Kategorie


TOPlist

 


»
Turnaj - SK Motorlet 8. 6. 2013

Aleš Bradáček

V sobotu 8.6.2013 jsme se zúčastnili dopoledního turnaje ročníku 2006 + mladší, hrálo se na umělce v ZŠ Klausova ve Stodůlkách na dvou hřištích. Protože jsme měli nastoupit až v 9.48 h, sešli jsme se v šatně kolem deváté a kluci měli čas se rozkoukat a poslechnout si od trenérů trochu odlišná pravidla turnaje. Asi největší zvláštnost - penalta za malou domů - se našim trenérům podařilo u pořadatelů zrušit hned na začátku. 

První zápas jsme hráli proti SK Motorlet a bylo vidět, že oba týmy hrají první zápas. Začátek byl vyrovnaný, ale ne moc fotbalový. Pak měl soupeř jasnou šanci, kdy ze tří metrů přestřelil, a to nás nakoplo a začali jsme trochu hrát - Filip a Ondra zařídili náš dvougólový náskok. Pak si ale Motorlet vytvořil tlak a my nechávali jejich dva i tři hráče bez povšimnutí. To nás stálo tři góly a prohráli jsme 3:2. Kdybychom úplně nevypustili obrannou činnost, měli jsme na remízu.

Po téměř hodinové pauze jsme nastoupili proti Benešovu, který už předtím dostal od Satalic osmičku, a zápas měl být tedy papírově v naší režii. Bohužel jsme byli stejně jako soupeř téměř bez pohybu a bez přihrávek, takže se toho moc nedělo. Naštěstí Filip už to nevydržel, vzal si míč a běžel dát gól. Po něm totéž zopakoval Ondra a pak znova Filip. Navíc jsme měli krásnou akci, když Ondra utekl obráncům a zleva centroval na osamoceného Filipa před bránu. Výsledek 3:0 pro nás, ale až na duo Filip-Ondra souhra stále špatná. Navíc jsme dělali chyby v rozehrávce od brány - Kuba si kluky nediriguje a oni sami mu rozehrávku rozhodně neulehčují.

Proti Satalicím jsme pochopitelně nastoupili s respektem, ale jaká změna - začali jsme aktivně a bylo to znát. Ondra v šanci, ale jejich brankář výborně vyběhnul. Pak našel Filip Ondru a šli jsme do vedení. Jejich útok dva na nikoho - vyrovnáno. Satalice pak měly tlak, vysokou střelu k tyči Kuba výborně vyrazil a další centr pohotově i když se štěstím odhlavičkoval Lukáš - náš jednoznačně nejspolehlivější obránce. I když jsme se dlouho bránili, podařilo se Filipovi vybojovat míč a po sólu dát gól. Pak se Kuba pohotově rozhodnul vyběhnout z brány do třetiny hřiště a překvapenému útočníkovi, který už by šel na Kubu sám, odkopnul míč. Chvíli na to jsme rozehrávali aut a z něj Adam trefil parádní šibenici, gól přímo z autu ale neplatil. Další naše góly: Adam přímák skoro z půlky hřiště, Filip po centru Ondry. Nakonec jsme vyhráli nečekaně 4:2 a šlo se počítat výsledky ve skupině.

Asi po dvaceti minutách pořadatel neměl jasno, jestli jsme skončili ve skupině na prvním nebo třetím místě - kromě Benešova jsme měli všichni 6 bodů. Pořadatel prohlásil, že jsme skončili první ve skupině, a šli jsme na semifinále proti Meteoru. Asi po pěti minutách byl zápas přerušen s tím, že nejsme první ve skupině, ale až třetí. Tou dobou jsme prohrávali 1:0.

Kluci nastoupili k zápasu o páté místo proti TJ Hradiště. Hradišťani jsou pořádní chasníci, možná někdo z nich byl i starší, a my jsme zase zapomněli hrát, takže jsme se dostali pod tlak. Když už jsme si vytvořili nějakou tu šanci a oni si dali vlastňák, z protiútoku jsme hned inkasovali. Pak sice Filipovo sólo a gól, ale opět 2x protiútok bez našeho důrazu v obraně, prohráváme 3:2. Adamův přímák z dálky jejich brankář vyráží se štěstím - je vidět, že Adam má sílu v noze a střílí přesně. Další Adamův přímák, tentokrát pěkná přihrávka před bránu, ale gól to není. Jejich protiútok Kuba chytá a máme šanci my - míč se koulí po jejich brankové čáře, náš fanklub se "velmi hlasitě chytá za hlavu". Hradiště hraje na jednoho útočníka, který čeká u naší brány a z přihrávek dává góly. Paradoxně je tento čekající střelec nakonec vyhlášen nejlepším útočníkem turnaje.

Konečné šesté místo odpovídá předvedenému výkonu. I když chvílemi jsme měli na víc, máme velké výkyvy mezi jednotlivými zápasy i během nich. Pokud každou chvíli necháme dva hráče volné před naší bránou, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. Naproti tomu je vidět, že když se nám podaří naladit kluky k odpovědnému přístupu a k chuti hrát, můžeme porazit i silné soupeře - viz výhra nad Satalicemi, které skončily na druhém místě celkově.

Abych ale nezmiňoval jenom některé opory - všichni kluci hráli s chutí a každý měl pár světlých momentů, kličky i přesné přihrávky se zvednutou hlavou. Nejvíc je to zatím o hlavě, ale to snad přijde s věkem. Jakub Šejnoha, Adam Forman, Lukáš Melichar, Filip Hladík a Ondra Ryšavý byli vidět nejvíc, Jáchym běhal, Martinové Bradáček a Klimpelle hráli to své, i když už dříve ukázali, že mají na víc. Jakub Kubin se také snažil, dokonce měl i jednu asistenci. Všichni kluci se snažili hrát jako tým, nikdo turnaj nevypustil ani vyloženě nekazil.

Nakonec musíme poděkovat trenérům a pochválit i náš fanklub, který byl celé dopoledne slyšet nejvíc ze všech a kluky povzbuzoval optimisticky a bez sekýrování.

