Kategorie


TOPlist

 


»
»
Trenéři Vedoucí
Tomáš Ferkl Martin Janyš
Aleš Luka
Martin Janyš
Hráči Hráči
Matěj Janyš Jaroslav Trávníček
Jan Smutný Adam Horáček
Karel Kvapil Filip Luka
Adam Strádal Jan Krejník
Richard Švec
Ondřej Kaiser
Tomáš Čejka
Adam Žák
Martin Bradáček Martin Klimpelle
Adam Forman
Martin Strnad
David Šimek
Antonín Blahník
Jiří Krump
Jan Petr
Martin Háša
Prokop Kábele
Roman Vítů
Karel Valeš
Richard Najman
Rozpis utkání - jaro 2023

II. třída, skupina A

12. So 1.4. 10:15

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Strnad,

              Krump, Blahník, Kvapil, Háša,

              Klimpelle, Forman, Strádal,

              Trávníček, Luka, Čejka, Smutný,

              Petr, Kábele

Branka: Petr

1 : 12 (0:5) tráva
 13. Po  10.4. 15:00

1. FC Barrandov - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Trávníček,

              Krump, Blahník, Čejka, Kvapil,

              Klimpelle, Forman, Kábele, Strádal,

              Krejník, Petr, Luka, Háša

Branky: 2 x Klimpelle, Šimek, Krump, Petr,

             vlastní

0 : 6 (0:5)

tráva

hř. Zlíchov

14. Ne  16.4. 10:15

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí

Sestava: Janyš - Valeš, Bradáček, Trávníček,

             Strnad, Krump, Blahník, Čejka,

             Klimpelle, Kábele, Strádal, Krejník,

             Petr, Luka, Háša

Branky: 3 x Klimpelle, 1 x Strádal, Petr, Krump

6 : 6 (3:2) tráva
15. Ne 23.4. 17:00

SK Újezd Praha 4 - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Strnad,

             Krump, Blahník, Kvapil, Klimpelle,

             Forman, Strádal, Krejník, Horáček,

            Trávníček, Čejka, Petr, Luka

Branky: Klimpelle, Petr

4 : 2 (2:0)

umělá

tráva

16. So   29.4. 9:30

TJ Březiněves - SK Aritma Praha "B"

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad, Krump,

             Blahník, Klimpelle, Horáček, Strádal,

             Krejník, Petr, Háša, Bradáček,

             Trávníček, Čejka, Forman

Branka: Klimpelle

1 : 6 (1:2) tráva
17. Ne 7.5. 13:30

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Strnad, Krump, Blahník,

             Kvapil, Forman, Klimpelle, Strádal,

             Krejník, Petr, Háša, Bradáček,

             Trávníček, Čejka, Luka

1 : 0 (0:0) tráva
18.  Ne  14.5. 13:30

TJ Březiněves - TJ AVIA Čakovice

Sestava: Janyš - Bradáček, Strnad, Krump,

             Blahník, Kvapil, Klimpelle, Forman,

             Strádal, Krejník, Petr, Trávníček,

             Čejka, Smutný

Branky: 4 x Klimpelle

4 : 3 (0:0) tráva
19. So  20.5.

11:15 

SC Xaverov Horní Počernice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Krump,

             Blahník, Kvapil, Forman, Horáček,

             Strádal, Krejník, Háša, Trávníček,

             Smutný, Čejka, Petr             

7 : 0 (5:0)

tráva

20. So 27.5. 13:30

TJ Březiněves - FK FC Zličín

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Strnad,

             Blahník, Kvapil, Klimpelle, Forman,

             Krejník, Horáček, Háša, Trávníček,

             Krump, Čejka, Petr, Smutný

0 : 7 (0:2) tráva
21. So 3.6. 10:15

TJ Březiněves - SK Slovan Kunratice

Sestava: Janyš - Bradáček, Strnad, Blahník,

             Čejka, Kvapil, Klimpelle, Horáček,

             Strádal, Petr, Háša, Trávníček

0 : 11 (0:8)

tráva
22. Ne 11.6. 11:00

SK Modřany - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Strnad,

             Krump, Blahník, Klimpelle, Forman,

             Horáček, Strádal, Háša, Trávníček,

             Kábele

6 : 0 (3:0)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2022

II. třída, skupina A

1. So 3.9. 10:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Trávníček - Gábriš V., Gábriš T.,

              Řehák, Horáček, Vašátko, Nguyen,

              Strádal, Luka, Eremiáš

23 : 0 (12:0) tráva
 2. Ne  11.9. 14:00

TJ Březiněves - 1. FC Barrandov

Sestava: Janyš - Průša, Gábriš V., Trávníček,

             Gábriš T., Švec, Řehák, Horáček,

             Kvapil, Nguyen, Strádal, Krejník,

             Luka, Eremiáš, Smutný

Branka: Gábriš T.

1 : 7 (0:5) tráva
3. Ne  18.9. 16:30

AFK Slavoj Podolí - TJ Březiněves

Sestava: Pražský - Janyš, Nguyen, Řehák,

             Ságl, Vašátko, Slovák

20 : 0 (14:0) tráva
4. So 24.9. 13:00

TJ Březiněves - SK Újezd Praha 4

Sestava: Janyš - Průša, Kaiser, Strnad,

             Řehák, Horáček, Nguyen, Čejka,

             Bradáček, Luka, Trávníček

0 : 10 (0:6) tráva
5. Ne   2.10. 13:45

SK Aritma Praha "B" - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Blahník, Trávníček,

              Kaiser, Strnad, Řehák, Horáček,

              Forman, Kvapil, Strádal, Bradáček,

             Krejník, Luka, Krump, Čejka

9 : 0 (4:0) umělá tráva
6. So 8.10. 13:30

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice

Sestava: Janyš - Trávníček, Krejník,

             Klimpelle, Strnad, Strádal,

             Bradáček, Čejka, Kvapil, Kaiser,

            Smutný, Blahník, Nguyen, Řehák,

            Forman, Krump, Šimek, Žák

Branky: 4 x Klimpelle, 1 x Krump,

            1 x Bradáček, Šimek, Žák

8 : 2 (3:2) tráva
7.  So  15.10. 13:30

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Blahník, Čejka, Forman,

              Horáček, Kaiser, Krump, Kvapil,

              Luka, Řehák, Strádal, Strnad,

              Šimek, Trávníček

Branka: Trávníček

4 : 1 (2:0) tráva
8. So  22.10.

13:30 

TJ Březiněves - SC Xaverov Horní Počernice

Sestava: Janyš - Blahník, Bradáček, Čejka,

             Forman, Hulpach, Krejník, Luka,

             Nguyen, Petr, Řehák, Strádal,

             Strnad, Šimek, Trávníček, Žák

Branka: Šimek

1 : 6 (1:4) tráva
9. Ne 30.10. 12:30

FK FC Zličín - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Bradáček, Čejka, Forman,

             Krejník, Luka, Nguyen, Petr, Řehák,

             Strnad, Šimek, Trávníček, Horáček,

             Kaiser, Smutný, Kvapil

8 : 0 (4:0) tráva
10. So 5.11. 10:00

SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Blahník, Čejka, Forman,

             Háša, Krejník, Kvapil, Luka, Petr,

            Strádal, Strnad, Šimek, Žák, Ságl

Branka: Čejka

9 : 1 (5:0)

tráva
11. So 12.11. 12:00

TJ Březiněves - SK Modřany

Sestava: Janyš - Blahník, Bradáček, Čejka,

             Háša, Horáček, Krejník, Kvapil,

             Luka, Strádal, Strnad, Šimek, Švec,

             Trávníček, Žák, Krump, Petr,

             Forman

Branky: Bradáček, Háša, Forman, Krejník

4 : 4 (3:2)

tráva
Y2E4Nzk