Kategorie


TOPlist

 


»

Soupiska pro ročník 2021/2022

Trenér  Trenér Trenér Vedoucí
Jan Rosenkranz Miroslav Frank Tomáš Nettl Josef Průša
l l l l
Tadeáš Bohatec Nathaniel Brožek Gianni Alessio D´Meza Aleksandr Farbanets
Jakub Frank Matviy Gladyr Daniela Hladíková Max Knelleken
Rudolf Koudela Sergii Kovalenko Radovan Kratochvíl Ondřej Matouš
David Nettl Tomáš Nettl Lucas Palkovs Josef Průša
Patrik Průša Viktor Průša
Jan Puda Roman Sabadosh
Timur Senith Samci Lukáš Stránský Daniel Štolc Michal Štolc
Kristián Turšner Matěj Veselý Adam Listopad

Rozpis utkání - jaro 2022

11. Sobota 23.4.2022 10:00

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Frank, Kratochvíl, Nettl,

             Průša, Matouš, Turšner,

             Benčík, Farbanets,

            D´meza

18 : 7 (8:6) umělá tráva
12. Čtvrtek 28.4.2022 18:30

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves 

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Matouš,

            Benčík, Farbanets,

            D´meza

2 : 12 (1:5) tráva
13. Neděle 1.5.2022 16:30

TJ Březiněves - FK Union Strašnice

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Matouš,

             Farbanets, D´meza,

            Štolc D., Štolc M., Stibal

5 : 16 (3:7) tráva
14. Pátek 6.5.2022 17:00

SK Modřany - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

9 : 12 (6:5) tráva
15. Sobota 14.5.2022 13:15

TJ Březiněves - DFK Bohemians 1905

Sestava: Průša - Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

14 : 5 (7:1) tráva
16. Neděle 22.5.2022 15:00

TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy

Sestava: Průša. Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

            Turšner, Matouš, D´meza,

            Štolc D., Štolc M.

24 : 6 (13:2) tráva
17. Sobota 28.5.2022 13:15

TJ Březiněves - SK Libuš 838

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

            Turšner, Matouš, D´meza,

            Štolc D., Štolc M.

7 : 15 (2:10) tráva
18. Pondělí 6.6.2022 17:30

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

              Kratochvíl, Farbanets,

              Turšner, Matouš,

              D´meza, Štolc D.,

              Štolc M.

13 : 9 (7:6) tráva
19. Sobota 11.6.2022 13:15

TJ Březiněves - SK Modřany

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

23 : 6 (8:4) tráva
20. Neděle 19.6.2022 14:30

DFK Bohemians 1905 - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

4 : 20 (1:8) tráva

Podzim 2021

1. Neděle 29.8. 17:00

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves 

Sestava: Nettl - Průša, D´meza, Matouš,

              Stibal, Bohatec, Koudela,

              Knelleken

12 : 8 (7:4) tráva
 2. Sobota  4.9. 10:00

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Nettl - Průša, Frank, D´meza,

              Farbanets, Stibal, Štolc M.,

              Štolc D., Koudela

5 : 21 (3:12)

umělá tráva
3.  Sobota  11.9. 13:30

TJ Březiněves - FK Union Strašnice

Sestava: D´meza, Farbanets, Štolc M.,

             Štolc D., Frank, Matouš,

             Veselý, Bohatec, Koudela

9 : 11 (5:6)

tráva
4. Pátek 17.9. 17:30

SK Modřany - TJ Březiněves

Sestava: D´meza, Farbanets, Frank,

              Průša, Nettl

27 : 13 (12:8)

umělá tráva
5. Neděle   26.9. 14:30

TJ Březiněves - DFK Bohemians 1905

Sestava: Farbanets, Frank, Průša,

             Nettl, Stibal, Štolc M.,

             Štolc D.

14 : 7 (7:4)

tráva
6. Neděle 3.10. 10:00

TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy

Sestava: Štolc M., Štolc D., Nettl, Frank,

             Průša, Farbanets

2 : 27 (1:15)

tráva
7.  Neděle  10.10. 10:00

TJ Březiněves - SK Libuš 838

Sestava: Štolc M., Štolc D., Nettl,

             Průša, Farbanets, Matouš,

             Kratochvíl

10 : 15

(7:6)

tráva
8. Pátek  15.10.

17:00

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Štolc M., Štolc D., Nettl,

              Průša, Farbanets, Matouš,

              Kratochvíl, Stibal

9 : 9

(0:5)

umělá tráva
9. Neděle 24.10.

10:00

TJ Březiněves - SK Modřany

Sestava: D´Meza, Frank, Kratochvíl,

             Nettl, Průša, Štolc M.,

             Štolc D., Benčík

9 : 13

(2:7)

tráva
10. Neděle 31.10.

14:45

DFK Bohemians 1905 - TJ Březiněves

Sestava: Frank, Kratochvíl, Nettl,

              Průša, Štolc M., Štolc D.,

              Matouš, Turšner

7 : 19

(4:7)

umělá tráva
NDBmY