Kategorie


TOPlist

 


»
Soupiska ročník 2017/2018

Rozpis utkání - jaro
Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm
 
 
 
Sraz vždy 45. minut před utkáním.

Jaro 2018 - F3A - MŽI 1.B třída. skupina A (1HP)

 

JVL   PO 2.4. 17:00 (sraz 16:15)

Chabry - Březiněves

  4 : 4 T
JVL   NE 8.4. 12:00 (sraz 11:15)

Březiněves - ČAFC

  30 : 3 T
10.   Ne 8.4.  14:00 (sraz 13:15)

Březiněves - Bohnice

  8 : 3
T
11.    Ne 15.4. 14:30 (sraz 13:45)

Březiněves - Třeboradice

  15 : 2
T
JVL   Ne 22.4. 14:00 (sraz 13:15)

Březiněves - Háje

  17 : 10 T
12.   Ne 22.4.  17:00 (sraz 16:15)

Uhelné sklady - Březiněves

  6 : 3 T
13.    Pá 27.4. 17:30 (sraz 16:45)

Březiněves - Chabry

  2 : 9
T
14.    So 5.5. 13:00 (sraz 12:15)

Čakovice - Březiněves

  2 : 3 T
JVL   So 12.5. 09:00 (sraz 08:15)

Háje - Březiněves

  1 : 15 UMT
15.   Ne 13.5.  14:30 (sraz 13:45)

Březiněves - Troja

  17 : 2
T
16.   Pá 18.5.  17:00 (sraz 16:15)

Smíchov - Březiněves

  3 : 8
T
17.    Pá 25.5. 17:30 (sraz 16:45)

Březiněves - Admira Praha

  4 : 7
T
JVL   Ne 27.5. 11:45 (sraz 11:00)

ČAFC - Březiněves

  2 : 7 UMT
18.   So 2.6.  11:15 (sraz 10:30)

Lochkov - Březiněves

  0 : 4
T
JVL   Ne 10.6. 09:30 (sraz 08:45)

Březiněves - Chabry

  2 : 7 T

 

Rozpis utkání - podzim
Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm
 
 
 
Sraz vždy 45. minut před utkáním.

Podzim 2017 - F3A - MŽI 1.B třída. skupina A (1HP)

 

1.   SO 9.9. 13:00 (sraz 12:15)

Bohnice - Březiněves

  2 : 10 T
JVL   NE 10.9. 13:30 (sraz 12:45)

Březiněves - Chabry

 7+1 2 : 7 T
2.   SO 16.9. 10:00 (sraz 9:15)

Třeboradice - Březiněves

  3 : 10 UMT
JVL   PÁ 22.9. 17:00 (sraz 16:15)

ČAFC - Březiněves

 7+1 6 : 10 T,UMT
3.   SO 23.9. 16:30 (sraz 15:45)

Březiněves - Uhelné sklady

  8 : 3 T
4.   NE 1.10. 14:45 (sraz 14:00)

Chabry -  Březiněves

  7 : 3 T
5.   SO 7.10. 16:00 (sraz 15:15)

Březiněves - Čakovice

  11 : 0 T
JVL   NE 8.10. 16:00 (sraz 15:15)

Háje - Březiněves

 5+1 4 : 11 UMT
6.   NE 15.10. 13:45 (sraz 13:00)

Troja - Březiněves

  0 : 17 T
JVL   SO 21.10. 13:30 (sraz 12:45)

Březiněves - Háje

 7+1 19 : 3 T
7.   SO 21.10. 15:30 (sraz 14:45)

Březiněves - Smíchov

  5 : 1 T
8.   ČT 26.10. 12:30 (sraz 11:45)

Admira Praha - Březiněves

  5 : 2 UMT
JVL   SO 4.11. 09:30 (sraz 08:45)

Březiněves - ČAFC

 5+1 9 : 4 T
9.   SO 4.11. 14:00 (sraz 13:15)

Březiněves - Lochkov

  8 : 1 T
JVL   NE 12.11. 09:00 (sraz 08:15)

Chabry - Březiněves

 7+1 5 : 7 T
JVL 5.6.2018

Chabry - Březiněves 7 : 2 (4:2)

Branky:

Slovák, Sláma

MU 2.6.2018

Lochkov - Březiněves 0 : 4 (0:1)

Branky:

Krump, Bělohlávek, Douděra, Kučera

JVL 27.5.2018

ČAFC - Březiněves 2 : 7 (2:2)

Branky:

Machámek 2x, Slovák, Douděra, Převrátil, Sláma, Krump

MU 25.5.2018

Březiněves - Admira 4: 7 (2:3)

Branky:

Frank 2x, Jandys, Melichar

MU 18.5.2018

Smíchov - Březiněves 3 : 8 (2:4)

Branky:

Frank 4x, Jandys 2x, Gilmore, Špírek

MU 13.5.2018

Březiněves - Troja 17 : 2 (8:1)

Branky:

Frank 4x, Bělohlávek 4x, Douděra 3x, Petrášek 2x, Guth 2x, Špírek, Krump

JVL 12.5.2018

Háje - Březiněves 1 : 15 (1:7)

Branky:

Bradáček 4x, Janyš Max 3x, Šimek 2x, Janyš Matěj 2x, Sláma, Čejka, Gacho, Strnad

MU 5.5.2018

Čakovice - Březiněves 2 : 3 (1:2)

Branky:

