Kategorie


TOPlist

 


»

Soupiska pro ročník 2022/2023

Rozpis utkání - jaro 2023

11. Neděle 16.4.2023 14:00

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets,

              Matouš, Štolc D., Štolc M.,

              Kratochvíl, Samci, Baranjuk

3 : 29 (1:16) umělá tráva
12. Sobota 22.4.2023 13:30

TJ Březiněves - SC Olympia Radotín 

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets,

              Matouš, Štolc D., Štolc M., Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

22 : 5 (10:1) tráva
13. Středa 3.5.2023 17:00

FK Loko Vltavín - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets,

              Matouš, Štolc D., Štolc M., Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

8 : 7 (5:1) umělá tráva
14. Pátek 5.5.2023 18:00

TJ Březiněves - FK FC Zličín

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets,

              Matouš, Štolc D., Štolc M., Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

9 : 11 (1:5) tráva
15. Sobota 13.5.2023 9:00

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets,

              Matouš, Štolc D., Štolc M., Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

4 : 16 (3:6) umělá tráva
16. Neděle 21.5.2023 14:30

TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy

Sestava: Frank, Nettl, Kratochvíl, Albrecht,

              Průša, Rodinger, Varha, Tišťan

              Štolc D., Štolc M.

20 : 19 (11:7) tráva
17. Čtvrtek 25.5.2023 18:00

SK Slavia Praha - TJ Březiněves

Sestava: Frank, Nettl, Kratochvíl, Štolc D.,

              Štolc M., Baranjuk, Farbanets, Samci

24 : 4 (12:2) umělá tráva
18. Sobota 10.6.2023 13:00

TJ Březiněves - FC Tempo Praha

Sestava: Farbanets, Kratochvíl, Samci, Štolc D.,

             Štolc M., Baranjuk, Frank, Matouš,

             Nettl, Průša

23 : 7 (10:4) tráva

Podzim 2022

1. Sobota 3.9. 13:45

TJ Březiněves - FK Slavoj Vyšehrad 

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

             Štolc D., Štolc M., Turšner

18 : 9 (12:4) tráva
 2. Pátek  9.9. 18:00

SC Olympia Radotín - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

              Štolc D., Štolc M., Turšner, Kratochvíl,

              Samci

2 : 28 (1:14)

umělá tráva
3.  Neděle  18.9. 13:30

TJ Březiněves - FK Loko Vltavín

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

              Štolc D., Štolc M., Turšner, Kratochvíl,

              Samci

29 : 2 (15:2)

tráva
4. Sobota 24.9. 9:30

FK FC Zličín - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

              Štolc D., Štolc M., Turšner, Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

12 : 9 (3:4)

umělá tráva
5. Neděle   2.10. 13:00

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

              Štolc D., Štolc M., Turšner, Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

22 : 12 (11:4)

tráva
6. Středa 5.10. 17:00

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

              Štolc D., Štolc M., Turšner, Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

3 : 37 (2:25)

tráva
7.  Neděle  16.10. 13:00

TJ Březiněves - SK Slavia Praha

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

              Štolc D., Štolc M., Turšner, Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

3 : 14

(3:8)

tráva
8. Středa  26.10.

9:00

FC Tempo Praha - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl, Farbanets, Matouš,

              Štolc D., Štolc M., Turšner, Kratochvíl,

              Samci, Baranjuk

5 : 17

(2:8)

umělá tráva
ZDMxM2Y5N2