Kategorie



»
Mistrovská utkání - turnaje a přáteláky

Čekají nás tyto akce:

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 2010/2011:

04.09.2017 17:00 Tělovýchovná jednota PRAGA - Tělovýchovná jednota Březiněves 14 : 15

10.09.2017 15:30 Tělovýchovná jednota Březiněves - Tělocvičná jednota Sokol Vinoř  5 : 12  

16.09.2017 08:15

ČAFC Praha z.s. - Tělovýchovná jednota Březiněves 15 : 12  
23.09.2017 12:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - FK Loko Vltavín, z.s. 13 : 2  
30.09.2017 08:15 SK Uhelné sklady Praha - Tělovýchovná jednota Březiněves  25 : 2  
08.10.2017 14:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - 1. FC BARRANDOV z. s.  5 : 9  
14.10.2017 13:30 Tělovýchovná jednota Březiněves - Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad  5 : 14  
21.10.2017 08:30 CU Bohemians Praha, z.s. - Tělovýchovná jednota Březiněves  12 : 9

29.10.2017 08:00 Tělovýchovná jednota řeziněves - TJ Sokol Cholupice  18 : 3
04.11.2017 08:30 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Tělovýchovná jednota Březiněves     -- : --  
11.11.2017 13:00 Tělovýchovná jednota Březiněves  Viktorka Žižkov  -- : --

 

 

JIHOVÝCHODNÍ LIGA 2009/2010/2011:

1. KOLO 9.9. - 10.9.     Březiněves - Volné    
2. KOLO 24.9. 12:30     Březiněves -

Háje 09

3. KOLO 7.10. - 8.10.     ČAFC - Březiněves
4. KOLO 15.10. 9:00     Březiněves     20 -   4 Tempo
5. KOLO 23.10. 18:00   1. FC Barrandov  6 - 6 Březiněves
   
6. KOLO 4.11. 9:00     Březiněves - Braník
           
7. KOLO 11.11. - 12.11.   Háje 10 - Březiněves
 

 

 

 

POSOUVAČKA: 2011/2012

TJ Březiněves

Hovorčovice

Bášť

SK Slavia Praha

Praga Praha

Bohemians Praha ?

Dukla Praha ?

 

TURNAJE 2010:

18.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX
02.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX
20.01.2018 Turnaj Odolená Voda 8:30-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX

 

TURNAJE 2011:

25.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX
25.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX



TURNAJE 2012:

Praga Cup - zimní liga - od listopadu do března

 

 

M2JlMmI3Mz