Kategorie



» Mladší dorost 2001/2004
Rozpis a nominace na mistráky 2016/2017 - Jarní část
Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm
Sraz vždy 45. minut před utkáním.

3 : 3

1. 13.kolo
Ne 2.4. 13:30 TJ Březiněves - FK Újezd nad Lesy 1 : 6 T
2. 14.kolo
So 22.4. 11:00 SK Ďáblice - TJ Březiněves 7 : 1
T
3. 15.kolo
So 29.4. 13:00 TJ Březiněves - SK Aritma "B" 1:1
T
4. 16.kolo
Ne 7.5. 17:00
FK Motorlet "C"  - TJ Březiněves 4 : 0 T
5. 17.kolo
So 13.5. 17:00 TJ Březiněves - FK FC Zličín 3:1 T
6. 18.kolo
Ne 21.5. 15:00 FC Háje Jižní Město "B"  - TJ Březiněves 2 : 0 UMT
7. 19.kolo
So 27.5.
17:00 TJ Březiněves - TJ Sokol Stodůlky 3:3 T
8. 20.kolo
Ne 4.6. 12:45 SK Střešovice "B"  - TJ Březiněves 1:2 UMT
9. 21.kolo
Ne 11.6. 17:00 SK Dolní Chabry  - TJ Březiněves 2:5 T
10. 22.kolo
So 17.6.
17:00 TJ Březiněves - SP Zbraslav 2 : 3
T



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rozpis utkání
Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm
Sraz vždy 45. minut před utkáním.

1. 11.kolo
ČT 15.9. 17:00 SP Zbraslav - TJ Březiněves
4 : 0
T
2. 2.kolo
SO 17.9. 10:30 FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves
14 : 0 T
3. 3.kolo
NE 25.9. 16:30 TJ Březiněves - SK Ďáblice

0 : 8 T
4. 4.kolo
SO 1.10. 17:00
SK Aritma - TJBřeziněves
3 : 2 UMT
5. 5.kolo
NE 9.10. 13:00
TJ Březiněves - FK Motorlet
0 : 7 T
6. 6.kolo
NE 16.10. 16:45
FK FC Zličín - TJ Březiněves
3 : 1 UMT
7. 7.kolo
NE 23.10. 11:00
TJ Březiněves - FC Háje Jižní Město

0 : 7 T
8. 8.kolo
Pá 28.10. 12:30
TJ Sokol Stodůlky - TJ Březiněves
4 : 1 T
9. 9.kolo
NE 6.11. 9:30
TJ Březiněves - SK Střešovice
1 : 2 T
10. 10.kolo
NE 13.11. 11:00
TJ Březiněves - SK Dolní Chabry
2 : 3 T
11. 1.kolo


Volno


 

 

 

 

 

 


Nominace na mistráky 2016/2017 - Podzimní část

11.kolo - Čtvrtek 15. 9. 2016 v 17:00 hod.
Sportovní klub Zbraslav - Tělovýchovná jednota Březiněves ZBRASLAV T. (č. 2016110E2B1102). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: VŠICHNI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. kolo - Sobota 17. 9. 2016 v 10:30 hod. Fotbalový klub Újezd nad Lesy - Tělovýchovná jednota Březiněves
ÚJEZD NAD LESY T. (č. 2016110E2B0203). Sraz 45 min. před zápasem.
Nominace: VŠICHNI   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. kolo - Neděle 25. 9. 2016 v 16:30 hod.
Tělovýchovná jednota Březiněves - SK Ďáblice z.s.
BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B0304). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace:
VŠICHNI
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
4. kolo - Sobota 1.10. 2016 v 17:00 hod.  
SK Aritma Praha, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Březiněves
 ARITMA UMT. (č. 2016110E2B0404). Sraz 45 min. před zápasem. 
 

Nominace: VŠICHNI
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. kolo - Neděle 9. 10. 2016 v 13:00 hod.
Tělovýchovná jednota Březiněves - Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. "C"
BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B0503). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: VŠICHNI
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. kolo - Neděle 16. 10. 2016 v 16:45 hod
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN - Tělovýchovná jednota Březiněves
ZLIČÍN UMT. (č. 2016110E2B0605). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: VŠICHNI
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  
  7. kolo - Neděle 23. 10. 2016 v 11:00  hod. 
Tělovýchovná jednota Březiněves - FC Háje Jižní Město, z.s. "B"
BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B0702). Sraz 45 min. před zápasem.
 Tělovýchovná jednota Sokol Stodůlky - Tělovýchovná jednota Březiněves
STODŮLKY T. (č. 2016110E2B0806).
Sraz 45 min. před zápasem.
     
Nominace:
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 9. kolo - Neděle 6.11. 2016 v 09:30 hod.
Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Střešovice 1911 "B"

BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B0901).
Sraz 45 min. před zápasem.


Nominace:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10.kolo Neděle 13.11.2016 v 11:00 hod
 Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Dolní Chabry 
BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B1006).
Sraz 45 min. před zápasem
Nominace:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


 
 


 

 

4. kolo - Sobota 1. 10. 2016 17:00 hod.

SK Aritma Praha, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Březiněves

ARITMA UMT. (č. 2016110E2B0404). Sraz 45 min. před zápasem.

 
Nominace: 
 

(P) - Potvrzeno, (O) - Omluveno, (??) - Bez odezvy

5. kolo - Neděle 9. 10. 2016 13:00 hod.

Tělovýchovná jednota Březiněves - Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. "C"

BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B0503). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: 
 

(P) - Potvrzeno, (O) - Omluveno, (??) - Bez odezvy

6. kolo – Neděle 16. 10. 2016 16:45 hod.

FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN - Tělovýchovná jednota Březiněves

ZLIČÍN UMT. (č. 2016110E2B0605). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: 
 

(P) - Potvrzeno, (O) - Omluveno, (??) - Bez odezvy

7. kolo - Neděle 23. 10. 2016 11:00 hod.

Tělovýchovná jednota Březiněves - FC Háje Jižní Město, z.s. "B"

BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B0702). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: 
 

(P) - Potvrzeno, (O) - Omluveno, (??) - Bez odezvy

8. kolo - Středa 28. 10. 2016 12:30 hod. – Státní svátek

Tělovýchovná jednota Sokol Stodůlky - Tělovýchovná jednota Březiněves

STODŮLKY T. (č. 2016110E2B0806) Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: 
 

(P) - Potvrzeno, (O) - Omluveno, (??) - Bez odezvy

9. kolo – Neděle 6. 11. 2016 09:30 hod.

Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Střešovice 1911 "B"

BŘEZINĚVES T. (č. 2016110E2B0901). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: 
 

(P) - Potvrzeno, (O) - Omluveno, (??) - Bez odezvy

10. kolo - Neděle 13. 11. 2016 11:00 hod.

Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Dolní Chabry

BŘEZINĚVES T. (č.  2016110E2B1006). Sraz 45 min. před zápasem.

Nominace: 
 
(P) - Potvrzeno, (O) - Omluveno, (??) - Bez odezvy

 

OWZkMjM2MT