Kategorie


TOPlist

 


» Mladší přípravka 2015/16
Rozpis utkání - jaro 2024

I.B třída, skupina J

10. Út 2.4. 16:30

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

6 : 31 (0:17) tráva
11. Ne 7.4. 13:30

TJ Březiněves - FA Praha

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

32 : 6 (16:4) tráva
12. So 13.4. 9:00

SK Hostivař - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

13 : 24 (5:12) tráva
13. Ne 21.4. 14:00

TJ Březiněves - 1. FC Barrandov

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

13 : 8 (9:1) tráva
14. 26.4. 17:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

13 : 6 (7:0) tráva
15. Ne 5.5. 14:00

TJ Březiněves - FK Zlíchov 1914

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

32 : 8 (18:3) tráva
16. So 11.5. 9:00

SK Union Vršovice - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

              Veselý, Stranský, Kratochvíl

12 : 15 (7:7) umělá tráva
17. Ne 26.5. 12:00

TJ Březiněves - FK Meteor Praha VIII

Sestava:

 :  (:) tráva
18. So 1.6. 14:30

FC Tempo Praha - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) umělá tráva
19. Ne 9.6. 17:00

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava:

 :  (:) tráva

Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina J

1. So 2.9. 13:30

TJ Březiněves - FK Slavoj Vyšehrad

Sestava: Průša, Albrecht, Rodinger,

             Tišťan, Varha, Veselý,

             Jedlička, Kratochvíl

36 : 10 (20:0) tráva
2. Ne 10.9. 15:00

FA Praha - TJ Březiněves

Sestava: Albrecht - Průša, Rodinger,

             Tišťan, Varha, Veselý,

             Jedlička, Kratochvíl

15 : 11 (6:5) umělá tráva
3. So 16.9. 16:30

TJ Březiněves - SK Hostivař

Sestava: Albrecht - Průša, Rodinger,

Tišťan, Varha, Veselý, Jedlička,

Kratochvíl

38 : 0 (19:0) tráva
4. Ne 24.9. 16:30

1.FC Barrandov - TJ Březiněves

Sestava: Albrecht - Průša, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl

12 : 11 (5:6) umělá tráva
5. So 7.10. 13:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

Varha, Veselý, Stranský, Jedlička

16 : 5 (8:4) tráva
6. Ne 8.10. 16:00

FK Zlíchov 1914 - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

3 : 28 (1:16) tráva
7. Ne 15.10. 15:30

TJ Březiněves - SK Union Vršovice

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

4 : 17 (2:9) tráva
8. Ne 29.10. 17:00

FK Meteor Praha VIII - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

33 : 5 (18:4) umělá tráva
9. So 4.11. 13:30

TJ Březiněves - FC Tempo Praha

Sestava: Průša - Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

8 : 16 (5:10) tráva
10. So 11.11. 8:30

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Průša - Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička

1 : 25 (1:11) umělá tráva
YTJlMjhi