Kategorie


TOPlist

 


»

Tabulka

1. SK Uhelné sklady Praha 20 19 1 0      124 - 15 58
2. SK Třeboradice 20 14 2 4 87 - 51 44
3. TJ Slovan Bohnice - Praha 8 20 14 1 5 93 - 52 43
4. TJ AVIA Čakovice 20 10 2 8 91 - 68 32
5. SK Ďáblice "B" 20 10 0 10 85 - 83 30
6. TJ Sokol Lochkov 20 9 2 9 64 - 71 29
7. TJ Březiněves 20 7 4 9   99 - 120 25
8. TJ Sokol Stodůlky "B" 20 7 3 10 70 - 73 24
9. TJ A.F.K. Slivenec 20 5 2 13 67 - 79 17
10. SK Čechie Smíchov 20 2 4 14 41 - 100 10
11. TJ Sokol Troja 20 1 3 16 27 - 136 6

Mistrovská utkání - jaro 2019

 12. Neděle   24.3. 15:00 (sraz 14:15)

SK Uhelné Sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Klimpelle, Janyš Matěj, Janyš Max, Krump, Strnad, Šimek, Forman, Böhm, Smutný, Kvapil

Branka: Janyš Matěj

 3:1 (3:0) tráva
 13.  Neděle  31.3. 15:30 (sraz 14:45)

TJ Březiněves - TJ Sokol Stodůlky "B"

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Janyš Max, Krump, Šimek, Strnad, Forman, Trávníček, Matys, Smutný, Horáček

Branky: 4 x Šimek, 4 x Janyš Max, 2 x Smutný, Krump

 11:5

 (5:4)

tráva
14.  Sobota  6.4. 9:00 (sraz 8:15)

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Janyš Max, Janyš Matěj, Krump, Šimek, Strnad, Trávníček, Matys, Smutný

Branky: 4 x Janyš Max, Krump

 6:5

(3:3)

tráva
15.  Neděle  14.4. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - SK Třeboradice

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Janyš Max, Krump, Šimek, Čejka, Smutný, Horáček, Melichar, Kvapil

Branky: 2 x Krump, Janyš Max, Šimek

4:11

(2:6) 

tráva
16. Neděle 28.04. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - TJ Sokol Troja

Sestava: Bradáček - Klimpelle, Janyš Max, Krump, Strnad, Šimek, Böhm, Janyš Matěj, Matys, Kvapil, Horáček

Branky: 3 x Böhm, 2 x Šimek, 2 x Klimpelle, 2 x Janyš Matěj, Matys, Krump, Janyš Max, Strnad

 13:2

(7:1)

tráva
17. Sobota    4.5. 10:45 (sraz 10:00) 

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček, Janyš Max - Kvapil, Strnad, Klimpelle, Matys, Šimek, Böhm, Horáček, Janyš Matěj, Smutný, Forman

Branky: 2 x Janyš Max, 2 x Bradáček, Forman

 5:5

(3:2)

tráva
18.  Neděle  12.5. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - TJ A.F.K. Slivenec

Sestava: Bradáček, Janyš Max - Klimpelle, Krump, Böhm, Kvapil, Smutný, Trávníček, Baga, Horáček, Romanyuk

Branky: 2 x Klimpelle, Böhm, Krump, Janyš Max

 5:4

(1:3)

tráva
19. Neděle  19.5.  15:15 (sraz 14:30) 

TJ Sokol Lochkov - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček, Janyš Max - Horáček, Klimpelle, Krump, Böhm, Janyš Matěj, Trávníček, Matys, Romanyuk

Branky: 2 x Janyš Matěj, Klimpelle, Bradáček

 15:4

(7:1)

tráva
20. Neděle  26.5. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Klimpelle, Šimek, Kvapil, Strnad, Krump, Janyš Max, Janyš Matěj, Matys, Smutný

Branky: 2 x Janyš Matěj, Klimpelle, Smutný

 4:4

(1:3)

 tráva
21.      

volno

   
22. Sobota  8.6. 10:00 (sraz 9:15)

SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Klimpelle, Šimek, Kvapil, Krump, Janyš Max, Janyš Matěj, Matys, Smutný, Horáček, Čejka, Böhm, Trávníček

Branky: 2 x Klimpelle, 2 x Böhm, 2 x Janyš Max, 2 x Bradáček, Smutný, Krump, Janyš Matěj

 1:11

(1:3)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrovská utkání - podzim 2018

1.  Neděle 09.09. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - SK Uhelné Sklady Praha

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Čejka, Krump,

             Klimpelle, Šimek, Matys, Oškera,

             Trávníček, Horáček, Kříž, Melichar Matěj

Branka: Oškera

 

1 : 15

(1:4)

 tráva
2. Neděle  16.09. 14:00 (sraz 13:15)  

TJ Sokol Stodůlky "B" - TJ Březiněves

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Matys, Trávníček,

              Horáček, Kittnar, Bukovský

Branky: 2 x Janyš Max

 

10 : 2

(3:1)

 tráva
3.  Neděle 23.09. 15:00 (sraz 14:15)

TJ Březiněves - TJ AVIA Čakovice

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Matys, Trávníček,

              Oškera, Klimpelle, Gacho

Branky: 4 x Janyš Max, Bradáček

 

5 : 2

(1:2)

 tráva
4.  Pátek 28.09. 11:00 (sraz 10:15)

SK Třeboradice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Trávníček,

              Oškera, Gacho, Horáček, Čejka, Kříž

Branky: 2 x Šimek, 2 x Bradáček

 

4 : 4

(3:0)

 tráva
5. Neděle 07.10. 10:00 (sraz 09:15)

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: Trávníček - Strnad, Krump, Šimek,

              Klimpelle, Oškera, Gacho, Čejka,

              Matys, Bukovský, Smutný, Witowski

Branky: 2 x Šimek, Krump, Smutný

 

4 : 11

(2:6)

 tráva
6. Pátek 12.10. 17:00 (sraz 16:30)

TJ Sokol Troja - TJ Březiněves

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Matys, Trávníček,

              Smutný, Kittnar

Branky: 2 x Janyš Max, 2 x Smutný, Bradáček, Šimek

 

4 : 6

(1:5)

 tráva
7. Neděle 21.10. 15:30 (sraz 14:45)

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Janyš Max, Bradáček - Klimpelle, Krump,

             Čejka, Forman, Trávníček, Matys, Smutný,

             Oškera, Horáček, Kvapil 

Branky: 4 x Janyš Max, 2 x Krump, Smutný, Kvapil

 

8 : 2

(1:1)

 tráva
8. Sobota 27.10. 10:30 (sraz 09:45)

TJ A.F.K. Slivenec - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček - Strnad, Janyš Max, Šimek,

             Krump, Gacho, Matys, Smutný, Kvapil

Branky: 2 x Smutný, Šimek

 

3 : 3

(1:2)

 tráva
9.  Neděle 04.11. 11:30 (sraz 10:45)

TJ Březiněves - TJ Sokol Lochkov

Sestava: Janyš Matěj, Bradáček - Strnad, Šimek,

             Krump, Čejka, Klimpelle, Matys, Smutný,

             Kvapil, Trávníček, Melichar, Oškera, Král

Branka: Kvapil

 

1 : 6

(1:6)

 tráva
10. Sobota 10.11. 12:00 (sraz 11:15)

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček - Strnad, Šimek, Krump,

              Janyš Max, Forman, Böhm, Matys,

              Smutný, Trávníček, Oškera

Branky: Janyš Max, Forman

7 : 2

(3:1)

tráva

 

 

 

 

 

Zimní liga

 1. Neděle  25.11. 13:00 (sraz 12:30)

TJ Březiněves - TJ A.F.K. Slivenec

Sestava: Bradáček - Klimpelle, Čejka,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Krump,

              Kvapil, Witowski, Romanyuk

Branky: 

9:2 

umělá

tráva

 2.  Neděle 2.12. 13:00 (sraz 12:30)

TJ Sokol Troja - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček - Klimpelle, Šimek,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Krump,

              Trávníček, Matys, Witowski, Melichar

Branky: 3 x Krump,Janyš Matěj, Šimek, Janyš Max

1:6 

umělá

tráva

3.  Sobota 8.12. 15:00 (sraz 14:30)

TJ Březiněves - Loko Vltavín

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Strnad, Čejka,

              Trávníček, Janyš Matěj, Smutný,

              Horáček, Kvapil, Krump                 

Branky: 2 x Čejka, Krump, Smutný

4:5 

umělá

tráva

4.  Neděle 16.12. 15:00 (sraz 14:30)

SK Uhelné sklady - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Strnad, Klimpelle,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Krump, Kvapil,

              Melichar, Witowski

Branka: Krump

6:1

umělá

tráva

5. Sobota  12.1. 13:00 (sraz 12:30)

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Bradáček - Strnad, Klimpelle, Krump, Janyš Matěj,

              Janyš Max, Čejka, Forman, Trávníček, Baga, Smutný

  0:7

umělá

tráva

6.  Neděle  20.1. 15:00 (sraz 14:30)

TJ Březiněves - SK Zbraslav

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Čejka,

             Janyš Matěj, Janyš Max, Trávníček, Matys, Smutný,

             Horáček,  Kvapil

Branky: 3 x Janyš Max

 3:11

umělá

tráva

7.  Sobota  26.1. 15:00 (sraz 14:30)

SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Čejka,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Trávníček, Forman, Krump

Branky: 2 x Forman, Janyš Max, Janyš Matěj, Krump

  4:5

umělá

tráva

   Sobota   9.2. 13:00 (sraz 12:30)

 SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Janyš Matěj,

              Janyš Max, Krump, Forman, Šimek, Kvapil, Matys

Branky: 3 x Klimpelle, 3 x Janyš Max, 2 x Forman, Janyš Matěj

  3:9  

umělá

tráva

   Neděle  3.3.  13:00 (sraz 12:30)

 TJ Březiněves - TJ Sokol Troja

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Krump,

              Strnad, Forman, Šimek, Kvapil, Matys,

              Trávníček

Branky:

  7:2  
  Neděle 10.3. 17:00 (sraz 16:30)

TJ Březiněves - TJ A.F.K. Slivenec

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Janyš Matěj, Janyš Max, Krump, Šimek, Čejka, Smutný

Branky:  3 x Janyš Matěj, 2 x Janyš Max, 2 x Bradáček, Šimek, Klimpelle

 9:3  

Přátelská utkání

 Středa 29.08. 17:00 (sraz 16:30-16:45)

SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Přichystal - Janyš Matěj, Smutný, Trávníček, Melichar Matěj, Horáček, Krump, Čejka, Bukovský, Baga, Šimek, Matys, Oškera

Branka: Oškera

12 : 1 umělá tráva 
Úterý 04.09. 17:30 (sraz 17:00)

TJ Březiněves - SK Ďáblice

Nominace: Janyš Matěj - Strnad, Trávníček, Čejka, Krump, Klimpelle, Melichar Matěj, Bradáček, Kvapil, Smutný, Šimek, Horáček, Kříž, Matys, Kittnar

- : - tráva
Pátek 07.09.

17:30 (sraz 17:00)

TJ Březiněves - FK Loko Vltavín

Sestava: Trávníček, Janyš Matěj - Stranad, Klimpelle, Krump, Čejka, Šimek, Matys, Horáček, Baga, Kvapil, Smutný, Kříž, Melichar Matěj

Branka: Krump

1 : 6 tráva 
 Úterý  11.09.  17:30 (sraz 17:00)

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice - Praha 8

Nominace: všichni

hráno v tréninkových kompletech

 - : - tráva 
Sobota 19.1.2019 9,00 (sraz 8,30)

SC Xaverov Horní Počernice - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Trávníček, Janyš Matěj, Janyš Max, Klimpelle, Krump, Bradáček, Kvapil, Melichar

Branka: 2 x Klimpelle

11 : 2

(2:0)

 umělá tráva

Soupiska

Trenér Trenér
Martin Janyš Michal Skála
Ondřej Adamik  
Hráči Hráči
 Martin Strnad  David Šimek
Martin Klimpelle Tomáš Čejka
Jiří Krump Matěj Janyš
Max Janyš Martin Bradáček
Adam Forman Matyáš Böhm
Ondřej Gacho Alexander Baga
Jaroslav Trávníček Jan Smutný
Jan Kittnar Matěj Melichar
Adam Horáček Pavel Matys
Karel Kvapil Ivan Romanyuk
Matěj Kříž

NmJhMGE2Nz