Sestava: Kuba Šejnoha - Jáchym Feszanicz, Martin Klimpelle, Adam Forman, Kuba Kubín, Martin Bradáček, Lukáš Melichar, Filip Hladík, Ondra Ryšavý

Střelci: Filip Hladík 6x, Ondra Ryšavý 3x, Adam Foman 1x, (TJ Hradiště vlastní 1x)


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgIyOrkaox img9lcY2bo6msRI img13.05.2016 08:54
imgturnaj ,,Motorlet,, imgMarkéta Hladíková img11.06.2013 08:43
img img imgimgRe: turnaj ,,Motorlet,, img9uvIruJFbF img13.05.2016 09:26
Přátelský zápas SK Hovorčovice – TJ Březiněves 24. 5. 2013

Jindřich Chaloupka

24. 5. 2013 jsme odehráli na hřišti soupeře přátelský zápas se SK Hovorčovice. Zápas (4 x 15 min.) se odehrál za poměrně chladného počasí, ve slušném tempu. Tým Březiněvsi byl složen z hráčů ročníků 2006 až 2008.

Břízka od začátku vedla a postupně si získávala větší náskok, který se zastavil na skóre 13:7. Na vysokém skóre, které mohlo být ještě vyšší:-), se podepsala mimo jiné i největší slabina soupeře, což byl brankář, resp. na pozici brankáře se vystřídali během celého zápasu 3 kluci. Na druhou stranu náš Jakub v bráně působil jistě, včetně rozehrávky do stran. Herní projev Břízky však nebyl nijak oslnivý, kombinací mezi spoluhráči nebylo vidět mnoho, často se hráči snažili v chumlu přetlačit soupeře. Zaznamenali jsme ale pár pěkných úniků po stranách,  které byly vždy pro soupeře nebezpečné. Obranná činnost Břízky měla určité rezervy i proto, že se kluci v obraně točili podle střídání, což  je ale potřebné, aby si všichni vyzkoušeli odpovědnost na pozici „zametače“. Je důležité, aby si kluci také uvědomili, že jako obránci nemohou vést míč zpět směrem k vlastní bráně nebo driblovat před brankářem, na což jsme také párkrát doplatili. Po zápase se kopaly penalty a kdyby se góly počítaly, Břízka by opět vyhrála.

Závěr: Kluci si zaslouží pochvalu za touhu nastřílet co nejvíce branek, útočnou aktivitu a chuť do hry:-)

Sestava: Stříž - Bradáček, Krump, Čejka, Šnajdr, Kubin, Chaloupka, Zábrodský

Střelci: Chaloupka 6x, Bradáček 4x, Krump 2x, Kubin 1x


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Přátelák Slovan Bohnice - TJ Březiněves 20. 5. 2013
V pondělí 20. 5. 2013 jsme odehráli přátelské utkání se Slovanem Bohnice. Opět za krásného počasí jsme si zatrénovali se stejně zdatným soupeřem a kluci získali další cennou zkušenost s jiným týmem. Dařilo se hrát kombinačně a bylo vidět, že se kluci baví fotbalem. Dokonce vzájemná komunikace se zlepšila, domlouvají se kdo, kam, jak a pod. Dovolím si říct, že v pondělí jsme koukali na malé fotbalisty a ne na diagonální běžce:-) Zápas jsme vyhráli 11:1. Rodičům a klukům děkujeme za účast.

PS: rodiče mají další významné plus za fandění a podporu kluků:-)

Sestava: Stříž – Šimek, Bojadžiev, Melichar, Max Janyš, Matěj Janyš, Ryšavý, Hladík, Frank, Burda, Forman

Střelci: Hladík 4x, Ryšavý 3x, Bojadžiev 2x, Šimek 1x, Frank 1x

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgPřátelák Slovan Bohnice 20. 5. 2013 imgVladimír Vybíral img22.05.2013 19:44
img img imgimgRe: Přátelák Slovan Bohnice 20. 5. 2 imgf8zG50WFTl74 img15.05.2016 15:11
img img imgimgRe: Přátelák Slovan Bohnice 20. 5. 2 imgUK09DjgLH img13.05.2016 08:36
Den fotbalu v Ďáblicích 8. 5. 2013

Ve "sváteční" středu 8. 5. 2013 jsme se setkali u našich sousedů v Ďáblicích, kde jsme původně měli změřit síly s pěti týmy, ale nakonec se hrálo o jeden zápas méně, zato však v každém zápase o dvě minuty více (Dukla nedorazila).

Prvním soupeřem byly pro nás neznámé Litoměřice. Brzy jsme poznali, že soupeř je velmi dobře připravený a než se kluci pořádně rozkoukali, už lovil Kuba několikrát míč ze své sítě. Klukům nešla kombinace a v obraně chyběl patřičný důraz. Gól nám souzen nebyl, i když brankář Litoměřic byl o hlavu menší než naši kluci. Popravdě řečeno, na jejich bránu téměř žádná střela nešla. Konečný výsledek: porážka 0:7.

Po budíčku z prvního zápasu jsme nastoupili proti domácím Ďáblicím s patřičným respektem a odhodláním vstřelit branku. V úvodu jsme přečkali šance soupeře a naopak Filda se dokázal probít obranou a skórovat. Hra se trochu uklidnila a i přihrávky se zlepšily. Po krátkém přistrčení při nepřímém kopu se do balónu opřel Lukáš a nedal z půlky hřiště brankáři šanci. Ďáblice se nevzdávaly a snížily. Nejdříve Maxovi pár střel nesedlo, avšak ta správná nakonec přišla, kdy zpoza obránce vystřelil a gólman se jen otočil. Při další jedovaté levačce se ozvala tyč, která přihrála zcela volnému Adamovi, který dorazil míč do sítě. Konečně přišly góly a s tím i první výhra 5:2.

Střelci: Filda 2x, Max 1x, Lukáš 1x, Adam 1x

Další soupeř Vimperk přijel zdaleka a ne nadarmo jim trenér říkal, že těch 150 km nejeli pro to, aby prohráli. Rychlý gól nás trochu srazil a nedokázali jsme držet koncentraci na balón a pohyb soupeře. Aby šli tři naši hráči na jednoho útočníka, který má balón a stejně dokázal přihrát do volného prostoru, kde tím pádem našel volné své spoluhráče, kteří už věděli jak zakončit, tak to bylo vidět více než jednou. Kluci se snažili zaútočit, ale snaha končila na "ne"přihrávce na nabíhající spoluhráče. Nazval bych to asi tak, mám balón, tak jdu dát gól. Soupeř nás předčil nejen v naběhaných a ujetých kilometrech a zaslouženě vyhrál 3:1.

Střelci: Pavel 1x

V posledním zápase nás čekal soupeř zvučného jména - Sparta. Kluci se chtěli vytáhnout, ale dnes jim prostě nebylo dáno porazit soupeře, kteří lépe kombinovali. Sparta využívala celé hřiště a zejména z křídelních prostorů často hrozila. Kuba v bráně dělal seč mohl, ale marně se po přesných střelách natahoval. Filda s Ondrou se ve předu snažili prodrat k zakončení, ale bez přesné přihrávky se soupeřovi obránci překonat nedali. Když už se málem dostal před obránce Max, byl faulován. Následná penalta, měla od Maxe razanci, ale mířila přesně do náruče uprostřed stojícího gólmana. Brankář Sparty chytal velmi dobře a hlavně dokázal včasným vyběhnutím zmařit naše šance. Konečný výsledek: porážka 0:5.

Sestava: Jakub Šejnoha - Lukáš Melichar, David Šimek, Max Janyš, Matěj Janyš, Filip Hladík, Adam Forman, Ondra Ryšavý, Pavel Bojadžiev 

Střelci: Hladík 2x, Max Janyš 1x, Melichar 1x, Forman 1x, Bojadžiev 1x

Shrnutí: Celkově jsme skončili na čtvrtém místě (každý byl obdarován diplomen a časopisem). Kluci měli možnost si zahrát s novými týmy, které jim ukázaly, jak hrát lépe. Každý turnaj je jiný a věříme, že v dalších zápasech uvidíme kluky hrát lépe.

Ve středu odpoledne proběhl ještě turnaj ročníku 2007. "Nulasedmiček" máme všeho všudy 5 a chtěli jsme kluky taky nechat zahrát se stejně zdatnými soupeři. Doplnili jsme sestavu o pár "nulašestek", ale bohužel nám dva hráči po nedorozumění s rodiči nedorazili na turnaj. Museli jsme Davida Š. doplnit do sestavy, jelikož jako jediný byl k dispozici. Docela kluky výškově převyšoval:-) - zvlášť brankář Bohemky byl úžasný, měl lehce přes metr, ale suverén v brance, tak jsme Davida střídali sporadicky, jen když už si někdo potřeboval odpočinout. Klobouk dolů před kluky, za jakého vedra ojezdili 17minutové zápasy s jednim střídáním, nasazení je zdobilo celý turnaj. Přihrávky jsme přestali počítat po třetim zápase!!!!!! Náš odhad - minimálně 3-5 přihrávek mezi spoluhráči za zápas proběhlo!!! Ještě jeden VELKÝ pozitivní zážitek přineslo slunečné odpoledne. FANDĚNÍ ,,našich" RODIČŮ!!! Za takovou kulisu, kterou předvedli, zaslouží velké DÍK a v takové atmosféře kluci nemohli nemakat. Fandové Bohemky předváděli také pěkné choreo a tak se odpolední turnaj odehrál za pěkné fotbalové kulisy. Kluci skončili kvůli skóre na krásném 3. místě:-)

Výsledky:
Březiněves - Chabry - 2:2 (Kubin 1x, Frank 1x)
Březiněves - Slaný - 6:0 (Chaloupka 2x, Šimek 2x, Bradáček 1x, Frank 1x)
Březiněves - Bohemians - 2:1 (Šimek 1x, Frank 1x)
Březiněves - Ďáblice - 1:1 (Frank 1x)
Březiněves - Dukla - 0:4

Sestava: Jakub Stříž - Martin Bradáček, Alex Chaloupka, Tomáš Frank, Jakub Kubin, David Šimek

Střelci: Šimek 3x, Frank 4x, Chaloupka 2x, Kubin 1x, Bradáček 1x


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgi9TLR68lc imgehsRew6U img13.05.2016 08:17
imgTurnaj Ďáblice – hodnocení imgVladimír Vybíral img15.05.2013 22:02
img img imgimgRe: Turnaj Ďáblice – hodnocení imgCTtnHp9w img15.05.2016 15:12
img img imgimgRe: Turnaj Ďáblice – hodnocení img7Z08DmVO img13.05.2016 14:56
img img imgimgRe: Turnaj Ďáblice – hodnocení imgU04kBEGxkv img13.05.2016 09:04
Přátelák SK Dolní Chabry - TJ Březiněves 6. 5. 2013

V pondělí 6. 5. 2013 jsme odehráli přátelské utkání se SK Dolní Chabry. Nominováni byli všichni a za krásného počasí jsme si zatrénovali se stejně zdatným soupeřem a kluci získali další cennou zkušenost s jiným týmem. Hrálo se na dvou hřištích, zápas A týmu skončil výhrou 10:15, zápas B týmu skončil těsnou porážkou 7:6, celkově jsme tedy zvítězili 17:21:-) Rodičům a klukům děkujeme za účast.

Březiněves A

Sestava: Šejnoha – Klimpelle, Bojadžiev, Melichar, Max Janyš, Matěj Janyš, Ryšavý, Hladík

Střelci: Hladík 7x, Ryšavý 4x, Max Janyš 2x, Melichar 1x, Bojadžiev 1x

Březiněves B

Sestava: Strnad, Bradáček – Frank, Hlásek, Krump, Šimek, Večeřa, Kubin

Střelci: Kubin 3x, Šimek 2x, Frank 1x


Turnaj - FK Čechie Kralupy 1. 5. 2013

Dne 1. 5. 2013 jsme odehráli turnaj pořádaný FK Čechie Kralupy.

Celkové umístění 4.místo-5.místo:-)

Kluci nastoupili v plné parádě a s nosem nahoře po turnajích na Čafce , kde se umístili, jak již víme, 2x na 1. místě. Turnaj se od začátku vyvíjel celkem zdárně. V zápase s Labským Kostelcem byla vidět mezi kluky spolupráce a nasazení včetně přihrávek.

Zápas s oslabenými Ďáblicemi byl také vydařený, kluci si zahráli fotbal v plném nasazení s povedenou kombinací. Na konci zápasu se strhla menší diskuse ohledně výsledku, kdy jsme mysleli, že jsme vyhráli 4:3, ale konečný výsledek byl uveden jako 3:3.
Vrhli jsme se do dalšího zápasu s Kralupy. Kluci byli hladoví po gólech, ale bohužel po dvou ostrých faulech od soupeře, které byly sudím přehlédnuty, podlehli emocím a rezignovali. Hřebínek jim spadl a inkasovali jsme šest úplně zbytečných gólů.
Dále jsme pokračovali s Mělníkem remízou a poté s Ďáblicemi B výhrou.
Oříšek přišel na konec - Libiši jsme podlehli 6:1, prostě co šance, to střelba, kterou Libiš proměnila v góly.

Hodnocení:

Lukyn – má jasno ve své formě obrany, perfektně zametá míč do bezpečí, jen pozor na zbytečné kličky

Dáda – úplně ne ve formě po nemoci

Tom – snaživý výkon s proměněnými góly.

Ondra – myšlenky a kličky skvělé, začíná hledat spoluhráče přihrávkou, jen ta snaha více bojovat...

Pájík – začal opět bojovně, ale postupem času ubral na plynu a pozor na padání:-) Také jedna povedená gólová přihrávka.

Filip – nejvíce vstřelěných gólů, ale nespoléhal jen na sebe , koukal kam mohl přihrát a má jednu moc povedenou finální přihrávku

Kuba – snaha, střídá skvělé momenty se slabší chvilkou, brzy jistě získá větší jistotu a bude z něj perfektní gólman. Rozehrávka je pro Kubu výzva:-)

Kluci děkujeme a je třeba stále mít na paměti, že fotbal je kolektivní hra a asistence se cení jako gól…

Celkové umístění na 4.místě (tady nám pořadatel trošku pomohl a vyhlásil nás na 4. místě, které patřilo SK Ďáblice A, které mělo o jeden bod více. Stane se, výsledek však není důležitý.)
Výsledky:
SK Labský Kostelec - TJ Březiněves 2:3 (Bojadžiev 1x; Ryšavý 1x; Frank 1x)

SK Ďáblice A - TJ Březiněves 3:3 (Hladík 3x)

Čechie Kralupy - TJ Březiněves 6:0

SK Pšovka Mělník - TJ Březiněves 4:4 (Hladík 2x, Frank 2x)

SK Ďáblice B - TJ Březiněves 3:7 (Hladík 5x, Ryšavý 2x)

SK Libiš - TJ Březiněves 6:1 (Hladík 1x)
Sestava: Kuba Stříž, Filda Hladík, Pája Bojadžiev, Ondra Ryšavý, Tom Frank, Lukyn Melichar a Dáda Šimek
Střelci: Hladík 11x, Ryšavý 3x, Frank 3x, Bojadžiev 1x
Individuální ocenění: Nejlepším hráčem turnaje vyhlášen Filip Hladík.
Přátelák TJ Březiněves - Čechie Kralupy 0:1

V pátek 26. 4. 2013 jsme odehráli přátelské utkání s již téměř tradičním soupeřem Čechií Kralupy. Hrálo se za krásného slunečného počasí v tréninkovém tempu vyrovnaně na obou stranách a ačkoliv oba týmy sehrály i lepší zápasy, bylo k vidění i několik pěkných individuálních akcí. Jediný gól utkání nakonec padnul téměř v závěru.

Sestava: Strnad, Stříž - Bradáček, Čejka, Frank, Hlásek, Max Janyš, Matěj Janyš, Krump, Večeřa, Kubin, Svoboda, Šnaidr


Přátelák TJ Březiněves - SK Dolní Chabry 5:6

V neděli 14. 4. 2013 jsme odehráli přátelské utkání se SK Dolní Chabry. Nominováni byli všichni a za krásného počasí jsme si zatrénovali se stejně zdatným soupeřem. Všichni si zahráli a vyzkoušeli si další cennou konfrontaci s jiným týmem. Zápas nakonec skončil porážkou 5:6. Rodičům a klukům děkujeme za účast.

Střelci: Bojadžiev 2x, Frank 2x, Forman 1x


Turnaj o krále Prahy 8 + miniturnaj - SK Ďáblice

V sobotu 6.04.2013 jsme odehráli první venkovní turnaj, který se konal na hřištích UMT v SK Ďáblice. První ročník "Přebor Prahy 8" neboli "Pohár o krále Prahy 8" byl organizačně zvládnutý, ale s jednou velkou chybou - pořadatel nezajistil lepší počasí. Našim borcům totiž očividně zima nesvědčí a tím pádem nás tímto kalkulem pořadatel připravil o lepší umístění. Museli jsme některé hráče přemlouvat, jestli půjdou hrát, výmluvy tipu mě bolí bříško či já už nemůžu, skrývaly myšlenky: co já tady budu běhat v týhle zimě? - héééle koukej sanitka?  - oni jsou moc dobrý - dostaneme medaile? Tímto se kluci trápili a na fotbalové myšlení nezbylo místo. Sice snahu měli, ale nebyla souvislá, nechtělo se jim moc běhat a spíše jsme hráli na úniky, než fotbal. V brance řádil Kuba "Kouba" Šejnoha a nejen dle mého názoru, brankář s velkým potenciálem. Zapracujeme na rozehrávce nohou a Koubič nebude mít na Praze 8 konkurenci:-) Chyběla nám defenzíva, někdo, kdo řízně sebere balon útočníkům soupeře a rozehraje útok. David Šimek a Lukáš Melichar se neubránili útoku neštovic a mají bohužel jiné obrané starosti. S odstupem času to taková tragédie nebyla, dali jsme 10 pěkných gólů a vytvořili si spoustu šancí. Filda, ač hrál na půl plynu, tak stihl dát 6 gólů a ke střelcům se zapsal ještě Ondra "Henry" "Messi" Ryšavec dvěma góly a po jenom dal Marťas Klimpelle a Jáchym Feszanicz. Marťas Bradáček odehrál svůj nejlepší turnaj a i jeho 5minutový záskok za zraněného Kubu v bráně byl fantastický. Škoda jen, že jsme neodhadli jeho brankářský potenciál dříve:-) Adámek sice gól nedal, ale svojí aktivní hrou některé úspěšné zásahy připravil pro ostatní. To se počítá, a zvlášť v téhle věkové kategorii. Lítal jak motorová myš, naběhal toho snad 2x více než celý tým dohromady.

Výsledky:
Březiněves - SK Ďáblice - 0:4
Březiněves - Admira A - 5:0
Březiněves - Admira B - 0:4
Březiněves - Čakovice - 2:4
Březiněves - Dolní Chabry - 2:4

Sestava: Jakub Šejnoha - Filip Hladík, Ondřej Ryšavý, Martin Klimpelle, Jáchym Feszanicz, Martin Bradáček, Adam Forman

Střelci: Filip Hladík 6x, Ondřej Ryšavý 2x, Martin Klimpelle 1x, Jáchym Feszanicz 1x

V rámci turnaje nastoupil paralelně na hřišti "C" k miniturnájku i náš "B" tým. Hrálo se tříkolově a to dále za účasti domácího mužstva Ďáblic a mužstva z Dolních Chaber. Vzhledem k velké marodce v našem kádru jsme byli nuceni požádat domácí tým o zapůjčení třech hráčů, abychom mohli vůbec tuto akci absolvovat. Naše sestava byla: Marťas Strnad v bráně, Olík Burda s Kájou Večeřou v obraně, v útoku Jirka Krump, Carlos Samaniego a již zmiňované posily z Ďáblic (Míša, Jarda a Péťa).
Pozitivem tohoto miniturnájku bylo, že zápasy byly v podstatě vyrovnané a nehrálo se "na jednu branku". Výsledkově, ale i herně malinko vyčnívali hráči z Dolních Chaber, kde byla k vidění i kombinační hra. Díky tomuto "bonusu navíc" i zaslouženě Dolní Chabry vyhrály. Naši kluci skončili na druhém místě před domácím týmem. Přihrávek z naší strany moc k vidění nebylo, zato bojovnost a nasazení klukům nechyběly. Dík patří i klukům z Ďáblic, kteří se zaskvěli především střelecky. Naše utkání s přehledem řídil Zdenda Strnad, zač mu patří velké dík.

Výsledky:
Ďáblice - Březiněves - 0:0, 0:1 (1x Jirka Krump), 0:0
Dolní Chabry - Březiněves  2:1 (1x Míša Muška), 6:4 (1x Jirka Krump, 2 x Jarda Kolář a 1x Míša Muška), 2:0

Střelci: Jiří Krump 2x, Míša Muška (SK Ďáblice) 2x, Jarda Kolář (SK Ďáblice) 2x


Miniturnaj TJ Praga Praha 10. 3. 2013

Dne 10.3.2013 jsme se zúčastnili dalšího, tentokráte již posledního, ze série halových miniturnajů na Pragovce. Našimi soupeři byli, jak již se stalo tradicí na této akci, staří známí SK Ďáblice, SK Dolní Chabry a místní TJ Praga. Přijeli jsme do Vysočan s „nabušenou“  sestavou a postavili se na úvod proti domácím TJ Praga, kteří, jak se později ukázalo, byli nejtěžším soupeřem tohoto nedělního odpoledne. Nastoupivší sestava: Kuba Šejnoha v kleci, stopeři Dejvid Šimek, Lukyn Melichar, na hrotech operovali Pavlík Bojadžiev, Adámek Forman, Ondra Ryšavý a Filip Filda Hladík. Poslední dobou jsme trochu změnili strategii a pojali jsme ofenzivnější způsob hry za svůj, což znamenalo přeskupení hry na rozestavení jedna tři, čehož si zřejmě mnozí příznivci na posledních akcích všimli. S povděkem tuto změnu kvitovali i mnozí hráči, neboť většina z nich se stále hrne do útoku a chce dávat góly, viď Adámku:-)

Takže už k prvnímu zápasu. Začalo se opatrně, což se u nás již stalo starým dobrým zvykem, nicméně po krátké době jsme se dostali do dvougólového vedení, které stačil soupeř ještě zdramatizovat. Koncovka však patřila již nám a vítězství jsme strhli na svoji stranu v poměru 3 : 2. Za zmínku stojí určitě výkon štírka Pavlíka, který v době, kdy se naše útočné úderné komando (Ondra, Filda) teprve zahřívalo a zastřelovalo, vzal úlohu spasitele na svá bedra a rozhodl zápas dvěma góly. K velkému (snad i zatím životnímu) výkonu se začal zvedat i Dejvid, který se začínal postupně osmělovat na pozici stopera. První zápas jsme tedy vyhráli, ale co zahřálo více u fotbalového srdíčka je snaha kluků o tvoření kombinační hry, která jim je na trénincích pravidelně vštěpována. Jisté náznaky a zárodky tam byly již postřehnutelné, ale jak říká klasik „Nemusí pršet, stačí když kape“. Branky: Pavlík 2 x, Ondra 1 x.

Druhý zápas jsme hráli vzápětí proti SK Ďáblice. Soupeř nebyl v nejsilnější sestavě, což nám dávalo prostor pro rozvíjení kombinací, čehož jsme postupně začínali využívat a zvítězili přesvědčivě v poměru  6 : 1. Zatímco na posledních akcích jsme napočítali přihrávky na prstech jedné ruky. V tomto zápase by nám již nestačily ani prsty na nohu. Kucííí pochopili, co se od nich chce a začali si přihrávat, byť někdy některá nevyšla, snaha se cenní. Samozřejmě tam byly ještě stále k vidění odbourávané prvky shluků kolem koule, ale už je to snad na ústupu. Branky: Filda 2 x, Ondra 2 x, Dejvid 1 x, Adámek 1 x.

Poslední zápas proti Chabrům už se ke konci odehrával v duchu, dovolím si říct a Chabry mi určitě prominou, exhibice, kdy jsme kluky museli „držet na uzdě“, aby nechali soupeře alespoň rozehrát od branky. Výsledek 5 : 2 svědčí o všem. Branky: Adámek 1 x, Ondra 2 x, Filda 1 x, vlastní.  

Osobní hodnocení:

1) Kuba: jistota v bráně a obdivuhodný cit pro hru. Málokdy se vidí v této kategorii, aby si brankař dirigoval hráče před sebou takovým suverénním způsobem a přehledem, jako Kuba. Je však třeba ještě zapracovat na rozehrávce nohou (technika kopu).

2) Lukyn: neměl zrovna den, ale zahrál si svůj standard. V průběhu turnaje se mu ozvalo starší zranění, i tak dohrál. Nebylo mu tentokrát souzeno dát goal, obránci mu skákali do střel, přesto obstál.

3) Dejvid: jak již bylo zmíněno výše, rostl zápas od zápasu, dovolil si i kličku na postu stopera a když „povodil“ tři útočníky u hrazení v prvním zápase, získal potřebné sebevědomí, které završil i fíkem, bylo to zkrátka „Davidovo velmi pozdní odpoledne“:-)

4) Pavlík: jeho mrštnost a obratnost byla vidět zejména v prvním zápase, kdy „zasvítil“, to asi viděl na té jeho Chelsea:-)

5) Adámek: začínal přes jeho nevoli na postu obránce, ale už je v útoku, kde hraje s nadšením. Dal si dva góly a to ještě „rozezvonil“ novodurovou odpadní trubku břevna brankové konstrukce. Má tvrdou levačku, což je v mančaftu vždy cenná devíza.

6) Filda: Na Fildovi výkony jsme zvyklí, je to jezdec. Jen je potřeba „ustát“ tu koncovku. Kdy po úniku a následné střelbě končí na zemi. Chce to více klidu, nebo zdrsnit rašplí podrážku do haly:-)

7) Ondra: Král střelců, co více dodat. Na svoji postavu umí vyslat tvrdý projektil.

Závěr: Smyslem turnaje bylo především zdokonalit kombinační hru, což se myslím povedlo a začíná to tam prostě být. Nutno dodat, že vždy hrajeme to, co nám soupeř dovolí a tentokrát nebyly oproti nám mančafty v nejsilnějších sestavách, což nám umožňovalo tvořit. Je otázkou, kdyby Ďáblice přivezli svého dvorního snajpra Sýkoru, jak by to celé vypadalo. Přímé konfrontace se dočkáme za dva týdny na prestižním turnaji o krále Prahy 8, kde už si nás Ďáblice i Chabry určitě pohlídají a jejich pozorovatelé mají asi po této neděli své zápisníky plné poznámek. Nejdůležitější je si pěkně zahrát a bavit se fotbalem. Takové akce, jaké byly vidět v neděli, např. kdy Lukyn zatáhne po pravé straně a dává Ondrovi, který z jedničky tvrdě pálí na bránu, u srdce zahřejí.  Ještě jedna poznámka, lépe řečeno povšimnutí z neděle. V mezičase, kdy jsme měli přestávku si kluci sami vymysleli v šatnách průpravné cvičení na práci s míčem a sami trénovali místo obvyklého zlobení. Bylo na nich zkrátka vidět to správné nažhavení, že kdyby mohli, tak snad tam hrají ještě teď. Díky samozřejmě patří i rodičům za podporu a fandění.

Sestava: Jakub Šejnoha - Pavel Bojadžiev, Adam Forman, Ondřej Ryšavý, Filip Hladík, David Šimek, Lukáš Melichar

Střelci: Bojadžiev 2x, Ryšavý 5x, Hladík 3x, Šimek 1x, Forman 2x, (Dolní Chabry vlastní 1x)


Miniturnaj TJ Praga Praha 3. 3. 2013

V neděli 3.03.2013 jsme odehráli předposlední turnaj ze série miniturnajů, pořádané TJ Praga Praha, tentokrát pro ročník 2007. Celkově jsme skončili na 3.místě ze 4 účastníků. Turnaj se klukům moc nepovedl, nakopávané balony bez pohybu, některým museli trenéři při zápase připomínat, že jsou na fotbale a hra běží. Nejvíce trenéry uzemnila otázka: trenére kdy už bude konec? Příště to snad bude lepší:-)

Výsledky:
Březiněves - Čechie Dubeč - 1:0 (1x Dubeč vlastní)
Březiněves - TJ Praga - 0:4
Březiněves - Dolní Chabry - 1:3

Sestava: Jakub Stříž - Tomáš Čejka, Antonín Šnaidr, Ondřej Pavel Hlásek, Filip Svoboda, Jakub Kubin, Oliver Petr Burda, Alex Chaloupka

Střelci: Kubin 1x, (Dubeč vlastní 1x) 


Halový turnaj Odolena Voda 2. 3. 2013

V sobotu 2.03.2013 jsme odehráli další turnaj série Fotbalový halový turnaj přípravek pro ročník 2006 v Odoleně Vodě. Celkově jsme skončili na třetím místě a kluci se dočkali vytoužených placek:-)

Výsledky:

TJ Březiněves - SK Labský Kostelec - 0:0
TJ Březiněves - SK Ďáblice B - 4:1 (2x Ryšavý, 1x Hladík, 1x Forman)
TJ Březiněves - Čechie Dubeč - 1:2 (1x Ryšavý)
TJ Březiněves - SK Ďáblice A - 1:3 (1x Ryšavý)

Sestava: Jakub Stříž - Filip Hladík, David Šimek, Adam Forman, Lukáš Melichar, Pavel Bojadžiev, Matěj Janyš, Ondra Ryšavý

Střelci: Ryšavý 4x, Hladík 1x, Forman 1x

Individuální ocenění: Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Ondra Ryšavý, gratulujeme:-)


Přátelák Čechie Kralupy - TJ Březiněves 5:5

V neděli 17. 2. 2013 jsme sehráli v Kralupech nad Vltavou přátelský zápas s Čechií Kralupy. Zápas byl celkově vyrovnaný, ze začátku jsme vytvořili na soupeře tlak a dostali se do vedení, které jsme zvýšili až na několikabrankový náskok. S přibývajícím časem (hrálo se celkem 3x 20 minut) však klukům postupně začaly docházet síly a přestali se koncentrovat na hru, takže soupeř řadu šancí na své straně využil a skóre vyrovnal. Nakonec zápas skončil remízou 5:5.

Sestava: Strnad, Stříž - Max Janyš, Matěj Janyš, Ryšavý, Bojadžiev, Burda, Bradáček, Frank

Střelci: Matěj Janyš 2x, Max Janyš 1x, Frank 2x

Fotogalerie ze zápasu na stránkách našeho soupeře:

http://fkcechie.rajce.idnes.cz/Pratelske_utkani_Kralupy_nad_Vltavou_-_17._unora_2013/


Halový turnaj Odolena Voda 2. 2. 2013

V sobotu 2.02.2013 jsme odehráli další turnaj série Fotbalový halový turnaj přípravek pro ročník 2006 v Odoleně Vodě. Poté, co se odhlásilo několik týmů (prázdniny, nemoc) sehrálo 6 zbylých mančaftů turnaj systémem každý s každým.
Soupeři byli kvalitní a kluci si vyzkoušeli jaké to je, když si soupeř přihrává a nechá nás běhat bez balonu:-) Zvlášť poslední utkání s Xaverovem byla ukázka efektivity na straně soupeře. Skončili jsme celkově na 5. místě ze 6 účastníků. Odehráli jsme vyrovnaná utkání (vyjma zápasu s Xaverovem) a kluci získali další cenné zkušenosti. Klukům a rodičům děkujeme za účast.

