Kategorie


TOPlist

 


» Rozpis utkání 2023/2024
Rozpis utkání - jaro 2024

III. třída, skupina A

10. So 13.4. 10:15

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Bílá Hora "B"

Sestava: Lacina - Nepraš, Kukla, Rychlý (65´Sláma),

             Vojnovič, Ferkl (80´Narmagambetov),

             Klimpelle, Tomashuk (65´Výborný), Douděra,

             Šimáček (70´Jíra), Krejčí (46´Matuška)

Branka: Sláma

1 : 3 (1:3) tráva
11. So  20.4. 17:00

TJ Slavoj Suchdol "B" - TJ Březiněves "B"

Sestava:

 :  (:) tráva
12. So  27.4. 10:15

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Stodlky "C"

Sestava:

 :  (:) tráva
13. Ne 19.5. 17:00

FK Meteor Praha VIII "C" - TJ Březiněves "B"

Sestava:

 :  (:)

tráva

hř. Miškovice

14. Ne 26.5. 17:00

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Lysolaje

Sestava:

 :  (:) tráva
15. So 1.6. 10:15

TJ Březiněves "B" - Čechoslovan Chuchle Praha

Sestava:

 :  (:)

tráva

16. Ne  9.6. 17:00

TJ Sokol Řepy "B" - TJ Březiněves "B"

Sestava:

 :  (:) tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2023

III. třída, skupina A

1. So 2.9. 17:00

TJ Sokol Bílá Hora "B" - TJ Březiněves "B"

Sestava: Janyš - Nepraš P., Kukla, Matuška, Vilímek,

             Patrman, Novotný, Vojnovič, Ferkl, Douděra,

             Šimáček (8´Narmagambetov);

             Loukota, Jíra, Sláma

3 : 0 (:)

k

umělá tráva
2. Ne  10.9. 17:00

TJ Březiněves "B" - TJ Slavoj Suchdol "B"

Sestava: Lacina - Výborný, Bohdal, Kukla (78´Bezpalec),

             Matuška, Vilímek, Jíra, Vojnovič,

             Ferkl (46´Rychlý), Sláma,

             Šimáček (58´Narmagambetov)

Branky: 3 x Rychlý, 1 x Sláma

4 : 0 (0:0) tráva
3. So  16.9. 15:00

TJ Sokol Stodůlky "C" - TJ Březiněves "B"

Sestava: Janyš - Výborný, Jíra, Bohdal, Patrman,

             Novotný, Narmagambetov, Vojnovič,

             Ferkl (50´Husák), Todavchyk,

            Kukla (63´Šimáček); Nepraš O.

Branky: 2 x Todavchyk, 1 x Bohdal

6 : 3 (5:1) umělá tráva
4. Ne 8.10. 16:00

TJ Březiněves "B" - FK Meteor Praha VIII "C"

Sestava: Boháček - Loukota (56´Kukla), Douděra,

             Jíra (86´Bezpalec), Bohdal, Matuška (68´Rychlý),

             Vilímek, Vojnovič, Hlavík, Narmagambetov,

             Sláma

0 : 3 (0:1)

tráva

5. Ne 15.10. 15:30

TJ Sokol Lysolaje - TJ Březiněves "B"

Sestava: Lacina - Novotný (68´Klimpelle), Kukla,

             Matuška (46´Bohdal), Vilímek, Rychlý, Vojnovič,

             Husák, Narmagambetov (58´Jíra), Todavchyk,

             Šimáček (46´Ferkl)

Branky: 3 x Kukla, 2 x Vojnovič,

            1 x Novotný, Jíra, Klimpelle

1 : 8 (1:4) tráva
6. Ne 22.10. 15:30

Čechoslovan Chuchle Praha - TJ Březiněves "B"

Sestava: Lacina - Krejčí, Kukla (46´Ferkl),

             Matuška (75´Jíra), Výborný,

             Rychlý (46´Narmagambetov), Vojnovič, Husák,

             Machytka, Douděra, Šimáček

Branky: Husák, Ferkl

0 : 2 (0:1)

tráva

7. Ne  29.10. 14:30

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Řepy "B"

Sestava: Boháček - Jíra (46´Bezpalec),

             Klimpelle (63´Sláma), Matuška, Vilímek, Rychlý,

            Vojnovič, Ferkl, Výborný, Husák, Narmagambetov

Branka: Ferkl

1 : 3 (1:1) tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZDVkNDh