Kategorie


TOPlist

 


» Rozpis utkání 2024
Rozpis utkání - jaro 2024

Krajský přebor, skupina E - 2. liga

1. St 17.4. 18:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek,

             Bezpalec, Malý, Trousil,

             Nepraš, Luka, Fiala, Ptáček

Branka: Fiala

1 : 1 (1:1) tráva
 2. Ne  28.4. 17:00

TJ Březiněves - SK Střešovice 1911

Sestava: Píša - Šabatka,

                Bezpalec,

               Hromad, Trousil,

              Fiala, Kvapil,

              Polanský, Průša,

             Přichystal, Ptáček

Branky: 2 x Průša

2 : 5 (2:2) tráva
3. Po 6.5. 18:00

FK Meteor Praha VIII - TJ Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Luka, Žižka,

             Trousil, Nepraš, Procházka,

             Siva, Polanský, Průša, Kamiš

Branka: Průša

3 : 1 (3:1)

tráva

hř. Miškovice

4. Čt 9.5. 18:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava: Fiala - Šabatka, Bezpalec,

             Žižka, Malý, Nepraš, Luka,

             Polanský, Průša, Ptáček

Branky: 2 x Bezpalec,

            1 x Průša, Nepraš

4 :3  (0:2) tráva
5. Ne 26.5. 15:00

TJ Březiněves - FK Meteor Praha VIII

Sestava:

 :  (:)

tráva

6. 31.5. 20:30

SK Střešovice 1911 - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:)

umělá tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Krajský přebor, skupina A - 1. liga

1. Ne 10.9. 15:00

TJ Březiněves - SK Aritma Praha

Sestava: Malý - Šebek, Stejskal,

             Nepraš O., Šabatka, Fiala, Kvapil,

             Polanský, Žižka, Ptáček, Bezpalec

Branka: Ptáček

1 : 3 (1:1) tráva
 2. Ne  17.9. 17:00

TJ Březiněves - SC Xaverov Horní Počernice

Sestava: Kamiš - Šabatka, Šebek, Bezpalec,

             Stejskal, Nepraš, Fiala, Kvapil,

             Polanský, Průša

Branky: 3 x Nepraš, Kvapil

4 : 4 (2:1) tráva
3. Ne 8.10. 14:00

TJ Březiněves - SK Ďáblice

Sestava: Píša - Šabatka, Malý, Trousil,

             Nepraš, Procházka, Fiala, Žižka,

             Polanský, Kamiš, Ptáček

Branky: 2 x Trousil, 1 x Nepraš

3 : 4 (3:1) tráva
4. St 11.10. 20:00

SK Aritma Praha - TJ Březiněves

Sestava: Šabatka - Šebek, Trousil, Nepraš,

Procházka, Fiala, Žižka, Průša, Ptáček

Branky: Fiala, Procházka, Žižka

5 : 3 (2:2) umělá tráva
5. Po 16.10. 20:00

SC Xaverov Horní Počernice - TJ Březiněves

Sestava: Trousil - Šebek, Malý, Nepraš,

Stejskal, Fiala, Siva, Polanský, Průša,

Ptáček

Branky: Nepraš, Malý

11 : 2 (6:1)

umělá tráva

6. St 8.11. 19:30

SK ĎábliceTJ Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek, Bezpalec,

             Malý, Trousil, Hromas, Fiala, Siva,

             Polanský, Průša

Branky: Bezpalec, Průša, Hromas, Šebek

9 : 4 (2:3)

umělá tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaro 2023

21.4.2023

19:45

ABC Braník fotbal - Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Kamiš - Šabatka, Šebek, Malý, Hromas, Nepraš, Fiala, Siva, Polanský, Ptáček

1 : 6 (1:1)

27.4.2023

18:00

Tělovýchovná jednota Březiněves - Fotbalový klub Meteor Praha VIII

Sestava: Trousil - Šabatka, Malý, Chaloupka, Nepraš, Žižka, Kvapil, Polanský, Kremlík,

              Průša, Ptáček

Branky: Nepraš, Průša

2 : 2 (2:0)

11.5.2023

18:00

Tělovýchovná jednota Březiněves - ABC Braník fotbal

Sestava: Kamiš - Šabatka, Malý, Hromas, Nepraš, Matuška, Fiala, Kvapil, Polanský,

             Průša

Branky: 2 x Kvapil, 1 x Malý, Nepraš

4 : 3 (3:3)

29.5.2023

18:00

Fotbalový klub Meteor Praha VIII - Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Trousil - Šabatka, Šebek, Hromas, Nepraš, Polanský, Kvapil, Průša,

              Přichystal

Branky: 3 x Nepraš, 1 x Průša, Polanský, Šabatka

6 : 6 (3:5)

1.6.2023

18:30

Tělovýchovná jednota Sokol Lipence - Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Heřmanský - Šabatka, Šebek, Malý, Nepraš, Trousil, Fiala, Procházka,

             Průša, Přichystal, Ptáček

6 : 6 (3:1)

8.6.2023

18:00

Tělovýchovná jednota Březiněves - Tělovýchovná jednota Sokol Lipence

Sestava: Heřmanský - Šabatka, Šebek, Malý, Nepraš, Trousil, Fiala, Pro házka, Průša, Přichystal, Ptáček

Branky: Přichystal, Šabatka, Heřmanský

3 : 0 (3:0)

Podzim 2022

23.10.2022

Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Střešovice 1911

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek, Bezpalec, Ptáček, Hromas, Nepraš, Chaloupka, Fiala, Polanský, Průša

Branky: 4 x Průša, 3 x Hromas, Nepraš, 2 x Bezpalec, Chaloupka, 1 x Fiala

15 : 1 (8:0)

19.10.2022

Sokol Dolní PočerniceTělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Luka, Šabatka, Šebek, Hromas, Nepraš, Fiala, Procházka, Polanský, Přichystal, Průša

Branky: 4 x Nepraš, 3 x Šabatka, 2 x Průša

4 : 9 (2:4)

6.10.2022

Tělovýchovná jednota Březiněves -Sportovní klub Modřany

Sestava: Trousil, Šabatka, Šebek, Ptáček, Luka, Hromas, Nepraš, Fiala, Procházka, Žižka, Polanský, Přichystal

Branky: Šebek, Šabatka, Ptáček, Hromas, Procházka

5 : 9 (4:3)

23.9.2022

Sportovní klub Střešovice 1911Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Šebek, Bezpalec, Luka, Ptáček, Nepraš, Chaloupka, Fiala, Kvapil, Polanský, Průša

Branky: 3 x Nepraš, 2 x Kvapil, Průša, 1 x Bezpalec, Fiala, Polanský

4 : 10 (2:3)

15.9.2022

Tělovýchovná jednota Březiněves - Sokol Dolní Počernice

Sestava: Šabatka, Šebek, Bezpalec, Luka, Trousil, Nepraš, Procházka, Fiala, Kvapil, Průša, Přichystal

Branky: 2 x Kvapil, 1 x Bezpalec, Nepraš, Šabatka

5 : 2 (2:1)

7.9.2022

Sportovní klub ModřanyTělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek, Bezpalec, Ptáček, Hromas, Matuška, Nepraš, Fiala, Průša

Branky: 3 x Šabatka, 1 x Šebek

2 : 4 (1:1)

Jaro 2022

9.6.2022 Tělovýchovná jednota Březiněves -Fotbalový klub Zlíchov 1914 3:3

26.5.2022 Tělovýchovná jednota Březiněves -Sportovní klub Aritma Praha 5:6

18.5.2022 Fotbalový klub Zlíchov 1914Tělovýchovná jednota Březiněves 1:0

12.5.2022 Tělovýchovná jednota Březiněves -Sportovní klub Ďáblice 4:7

4.5.2022 Sportovní klub Aritma Praha -Tělovýchovná jednota Březiněves 5:3

20.4.2022 Sportovní klub Ďáblice - Tělovýchovná jednota Březiněves 4:1

Podzim 2021

6.10.2021 Sportovní klub Modřany - Tělovýchovná jednota Březiněves 6:6

23.9.2021 Tělovýchovná jednota Březiněves - FK Meteor Praha VIII 5:5

16.9.2021 Tělovýchovná jednota Březiněves - TJ Sokol Lipence 14:1

9.9.2021 Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Modřany 13:4

30.8.2021 FK Meteor Praha VIII - Tělovýchovná jednota Březiněves 4:4

25.8.2021 TJ Sokol Lipence - Tělovýchovná jednota Březiněves 1:6

Podzim 2019 - Postup do 1.ligy

6.9.2019 18:45 ABC Braník fotbal - Tělovýchovná jednota Březiněves 3:10
Nominace:  Bezpalec (C), Heřmanský, Špírek, Šebek, Chaloupka, Valtr, Hromas, Kvapil, Fiala, Durňák, Kremlík
Střelci:  Durňák 3x, Kvapil 2x, Valtr 2x, Chaloupka, Fiala, Hromas

9.9.2019 19:00 ČAFC Praha - Tělovýchovná jednota Březiněves 5:1
Nominace:  Ptáček (C), Heřmanský, Luka, Lövenhöfer, Hromas, Bezpalec, Zoula, Kvapil, Němec, Šebek, Špírek, Fiala
Střelci:  Hromas