Frank 3x

MU 27.4.2018

Březiněves - Chabry  2 : 9 (1:4)

Branky:

Jandys 2x

MU 22.4.2018

Uhelné sklady - Březiněves  6 : 3 (4:2)

Branky:

Böhm 2x, Gilmore

JVL 22.4.2018

Březiněves - Háje  17 : 10 (10:5)

Branky:

Krump 6x, Bradáček 3x, Janyš 3x, Machánek 2x, Sláma, Šimek, Borč

MU 15.4.2018

Březiněves - Třeboradice  15 : 2 (7:0)

Branky

Frank 5x, Gilmore 5x , Böhm, Guth, Douděra, Forman, Bělohlávek

MU 8.4.2018

Březiněves - Bohnice  8 : 3 (5:3)

Branky

Frank 3x, Jandys 2x, Guth, Gilmore, Böhm

JVL 8.4.2018

Březiněves - ČAFC  30 : 3 (12:0)

Branky

Slovák 2x, Sláma 4x, Borč 2x, Šimek 2x, Machánek 2x, Krump 9x, Janyš 5x, Převrátil, Böhm 3x

JVL 2.4.2018

Chabry - Březiněves  4 : 4 (1:1)

Branky

Sláma 2x, Janyš Max 2x

JVL 12.11.2017

Chabry - Březiněves  5 : 7 (2:5)

Branky + asistence:

Bradáček 3+1, Krump 2+1, Převrátil 1+1, Sláma 1+0, Slovák 0+1, Janyš Matěj 0+1, Čejka 0+1

MU 4.11.2017

Březiněves - Lochkov 8 : 1 (5:0)

Branky + asistence:

Špírek 3+0, Janyš Max 2+0, Gilmore 1+1, Frank 1+0, Guth 1+0, Bělohlávek 0+5, Douděra 0+1, Janoušek 0+1

JVL 4.11.2017

Březiněves - ČAFC  9 : 4 (5:1)

Branky + asistence:

Bradáček 4+1, Krump 2+1, Sláma 1+0, Čejka 1+0, Borč 1+0, Převrátil 0+1, Machánek 0+1, Strnad 0+1 

MU 26.10.2017

Admira - Březiněves 5 : 2 (1:1)

Branky + asistence:

Janoušek 1+1, Špírek 1+0

MU 21.10.2017

Březiněves - Smíchov 5 : 1 (2:1)

Branky + asistence:

Frank 2+0, Bělohlávek 1+2, Gilmore 1+1, Janoušek 1+0, Böhm 0+1 

JVL 21.10.2017

Háje - Březiněves  19 : 3 (10:2)

Branky + asistence:

Krump 9+3, Janyš Matěj 4+0, Bradáček 2+2, Šimek 1+1, Skokan 1+1, Machánek 1+1, Slovák 1+0, Čejka 0+1 

MU 15.10.2017

Troja - Březiněves 0 : 17 (0:9)

Branky + asistence:

Gilmore 4+1, Frank 3+1, Slovák 2+2, Forman 2+0, Bělohlávek 1+6, Krump 1+2, Petrášek 1+1, Douděra 1+1, Janyš Max 1+0, Kučera 1+0, Bradáček 0+1

JVL 8.10.2017

Háje - Březiněves  4 : 11 (0:7)

Branky + asistence:

Krump 4+3, Janyš Matěj 3+0, Gacho 1+3, Sláma 1+0, Bradáček 1+0, Čejka 1+0, Slovák 0+1

MU 7.10.2017

Březiněves - Čakovice 11 : 0 (6:0)

Branky + asistence:

Bělohlávek 4+0, Janyš Max 2+2, Böhm 2+1, Douděra 1+1, Janoušek 1+1, Špírek 1+0, Petrášek 0+3, Guth 0+1 

MU 1.10.2017

Chabry - Březiněves 7 : 3 (3:1)

Branky + asistence:

Bělohlávek 2+0, Janoušek 1+0, Gilmore 0+1, Špírek 0+1

MU 23.9.2017

Březiněves - Uhelné sklady 8 : 3 (2:2)

Branky + asistence:

Bělohlávek 3+0, Frank 2+1, Gilmore 1+2, Janoušek 1+0, Guth 1+0, Forman 0+2, Janyš Max 0+1 

JVL 22.9.2017

ČAFC - Březiněves  6 : 10 (3:6)

Branky + asistence:

Gacho 4+0, Krump 3+1, Slovák 2+0, Sláma 1+1, Převrátil 0+2,  Bradáček 0+1

MU 16.9.2017

Třeboradice - Březiněves 3 : 10 (3:3)

Branky + asistence:

Gilmore 3+1, Janoušek 2+0, Bělohlávek 1+2, Špírek 1+2, Forman 1+1, Melichar 1+0, Baga 1+0, Frank 0+1

JVL 10.9.2017

Březiněves - Chabry 2 : 7 (0:1,0:1,1:3,1:2) - hráno 4x 20 minut

Branky + asistence:

Gacho 1+0, Bradáček 1+0, Převrátil 0+2

MU 9.9.2017

Bohnice - Březiněves 2 : 10 (0:5)

Branky + asistence:

Gilmore 4+1, Guth 3+1, Petrášek 1+1, Špírek 1+0, Böhm 1+0, Janyš Max 0+3, Forman 0+3

Nominace
Přehled pražských hřišť naleznete ZDE


POTVRZENO / OMLUVA

 

NjRlZWJhZG