Kategorie


TOPlist

 


»

Mistrovská utkání - jaro 2023 - 55 SŽ-2/B

Sraz vždy 45.minut před utkáním!!!

Kolo Datum Čas Utkání Výsledek Hřiště
12.

SO

01.04.2023

13:30

Březiněves - TJ AVIA Čakovice

B: Varha, Procházka

2 : 3 BŘEZINĚVES T.
13.

PO

10.04.2023

14:45

FK FC ZLIČÍN "B" - Březiněves

B: 2x Barták, 2x Douděra, 2x Čermák, 2x Fogas, Macháček, Ptáček, Mojžišík, Jíra, vlastní

0 : 13 ZLIČÍN U WEBAREAL MT.
14.

NE

16.04.2023

16:30 Březiněves - VOLNÝ LOS
15.

NE

23.04.2023

17:00

FK VINOŘ 1928 z. s. - Březiněves

B: 2x Čermák, 2x Varha, vlastní

1 : 5 VINOŘ T.
16.

SO

29.04.2023

12:00

Březiněves - FK Loko Vltavín, z.s. "B"

B:Čermák, Ptáček, Veselý, vlastní

4 : 1 BŘEZINĚVES T.
17.

PO

08.05.2023

17:00

Březiněves - TJ Sportovní kluby Satalice

B: Čermák

 1 : 6 BŘEZINĚVES T.
18.

SO

13.05.2023

16:00

Viktorka Žižkov, z.s. "C" - Březiněves

B: 3x Veselý, Čermák, Sabadosh

3 : 5 Vítkov / tráva
19.

SO

20.05.2023

10:15

Březiněves - TJ Slovan Bohnice z.s. "B"

B: 2x Čermák, Kysela, Fogas

4 : 2 BŘEZINĚVES T.
20.

NE

28.05.2023

10:00

AC Sparta Praha fotbal - dívky - Březiněves

B: Veselý, Čermák, Fogas

4 : 3 Satalice - UMT
21.

SO

03.06.2023

13:30

Březiněves - AFK Slavoj Podolí Praha

B: 3x Fogas, Sabadosh

4 : 2 BŘEZINĚVES T.
22.

SO

10.06.2023

10:00

SK Třeboradice z.s - Březiněves

B: Barták

5 : 1 TŘEBORADICE T.

Zápasy - podzim 2022 - 55 SŽ-2/B

Kolo Datum Čas
Utkání Výsledek Hřiště
1. 04.09.2022 17:00

TJ AVIA Čakovice - Březiněves

Branky: Macháček 2x

5 : 2 (3:1) ČAKOVICE T.
2. 11.09.2022 11:30

Březiněves - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B"

Branky: Čermák 3x, Veselý 2x, Jíra 2x, Barták

8 : 3 (4:2)

BŘEZINĚVES T.
3. 18.09.2022 16:30 VOLNO - VOLNÝ LOS - Březiněves -:-
4. 24.09.2022 16:30

Březiněves - FK VINOŘ 1928 z. s.

Branky: Veselý, Konvička

2 : 2 (0:2) BŘEZINĚVES T.
5. 02.10.2022 17:00

FK Loko Vltavín, z.s. "B" - Březiněves

Branky: Veselý, Procházka

3 : 2 (1:1) LOKO PRAHA UMT.
6. 08.10.2022 16:00

TJ Sportovní kluby Satalice - Březiněves

Branky: Fogas

4 : 1 (2:0) SATALICE UMT.
7. 16.10.2022 15:30

Březiněves - Viktorka Žižkov, z.s. "C"

Branky: Čermák

1 : 1 (1:0) BŘEZINĚVES T.
8. 23.10.2022 13:00

TJ Slovan Bohnice z.s. "B" - Březiněves

Branky: Procházka, Konvička, Čermák, Lillard, Sabadosh

0 : 5 (0:2) BOHNICE UMT
9. 30.10.2022 14:30

Březiněves - AC Sparta Praha fotbal - dívky

Branky: Fogas

1 : 0 (1:0) BŘEZINĚVES T.
10. 06.11.2022 12:15

AFK Slavoj Podolí Praha "B" - Březiněves

Branky: Veselý, Reiner, Douděra

7 : 3 (1:2) PODOLÍ UMT.
11. 13.11.2022 11:00 Březiněves - SK Třeboradice z.s 0 : 4 (0:2) BŘEZINĚVES T.

MzllNzJmM