Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina A

1. So 2.9. 13:30

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Maděra, Heerdt,

              Míka, Glanville, Turšner,

              Kvapil, Cikán, Szabó

Branka: Kvapil

1 : 10 (0:5) tráva
2. Ne 10.9. 17:00

ČAFC "B" - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec,

             Jakoubek, Maděra, Heerdt,

             Míka, Turšner, Kvapil,

             Tondr, Herz, Krčál, Loskov,

             Kolísek Da., Pátek

Branky: 4 x Kvapil,  3 x Míka, Krčál,

            2 x Heerdt, Kolísek,

            1 x Tondr

3 : 15 (2:7) umělá tráva
3. So 16.9. 16:30

TJ Březiněves - SK Modřany "C"

Sestava: Gálik - Loskov, Glanville, Maděra,

                Heerdt, Kolísek Do., Kolísek Da.,

                Turšner, Kvapil, Herz, Tondr

Branky: Loskov, Heerdt

2 : 3 (1:1) tráva
4. So 23.9. 9:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Loskov, Maděra,

              Heerdt, Turšner, Kvapil,

              Tondr, Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Míka, Szabó

Branky: Heerdt, Tondr

2 : 2 (2:1) tráva
5. St 27.9. 17:30

TJ Březiněves - TJ Avia Čakovice "B"

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Tondr, Glanville, Kvapil,

             Turšner, Míka

Branky: Míka, Tondr

2 : 2 (1:2) tráva
6. Ne 8.10. 13:30

FK Vinoř - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Maděra,

              Tondr, Glanville, Kvapil,

              Turšner, Heerdt, Cikán

Branky: 2 x Heerdt, Turšner

6 : 4 (5:2) tráva
7. Ne 15.10. 15:30

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Loskov, Tondr, Kvapil,

             Turšner, Míka, Heerdt

Branky: 2 x Heerdt,

            1 x Bohatec, Tondr

4 : 0 (2:0) tráva
8. St 18.10. 18:00

SK Slavia, dívky - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Loskov, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Heerdt,

              Maděra, Tondr, Kvapil,

              Turšner, Míka

Branky: Kvapil, Grassle, Tondr

7 : 3 (1:3) umělá tráva
9. Ne 29.10. 11:30

TJ Březiněves - TJ Sokol Troja

Sestava: Grassle - Bohatec, Loskov,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Tondr, Glanville, Kvapil,

             Turšner, Míka, Cikán

Branky: 3 x Szabó, Míka,

            2 x Kvapil, Cikán,

            1 x Tondr

11 : 3 (4:0) tráva
10. Ne 5.11. 14:00

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Maděra,

              Tondr, Glanville, Kvapil,

              Turšner, Míka, Heerdt

Branka: Turšner

5 : 1 (2:0) umělá tráva
11. Ne 12.11. 14:00

TJ Březiněves - TJ Slavoj Suchdol

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Maděra,

              Míka, Heerdt, Kvapil,

              Turšner, Tondr

Branky: Heerdt, Jakoubek, Míka

3 : 7 (2:4) tráva

NDMyOTg