Kategorie


TOPlist

 


»
»
Trenéři Vedoucí
Pavel Černý Jana Matysová
Aleš Luka
Jan Šimek
Martin Janyš
Hráči Hráči
 Martin Strnad  David Šimek
Martin Klimpelle Matěj Janyš
Martin Bradáček Adam Forman
Jaroslav Trávníček Jan Smutný
Matěj Melichar Adam Horáček
Pavel Matys Karel Kvapil
Tomáš Erlebach Filip Luka
Maksym Turcanu Matěj Flek
Adam Strádal Jan Krejník
Šimon Černý Kristián Kalousek
Samuel Kalousek Jakub Šiman

Podzim 2020 - 2. třída, skupina B

 1. Neděle  6.9. 10:45 (sraz 10:00)

AFK Slavoj Podolí "B" - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Erlebach, Klimpelle,

              Krejník, Luka, Melichar, Strádal,

              Šimek, Trávníček, Strnad,

              Smutný, Kvapil

Branky: 2 x Strádal

6 : 2 (3:1) tráva
 2. Neděle  13.9. 12:00 (sraz 11:15)

TJ Březiněves - ČAFC Praha "B"

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Luka,

              Forman, Klimpelle, Kvapil,

              Erlebach, Strnad, Trávníček,

              Strádal, Smutný, Melichar,

              Krejník

Branky: 2 x Krejník

2 : 2 (1:1)

tráva
3.  Sobota  19.9. 13:00 (sraz 12:15)

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Klimpelle, Krejník, Flek,

             Kvapil, Trávníček, Luka, Smutný,

             Strádal, Šimek, Strnad, Forman,

             Erlebach

6 0 (1:0)

tráva
5. Neděle 4.10. 16:00 (sraz 15:15)

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Černý, Flek,

             Trávníček, Forman, Krejník,

             Kalousek K., Klimpelle, Luka,

             Strádal, Melichar, Kalousek S.,

             Erlebach

Branky: 2 x Erlebach

5 2

(2:2)

tráva
6. Neděle   11.10. 12:00 (sraz 11:15) 

TJ Březiněves - AC Sparta Praha fotbal-dívky

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček,

             Krejník, Flek, Forman, Černý,

             Klimpelle, Trávníček, Strádal,

             Melichar, Luka, Strnad

Branka: Strádal

: 7 (0:4)

tráva
4. Neděle 14.2. 11:00 (sraz 10:15)

TJ Březiněves - TJ Slavoj Suchdol

Sestava: 

Branky:

 :

(:)

7.  Neděle  14.3. 14:30 (sraz 13:45)

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: 

Branky: 

 :

(:)

umělá tráva
8. Neděle  21.3. 11:00 (sraz 10:15) 

SK Třeboradice - TJ Březiněves

Sestava: 

Branky:

 : 

(:)

umělá tráva
9. Neděle  28.3. 10:30 (sraz 9:45)

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: 

Branky:

 

(:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NDJiZTkxOW