19.9.2019 17:15 Tělovýchovná jednota Březiněves - FK Zlíchov 1914 5:3
Nominace:  Kremlík (C), Ptáček, Heřmanský, Luka, Hromas, Bezpalec, Kvapil, Valtr, Šebek, Špírek, Fiala, Durňák
Střelci:  Durňák 3x, Hromas, Ptáček

3.10.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - ABC Braník fotbal 4:9
Nominace:  Kvapil (C), Heřmanský, Špírek, Šebek, Bezpalec, Chaloupka, Luka, Ptáček, Hromas, Fiala, Trousil, Kremlík, Durňák
Střelci:  Bezpalec, Fiala, Truska, Šebek

10.10.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - ČAFC Praha 7:1
Nominace:  Hromas (C), Heřmanský, Němec, Špírek, Chaloupka, Zoula, Ptáček, Fiala, Kvapil, Trousil, Durňák, Kremlík
Střelci:  Hromas 2x, Chaloupka 2x, Zoula, Kvapil, Durňák

19.10.2019 15:00 FK Zlíchov 1914 - Tělovýchovná jednota Březiněves 2:3
Nominace:  Procházka (C), Heřmanský, Špírek, Šebek, Bezpalec, Chaloupka, Luka, Hromas, Fiala, Kvapil, Durňák
Střelci:  Procházka, Chaloupka, Kvapil

Jaro 2019 

03.04.2019 17:30 SK Hostivař - Tělovýchovná jednota Březiněves 1:4
Nominace:  Chaloupka (C), Šebek, Špírek, Bezpalec, Hromas, Kvapil, Trousil, Heřmanský, Přichystal, Luka, Kamiš, Fiala
Střelci:  Chaloupka 2x, Fiala, Truska

 

09.04.2019 19:30 ČAFC Praha z.s. - Tělovýchovná jednota Březiněves 4:4
Nominace:  Šebek (C), Špírek, Bezpalec, Hromas, Němec, Kvapil, Trousil, Heřmanský, Chaloupka, Přichystal, Luka, Fiala
Střelci:  Truska 3x, Chaloupka

 

18.04.2019 18:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. 1:10
Nominace:  Píša (C), Němec, Šebek, Bezpalec, Hromas, Chaloupka, Trousil, Luka, Fiala, Korint, Durňák, Šnaidr, Přichystal, Benda
Střelci:  Durňák

 

20.05.2019 19:30 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Březiněves 5:2
Nominace:  Špírek (C), Fiala, Šebek, Bezpalec, Hromas, Kvapil, Trousil, Heřmanský, Chaloupka, Přichystal, Luka, Durňák, Lövenhöfer
Střelci:  Chaloupka 2x

 

23.05.2019 18:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - SK Hostivař 6:3
Nominace:  Heřmanský, Špírek (C), Šebek, Bezpalec, Hromas, Chaloupka, Trousil, Luka, Fiala, Korint, Durňák, Lövenhöfer, Přichystal
Střelci:    

 

30.05.2019 18:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - ČAFC Praha z.s. 6:2
Nominace:  Heřmanský (C), Špírek, Šebek, Bezpalec, Hromas, Luka, Trousil, Kvapil, Fiala, Kremlík, Durňák
Střelci:    

 

 

Sraz vždy 30min. před výkopem!

Podzim 2018 - 1.ABC Braník fotbal, z. s., 2.SK Hostivař, 3.TJ Březiněves, 4.FC ZLIČÍN

Březiněves - ABC Braník fotbal  1:8 (Němec), Neděle 28.10. 11:00
Nominace: Benda - Fiala, Bezpalec, Durňák, Šnaidr, Hromas, Zoula, Chaloupka, Luka, Šebek

 

Březiněves - SK Hostivař , Sobota 20.10. 14:00
kontumace

 

FC ZLIČÍN - Březiněves 3:3 (Němec, Fujerik, Durňák), 11.10. 19:30, UMT
Nominace: Kamiš - Kremlík, Lovenhofer, Fiala, Hromas, Bezpalec, Chaloupka, Durňák, Přichystal, Kvapil, Fujerik, Truska, Němec

 

Březiněves - FC ZLIČÍN 3:2 (Ceral 2x, Durňák), Neděle 23.9.
Nominace: Heřmanský - Ceral, Fujerik, Králík, Fiala, Kvapil, Lövenhöfer , Trousil, Hromas, Benda, Durňák, Šnaidr

 

ABC Braník fotbal - Březiněves  3:2 (Kvapil 2x), Neděle 16.9.
Nominace: Heřmanský - Němec, Ceral, Fiala, Kvapil, Lövenhöfer , Trousil, Hromas, Benda, Durňák, Šnaidr

 

SK Hostivař  - Březiněves  5:1 (Trousil), Středa 5.9.
Nominace: Heřmanský - Němec, Ceral, Fujerik, Fiala, Kvapil, Lövenhöfer , Trousil, Hromas


