Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - jaro 2024

I. třída, skupina A

12. 29.3. 10:15

TJ Březiněves - SK Hostivař

Sestava: Janyš - Krump, Výborný, Kupka,

             Zdechovan, Klimpelle, Forman,

             Cuc, Krejník, Sláma, Michal,

             Trávníček, Bradáček, Hrabák,

             Strádal, Luka

Branka: Sláma

1 : 3 (0:2) tráva
13. Ne  7.4. 16:30

TJ Březiněves - SK Čechie Uhříněves

Sestava: Forman - Šimek, Krump, Výborný,

              Zdechovan, Klimpelle, Douděra,

             Cuc, Krejník, Sláma, Michal,

             Bradáček, Trávníček, Strnad,

             Kupka, Strádal

Branky: Výborný, Sláma

2 : 4 (1:1) tráva
14. So  13.4. 16:30

FC Přední Kopanina - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Krump, Výborný,

             Zdechovan, Forman, Cuc, Strádal,

            Krejník, Podešva, Michal, Bradáček,

           Trávníček, Strnad, Kupka, Klimpelle,

           Kaiser

Branka: Podešva

2 : 1 (2:0) tráva
15. Ne 21.4. 17:00

TJ Březiněves - SK Dolní Chabry

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad, Krump,

              Douděra, Zdechovan, Klimpelle,

              Výborný, Strádal, Sláma, Michal,

              Trávníček, Čejka, Kupka, Luka

Branky: Šimek, Klimpelle, Sláma

3 : 4 (2:3) tráva
16. Ne 28.4. 17:00

ČAFC Praha - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Krump,

              Kábele, Zdechovan, Kaiser,

             Strádal, Krejník, Luka, Michal

Branka: Kábele

19 : 1 (12:0) umělá tráva
17. Ne 5.5. 17:00

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí Praha

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Háša,

             Krump, Výborný, Zdechovan, Cuc,

             Krejník, Michal, Kupka, Kábele,

            Čejka, Klimpelle, Forman, Petr, Luka

0 : 4 (0:3)

tráva

18. So  11.5. 10:30

SK Nusle - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Strnad,

             Zdechovan, Forman, Cuc, Strádal,

             Krejník, Michal, Kupka, Valeš,

             Čejka, Hrabák, Luka

Branka: Šimek

6 : 1 (4:0) tráva
19. Út 14.5.

17:00

TJ Březiněves - Sokol Kolovraty

Sestava: Janyš . Šimek, Krump, Douděra,

             Zdechovan, Klimpelle, Cuc, Strádal,

             Krejník, Michal, Výborný, Bradáček,

             Trávníček, Strnad, Kupka, Forman,

             Sláma

Branka: Šimek

1 : 5 (1:1)  tráva
20. Ne 26.5. 14:00

FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) tráva
21. So 1.6. 13:00

TJ Březiněves - SK Ďáblice

Sestava:

 :  (:)

tráva
22. So 8.6. 17:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2023

I. třída, skupina A

1. So 2.9. 14:00

SK Hostivař - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Bradáček, Strnad, Krump,

             Blahník, Kvapil, Klimpelle, Forman,

             Guth, Sláma, Trávníček, Luka,

             Valeš

Branka: Sláma

6 : 1 (2:1) tráva
 2. Ne  10.9. 14:30

SK Čechie Uhříněves - TJ Březiněves

Sestava: Šejnoha - Šimek, Bradáček,

             Strnad, Krump, Blahník, Čejka,

             Janyš, Valeš, Strádal, Krejník,

             Trávníček, Luka, Barták, Fogas,

             Procházka

13 : 0 (5:0) umělá tráva
3. So  16.9. 13:30

TJ Březiněves - FC Přední Kopanina

Sestava: Forman - Bradáček, Strnad,

                Podešva, Blahník, Hrabák,

               Zdechovan, Klimpelle, Strádal,

               Krejník, Michal, Trávníček,

               Valeš, Horáček, Petr

0 : 3 (0:2) tráva
4. So 23.9. 16:30

SK Dolní Chabry - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad, Hrabák,

             Zdechovan, Klimpelle, Výborný,

             Strádal, Krejník, Sláma, Michal,

             Horáček, Blahník, Podešva, Guth,

             Petr

Branka: Sláma

7 : 1 (1:1) tráva
5. So   30.9. 13:30

TJ Březiněves - ČAFC Praha

Sestava: Janyš - Bradáček, Hrabák,

             Podešva, Blahník, Zdechovan,

             Klimpelle, Výborný, Strádal,

             Krejník, Michal, Trávníček, Čejka,

             Valeš

0 : 4 (0:1) tráva
6. Ne 8.10. 17:00

AFK Slavoj Podolí Praha - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Strnad,

             Hrabák, Zdechovan, Klimpelle,

             Výborný, Michal, Strádal, Krejník,

             Trávníček, Krump, Podešva, Petr,

             Luka

5 : 0 (2:0)

umělá tráva

7. So   14.10. 10:15

TJ Březiněves - SK Nusle

Sestava: Forman - Šimek, Bradáček, Strnad,

             Guth, Zdechovan, Klimpelle,

             Výborný, Horáček, Strádal, Petr,

             Trávníček, Čejka, Luka

0 : 0 (0:0) tráva
8. Ne  22.10.

15:30 

Sokol Kolovraty - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad, Hrabák,

              Zdechovan, Klimpelle, Forman,

              Horáček, Strádal, Krejník, Michal,

              Čejka, Luka

11 : 0 (7:0)  tráva
9. So 28.10. 10:15

TJ Březiněves - FK Újezd nad Lesy

Sestava: Janyš - Guth, Strnad, Hrabák,

                Výborný, Zdechovan, Klimpelle,

                Forman, Krejník, Sláma, Michal,

               Podešva, Čejka, Valeš, Luka

Branky: 2 x Výborný

2 : 0 (0:0) tráva
10. 3.11. 17:00

SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Douděra, Strnad,

              Výborný, Klimpelle, Kupka O.,

              Strádal, Krejník, Podešva, Michal,

              Bradáček, Hrabák, Cuc, Kupka T.,

              Sláma

6 : 0 (5:0)

umělá tráva
11. So 11.11. 10:15

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava: Janyš - Krump, Strnad, Hrabák,

             Výborný, Zdechovan, Klimpelle,

             Strádal, Krejník, Sláma, Michal,

             Valeš, Trávníček, Čejka, Forman,

             Kupka T., Podešva, Cuc

Branky: 2 x Forman, 1 x Klimpelle

3 : 0 (0:0)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YzhiYTY1OW