SESTAVA: Šejnoha - Zajíček, Melichar, Šimek, Krump, Kubin, Burda, Max Janyš

VÝSLEDKY:
Březiněves - Čechie Kralupy 0:1
Březiněves - SK Labský Kostelec 5:0 (3x Zajíček, 2x Melichar)
Březiněves - Odolena Voda 0:3
Březiněves - Sokol Kolovraty 0:2
Březiněves - SC Xaverov 0:6


Miniturnaj TJ Praga Praha 27. 1. 2013

V neděli 27. 1. 2013 jsme odehráli první kolo jarního miniturnaje pro ročník 2006, který byl tentokrát značně vyrovnaný a čekali nás po všech stránkách kvalitní soupeři. Klukům však turnaj herně i střelecky vyšel a ze 4 odehraných zápasů jsme si odnesli tři vítězství a jednu porážku. S celkovým počtem 9 bodů jsme nakonec těsně skončili na pěkném druhém místě z 5 účastníků, protože vítěz TJ Praga Praha měl stejný počet bodů, ale lepší vzájemný zápas s námi.

Výsledky:

Čechie Dubeč - TJ Březiněves 0:1 (Melichar)

TJ Březiněves - SK Dolní Chabry 4:2 (Klimpelle, Feszanicz, Šimek, 1x vlastní)

TJ Praga Praha - TJ Březiněves 2:0

TJ Březiněves - SK Ďáblice 3:2 (Feszanicz, Melichar, Šimek)

Sestava: Martin Strnad - David Šimek, Jáchym Feszanicz, Lukáš Melichar, Martin Klimpelle, Martin Bradáček

Střelci: Melichar 2x, Feszanicz 2x, Šimek 2x, Klimpelle 1x, (Dolní Chabry vlastní 1x)


Miniturnaj SK Praga Vysočany 20. 1. 2013

V neděli 20. 1. 2013 jsme odehráli první kolo miniturnaje pro ročník 2007 (který mohl být doplněn i ročníkem 2006). Turnaj splnil svůj účel, kdy si kluci vyzkoušeli různé herní situace a pro některé i nové herní postavení. Jednou jsme vyhráli a dvakrát prohráli, turnaj se celkově povedl a těšíme se na další kolo.

Výsledky:
Praga - Březiněves 3:1 (Šejnoha)
Březiněves - Dolní Chabry 1:0 (Kubin)
Čechie Dubeč - Březiněves 3:1 (Bojadžiev)

Sestava: Jakub Stříž - Jakub Šejnoha, Pavel Bojadžiev, Alex Chaloupka, Jakub Kubin, Tonda Šnaidr.

Střelci: Šejnoha 1x, Kubin 1x, Bojadžiev 1x


Miniturnaj SK Praga Vysočany 16. 12. 2012

V neděli 16. 12. 2012 jsme odehráli závěrečný třetí turnaj ze série miniturnajů, pořádané SK Praga Vysočany. Sestava byla opět až na výjimky obměněná, nicméně tentokrát se nepodařilo navázat na povedené výkony z minulých turnajů a klukům turnaj střelecky ani herně příliš nevyšel. Dvě porážky a jedna remíza tak v tomto turnaji stačily jen na poslední čtvrté místo. Protože však pro konečné pořadí celé série byly rozhodující výsledky všech odehraných miniturnajů, skončili jsme celkově na krásném druhém místě.

Výsledky:
Praga A - Březiněves - 0:5
Dolní Chabry - Březiněves - 1:1 (Dolní Chabry vlastní 1x)
Praga B - Březiněves - 0:1

Sestava: Jakub Šejnoha - Martin Strnad, Tomáš Čejka, Martin Bradáček, Antonín Šnaidr, Ondřej Pavel Hlásek, Filip Svoboda, Jakub Kubin, Karel Večeřa


Halový turnaj Odolena Voda

V sobotu 8. 12. 2012 jsme odehráli první turnaj série Fotbalový halový turnaj přípravek pro ročník 2006 a ml. v Odoleně Vodě. Po té, co se na poslední chvíli odhlásil SK Union Vršovice, nás čekaly zápasy s těmito týmy: Čechie Kralupy, SK Dolní Chabry, Čechie Dubeč, FK Neratovice a TJ Řepín. Turnaj se klukům střelecky moc nepovedl, dali jsme jen 2 góly a po dvou remízách, dvou porážkách a jedné výhře jsme skončili na posledním 6. místě. I tak klukům patří díky za odvedené výkony, makali a odehráli vyrovnané zápasy s dobře hrajícími soupeři.

Výsledky:
TJ Březiněves - FK Neratovice 0:0
TJ Březiněves - TJ Řepín 0:2
TJ Březiněves - Čechie Kralupy 0:0
TJ Březiněves - SK Dolní Chabry 2:0 (Hladík, Klimpelle)
TJ Březiněves - Čechie Dubeč 0:1

Sestava: Jakub Stříž - Filip Hladík, David Šimek, Jáchym Feszanicz, Lukáš Melichar, Martin Klimpelle, Max Janyš, Ondřej Ryšavý, Tomáš Frank

Střelci: Hladík 1x, Klimpelle 1x


Vyhlášení nejlepších hráčů 7. 12. 2012

V rámci mikulášské TJ Březiněves byli oceněni i hráči MINI za výkony ve své kategorii v roce 2012. Oceněni byli následující hráči:

- za brankářské výkony: Martin Strnad, Jakub Stříž, Jakub Šejnoha

- nejlepší obránce: David Šimek

- nejlepší útočník: Filip Hladík

- nejlepší střelec: Ondřej Ryšavý

- nejužitečnější hráč: Lukáš Melichar

- skokan roku: Max Janyš a Matěj Janyš

Všem oceněným gratulujeme!


Miniturnaj SK Praga Vysočany 2. 12. 2012

V neděli 2. 12. 2012 jsme odehráli druhý turnaj ze série miniturnajů, pořádané SK Praga Vysočany. Zopakovali jsme povedený výkon z minulého turnaje, naši kluci se opět do zápasů pustili s důrazem a bez respektu ze soupeřů a celý miniturnaj opět vyhráli.