Jaro 2018 - 1.Hostivař, 2.Březiněves, 3.Smíchov - POSTUP DO 2.LIGY

Březiněves - SK Hostivař 2:4 (Fujerik,Ceral), Středa 16.5.  19:00, tráva

  • Nominace: Ježek/Černý/Benda(O) - Fiala, Němec, Ceral, Šebek, Fujerik, Lovenhofer, Šnaidr, Špírek, Kvapil, Študent, Luka, Zoula. nahr.Korint

SK Čechie Smíchov - Březiněves 5:2 (Němec, Šnaidr) , Středa 25.4.  18:00, tráva

  • Nominace: Černý - Fiala, Němec, Ceral, Šebek, Fujerik, Lovenhofer (O), Šnaidr, Špírek, Kvapil, Študent, Přichystal, Rychtera.

SK Hostivař  - Březiněves  3:4 (Fiala 2x, Trousil, Ceral) , Neděle 13.5. 17:00, tráva

  • Nominace: Ježek/Heřmanský (O)/Benda (O) - Němec(O), Ceral, Šebek, Lovenhofer, Šnaidr, Špírek, Kvapil, Králík (O), Študent, Přichystal, Rychtera, Luka, Trousil.

Březiněves - SK Čechie Smíchov 3:2 (Přichystal, Kvapil, Heřmanský) Čtvrtek 14.6. 18:30, tráva

  •  Nominace: Heřmanský/Ježek - Němec, Ceral, Kvapil, Fiala, Šebek, Lovenofer, Šnaidr, Špírek, Přichystal(C), Luka, Králík(O), Rychtera.

Podzim 2017(KVALIFIKACE)- 1.Miškovice,2.ČAFC, 3.Ďáblice, 4.Březiněves

Miškovice  - Březiněves 8:1 (branka: Ceral), Čtvrtek 7.9.  18:00, tráva

  • Nominace: Černý a Benda(O) - Študent, Kremlík, Fiala(O), Žižka, Zoula, Korint, Ceral Luka, Šnaidr, Šebek, Špírek, Řezníček(O), Bezpalec

Březiněves - ČAFC  0:15 ,  Čtvrtek 14.9. 18:00, tráva

  • Nominace: Černý a Benda - Lovenhofer, Bezpalec(O), Fiala, Durňák, Přichystal, Machánek, Ceral, Kořínek, Rychtera, Baga, Kvapil, Korint(O), Králík

Ďáblice  - Březiněves 9:3 (branky: Luka, Ceral, Fiala), Středa 20.9.  20:00, UMT

  • Nominace: Černý a Benda - Kremlík, Fiala, Žižka, Zoula, Korint(O), Ceral, Luka, Šnaidr, Trousil, Špírek, Bezpalec(O), Durňák

PŘÁTELÁK(10+1): Gentlemani 40+ (Březiněves) - Pardálové 35+(Přední Kopanina), Čtrvrtek 21.9. 18:00, tráva.

  • Nominace: Kořínek, Janyš, Baga, Lovenhofer, Machánek, Králík, Přichystal, Rychtera, Kvapil, Řezníček, Šebek, Študent + kdokoliv ze středy a doplnění o hráče z Benfiky(35+): Kutnohorský, Nepraš, Mitaĺ, Kamiš, Adamik, Matoušek, Bohdal, Matuška, Šabatka

Březiněves - Miškovice,  11:4 (branky: Macháček R. 4x, Šebek 3x, Študent 2x, Luka) čtvrtek 5.10. 19:15, UMT hřiště Meteor Praha u Kauflandu,  ul.Bedřichovská

  • Nominace: Benda - Přichystal, Študent, Machánek, Kořínek(O), Kvapil, Králík, Rychtera, Špírek, Šebek, Korint, Lovenhofer, Macháček P., Macháček R.

ČAFC - Březiněves 6:9 (branky: Macháček P. 6x,Macháček R., Kremlík, Benmammar) Pondělí 9.10. 19:00, UMT

  • Nominace: Černý - Durňák(O), Fiala(O), Šnaidr, Ceral, Žižka, Bezpalec, Zoula(O), Kremlík, Luka(O), Trousil(O), Korint(O), Baga, Benmammar, Macháček P., Přichystal, Špírek(O).

Březiněves - Ďáblice,  Neděle 29.10. 12:00 , tráva; sraz: 11:15h

  • Nominace: Trenér: Řezníček; brankář: Černý(O)/Benda - Šnaidr, Kremlík, Lovenhofer, Přichystal(O), Korint, Špírek, Šebek, Ceral, Králík(O), Kořínek, Machánek(O), Macháček P., Macháček R., Bezpalec, Benmammar, Fiala.
ZWY4ZjAyZj