Kategorie


TOPlist

 


» Rozpis utkání 2023/2024
Jaro 2024

I.A třída sk. A - JARO 2024

17. So 09.03. 10:15

Březiněves - Dolní Počernice 

B: 2x Kupka O., Bilotserkovets, Hlavík

4 : 1
18. So 16.03. 10:00

Kunratice - Březiněves 

B: Patrman, Fiala D.

4 : 2
19. So 23.03. 10:15

Březiněves - Spoje Praha "B"

B: 2x Benda, Bilotserkovets, Kupka O.

4 : 3
20. Po 01.04. 17:00

Tempo Praha "B" - Březiněves

B: 2x Kaibar

3 : 2
21. So 06.04. 10:15

Březiněves - Újezd nad Lesy

B: Kaibar

1 : 3
22. So 13.04. 11:00

Hostivař - Březiněves 

B: 2x Benda, Fiala D., Špaček, Machytka, Pfeifer

0 : 6
23. So 20.04. 10:15

Březiněves - Háje

B: Benda

1 : 4
24. Ne 28.04. 17:00

Xaverov - Březiněves

B: 

1 : 0
25. So 04.05. 10:30

Vršovice - Březiněves 

B: Kaibar

0 : 1
26. So 11.05. 10:15

Březiněves - Vinoř

B: 

0 : 4
27. So 18.05. 10:30

Praga - Březiněves 

B: Fejgl, Kupka O.

1 : 2
28. So 25.05. 10:15

Březiněves - Štěrboholy

B:

- : -
29. Ne 02.06. 17:00

Ďáblice - Březiněves 

B: 

- : -
30. So 08.06. 10:15

Březiněves - Dubeč

B:

- : -
16. Ne 16.06. 17:00

Újezd Praha 4 "B" - Březiněves 

B: 

- : -

 

 

Podzim 2023

I.A třída sk. A - PODZIM 2023

01. So 05.08. 10:15

Březiněves - Úezd Praha 4 

B: Kupka O., Novinský, Fiala M.

3 : 0
02. Pá 11.08. 19:00

Dolní Počernice - Březiněves 

B: 2x Benda, Bilotserkovets

2 : 3
03. So 19.08. 10:15

Březiněves - Kunratice

B: Kupka J.

1 : 3
04. Ne 27.08. 17:00

Spoje Praha "B" - Březiněves

B: Patrman

3 : 1
05. So 02.09. 10:15

Březiněves - Tempo Praha "B"

B: Benda

1 : 3
06. Ne 10.09. 17:00

Újezd nad Lesy - Březiněves 

B: 2x Benda, Fiala D., Bilotserkovets

1 : 4
07. So 16.09. 10:15

Březiněves - Hostivař

B: 2x Pfeifer

2 : 2
08. So 23.09. 10:30

Háje - Březiněves

B: 2x Špaček, Pfeifer

O : 3
09. Ne 01.10. 16:00

Březiněves - Xaverov H.P.

B: Benda

1 : 3
10. So 07.10. 10:15

Březiněves - Vršovice

B: Kaibar, Pfeifer

2 : 1
11. So 14.10. 15:30

Vinoř - Březiněves 

B: Fejgl

3 : 1
12. So 21.10. 10:15

Březiněves - Praga

B: 2x Benda, Krejčí

3 : 2
13. So 29.10. 14:30

Štěrboholy - Březiněves 

B: 2x Benda, Čermák, Novotný

1 : 4
14. So 04.11. 10:15

Březiněves - Ďáblice

B: Novotný, Kupka J.

2 : 3
15. So 11.11. 14:00

Dubeč - Březiněves 

B: Pfeifer

4 : 1

 

 

MmJiNW