Kategorie


TOPlist

 


» Mladší přípravka 2015/16
Rozpis utkání - jaro 2024

I.B třída, skupina J

10. Ne 14.4. 13:30

TJ Březiněves - SK Junior Praha 1960

Sestava: Belko - Sedlář, Kříž, Žovinec, Bjaček,

             Jelínek, Zupka, Lorenc, Králík

29 : 4 (16:3) tráva
11. Ne 21.4. 11:00

TJ Březiněves - SK Třeboradice

Sestava: Belko - Sedlář, Kříž, Žovinec, Bjaček,

             Zupka, Lorenc, Králík, Tišťan,

             Shepeliak, Douda, Hysi

7 : 13 (3:7) tráva
12. Ne 28.4. 14:00

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Březiněves

Sestava: Belko, Kříž, Žovinec, Bjaček, Lorenc,

             Tišťan, Shepeliak, Hysi, Shtefura,

             Douda

13 : 18 (5:10) tráva
13. So 4.5. 12:00

TJ Březiněves - CU Bohemians Praha

Sestava: Kříž, Belko, Žovinec, Bjaček, Tišťan,

             Shepeliak, Hysi, Shtefura, Douda,

             Sedlář

35 : 9 (15:6) tráva
14. Ne 12.5. 10:30

FK Slavoj Koloděje - TJ Březiněves

Sestava: Kříž, Belko, Žovinec, Tišťan,

             Shepeliak, Hysi, Shtefura, Douda,

             Sedlák, Sokolík

10 : 6 (6:3) tráva
15. Ne 19.5. 17:00

TJ Březiněves - Čechoslovan Chuchle Praha

Sestava:

 :  (:) tráva
16. 24.5. 18:30

DFK Bohemians 1905 - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) umělá tráva
17. So 1.6. 16:00

TJ Březiněves - FK FC Zličín

Sestava:

 :  (:) tráva
18. So 8.6. 9:00

SK Čechie Uhříněves - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) umělá tráva
Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina K

1. So 2.9. 9:00

SK Junior Praha 1960 - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Buličková,

             Žovinec, Zupka

3 : 24 (1:14)

umělá tráva

hř. V Úžlabině

2. So 9.9. 9:00

SK Třeboradice - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Bulíčková,

             Žovinec, Zupka, Pešta, Varha

19 : 5 (0:0) umělá tráva
3. Ne 17.9. 17:00

TJ Březiněves - FK Slavoj Vyšehrad

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Žovinec,

             Zupka, Varha, Jelínek, Belko,

             Tišťan

26 : 1 (18:0) tráva
4. So 23.9. 9:00

CU Bohemians Praha - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Žovinec,

             Zupka, Jelínek, Belko, Tišťan

4 : 36 (0:0)

tráva

hř. Hrdlořezy

5. Ne 1.10. 11:00

TJ Březiněves - FK Slavoj Koloděje

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Králík, Žovinec, Zupka, Tišťan,

             Gaľavský, Glanville, Varha

16 : 14 (10:8) tráva
6. Ne 8.10. 13:00

Čechoslovan Chuchle - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž,

              Žovinec, Zupka, Tišťan,

              Galavský, Glanville, Belko

10 : 10 (5:3)

tráva

7. So 14.10. 15:30

TJ Březiněves - DFK Bohemians 1905

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Žovinec,

             Zupka, Tišťan, Gaľavský,

             Glanville, Belko, Jelínek

10 : 8 (6:4) tráva
8. Ne 22.10. 9:00

FK FC Zličín - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Kříž, Žovinec, Zupka,

              Tišťan, Glanville, Belko, Jelínek,

              Sedlář, Gaľavský, Králík

7 : 22 (3:11) umělá tráva
9. Ne 29.10. 11:30

TJ Březiněves - SK Čechie Uhříněves

Sestava: Bjaček, Kříž, Žovinec, Zupka,

              Tišťan, Glanville, Belko, Jelínek,

              Sedlář, Gaľavský, Králík

15 : 8 (8:4) tráva
YTQwZ