Kategorie


TOPlist

 


» Ročník 2018/2019 - 1.A sk. A
Jaro 2019

I.A třída sk. A - JARO 2019

16. Ne 10.03. 14:00

Újezd nad Lesy - Březiněves

B:

3 : 0
17. So 16.03. 10:15

Březiněves - Tempo Praha

B: Benda, Hofman, Fiala, Eremiáš, Eichler

5 : 2 
18. So 23.03. 10:15

Xaverov - Březiněves

B: Eichler, Cejnar

1 : 2
19. Ne 31.03. 15:30

Bohnice - Březiněves

B: Macháček, Benda

2 : 2
20. So 06.04. 10:15

Březiněves - Háje JM

B: Benda, Hlavík

2 : 4
21. So 13.04. 10:30

Troja - Březiněves

B: 2x Cejnar

0 : 2
22. Pá 19.04. 10:15

Březiněves - Strašnice

B: Cejnar

1 : 1
23. Ne 28.04. 17:00

Kyje - Březiněves

B: Cejnar, Eremiáš, Patrman

1 : 3
24. So 04.05. 10:15

Březiněves - Praga

B: 2x Benda, Eremiáš

3 : 2
25. Pá 10.05. 19:00

Štěrboholy - Březiněves

B: Benda

3 : 1
26. So 18.05. 10:15

Březiněves - Ďáblice

B: Cejnar, Benda

2 : 2
27. Ne 26.05. 17:00

Hrdlořezy - Březiněves

B: Fiala, Eichler

0 : 2
28. So 01.06. 10:15

Březiněves - Kolovraty

B: Trnka

1 : 1
29. Pá 07.06. 17:45

Uhříněves - Březiněves

B: Benda, Hlavík

2 : 2
30. Pá 14.06. 18:00

Březiněves - Kunratice

B:

0 : 5

 

 

Podzim 2018

I.A třída sk. A - PODZIM 2018

01. So 11.08. 10:15

Březiněves - Újezd nad Lesy

B:

0 : 4
02. So 18.08. 17:15

Tempo Praha  - Březiněves

B: vlastní, Eremiáš

4 : 2
03. So 25.08. 10:15

Březiněves - XAVEROV

B: 3x Cejnar, Eremiáš, Benda, Eichler, Beran

7 : 2
04. So 01.09. 10:15

Březiněves - Bohnice

B: 3x Benda, Macháček R., Cejnar

5 : 1
05. So 08.09. 10:30

Háje JM - Březiněves

B: Benda, Valtr, Eremiáš, Fiala

1 : 4
06. So 15.09. 10:15

Březiněves - Troja

B: 2x Cejnar, Benda, Trnka, Valtr, Eremiáš

6 : 5
07. So 22.09. 10:15

Strašnice - Březiněves

B: Benda, Trnka, Cejnar, Gábriš, Eremiáš

1 : 5
08. Pá 28.09. 10:15

Březiněves - Kyje

B: Eremiáš, Valtr

2 : 0
09. So 06.10. 10:30

Praga - Březiněves

B: Benda

1 : 1
10. So 13.10. 10:15

Březiněves - Štěrboholy

B: Cejnar, Eremiáš

2 : 3
11. Ne 21.10. 15:30

Ďáblice - Březiněves

B: 2x Benda, Fiala, Cejnar, Nedvídek

1 : 5
12. So 27.10. 10:15

Březiněves - Hrdlořezy

B: 2x Benda, 2x Eremiáš, Valtr, Allram

6 : 0
13. So 03.11. 10:15

Kolovraty - Březiněves

B: Macháček, Eremiáš

3 : 2
14. So 10.11. 10:15

Březiněves - Uhříněves

B: 3x Eremiáš, 2x Cejnar

5 : 0
15. Ne 18.11. 13:30

Kunratice - Březiněves

B: 2x Benda, Fiala

3 : 3

 

 

YzNmMzQ2Ym