Výsledky:
Praga B - Březiněves - 0:2 (Matěj Janyš 1x, vlastní 1x)
Dolní Chabry - Březiněves - 0:3 (Max Janyš 1x, Melichar 1x, Matěj Janyš 1x)
Praga A - Březiněves - 1:1 (Max Janyš 1x)

Sestava: Martin Strnad - Tomáš Čejka, Martin Bradáček, Max Janyš, Matěj Janyš, Antonín Šnajdr, Jakub Kubin, Lukáš Melichar, Filip Svoboda

Střelci: Matěj Janyš 2x, Max Janyš 2x, Melichar 1x, (Praga B vlastní 1x)


Miniturnaj SK Praga Vysočany 25. 11. 2012

V neděli 25. 11. 2012 jsme odehráli první turnaj ze série miniturnajů, pořádané SK Praga Vysočany. Pro některé kluky to byl vůbec první turnaj, který kdy odehráli. O to větší překvapení pro nás trenéry a jistě i rodiče je, že naši borci se do soupeřů pustili bez respektu a miniturnaj vyhráli.

Výsledky:
Praga A - Březiněves - 1:2 (Frank 2x)
Dolní Chabry - Březiněves - 2:2 (Frank, Feszanicz)
Praga B - Březiněves - 0:2 (Feszanicz, vlastní)

Sestava: Jakub Stříž - Jiří Krump, Jáchym Feszanicz, Karel Večeřa, Oliver Petr Burda, Tomáš Frank, Jakub Kubin

Střelci: Frank 3x, Feszanicz 2x, (Praga B vlastní 1x)


Halový turnaj FK Dukla Praha na Jižním Městě

V sobotu 10. 11. 2012 jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročník 2006, který pořádal FK Dukla Praha ve spolupráci s kluby SK Aritma Praha a FK Dukla Jižní Město. Turnaj měl svá specifická pravidla jako např. malé branky, hru bez brankářů, mantinely a také se nepočítal klasický bodový systém. Hlavním kritériem při vyhodnocování turnaje byl počet vstřelených branek, podle kterého se určuje pořadí všech týmů. Proto hlavním mottem celé série turnajů je "co nejvíce branek dej, co nejvíce brankám zabraň".

První zápas jsme s FK Dukla Jižní Město jsme vyhráli 3:1 po bojovném výkonu a pěkných individuálních akcích.

Dalším soupeřem byl Slavoj Suchdol, v tomto zápase si kluci zastříleli a předčili soupeře ve všech aspektech hry, důrazu, přihrávkách a přesnosti střelby. Zápas skončil vysokým skóre 9:1 pro nás.

Třetí soupeř byl Tempo Praha a ten nám naopak nedaroval kousek místa a klidu. Naši kluci začali zmatkovat a soupeř rychle rozhodl o své zasloužené výhře, kluci sice bojovali, ale Tempo bylo nad naše síly. Konečné skóre 1:5.

Bohužel hned po tomto zápase jsme museli nastoupit k dalšímu utkání s FK Dukla Praha. Začali jsme dobře a po 5 minutách jsme vedli 2:0, ale docházeli nám rychle síly a soupeř v závěru nakonec skóre otočil a rozhodl o výhře 5:3 pro Duklu.

Odpočinuli jsme si a šlo se na FK Baumit Jablonec a musime napsat, že kluci podali jeden z nejlepších výkonů podzimu, klobouk dolů před nimi, co oběhali a v jakém tempu zápas odehráli. Soupeř byl kvalitní a škoda, že neplatily góly přes půlku (neuznané 3 góly), jinak bychom zvítězili. Jablonec nás nakonec porazil 5:3.

V posledním utkání turnaje nás čekal SK Benešov, který nás trochu zaskočil kvalitní hrou. Loni jsme se potkávali také na turnajích a tohoto soupeře poráželi, ale tentokrát hrál Benešov o dost kvalitněji a se štěstím jsme vydřeli výhru 2:1.

Na turnaji jsme skončili na 4. místě ze 7 účastníků a odehráli povedený turnaj, ve kterém si kluci museli zvyknout na spoustu novinek a hlavně na jiný povrch. Zvládli to bravurně a těšíme se na další turnaje.

Sestava: David Šimek, Filip Hladík, Martin Bradáček, Martin Klimpelle, Max Janyš, Ondřej Ryšavý, Pavel Bojadžiev

Střelci: Hladík 9x, Ryšavý 8x, Bojadžiev 3x, Max Janyš 1x, Klimpelle 1x


Přátelák SK Ďáblice - TJ Březiněves 13:6

Dne 12. 10. 2012 jsme hráli přátelák se SK Ďáblice. Hrálo se na 2 hřištích, celkově jsme prohráli s výsledkem 13:6.

Na 1. hřišti jsme hráli proti převážně nováčkům soupeře, kde jsme se přesto nedokázali prosadit a soupeři nechávali dost prostoru pro hru a nakonec jsme podlehli 8:4.

Sestava: Strnad - Kubín, Bradáček, Burda, Hlásek, Samaniego, Čejka

Střelci: Kubín 1x, Bradáček 3x

Na 2. hřišti jsme hráli proti zkušenějším hráčům soupeře, kde jsme ze začátku předvedli poměrně vyrovnanou hru, ale co do počtu přihrávek a střel na bránu nás soupeř předčil, zatímco na naší straně nastala řada nedorozumění v obraně. Nakonec jsme podlehli 5:2.

Sestava: Šejnoha - Forman, Hladík, Melichar, Šimek, Klimpelle, Frank

Střelci: Forman 1x, Hladík 1x


Přátelák SK Dolní Chabry - TJ Březiněves 9:17

Dne 5. 10. 2012 jsme hráli přátelský zápas s SK Dolní Chabry. Hrálo se souběžně na dvou hřištích, na obou hřištích jsme zvítězili s celkovým skóre 17:9.

Na 1. hřišti jsme hráli proti hráčům soupeře převážně ročníku 2007 a 2008 a tomu odpovídal i celkový průběh zápasu. Hrálo se v lehčím tempu, zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a jasně zvítězili výsledkem 9:3.

Sestava: Šejnoha - Šimek, Frank, Bojadžijev, Hlásek, Burda, Klimpelle

Střelci: Šimek 2x, Frank 3x, Bojadžijev 2x, Klimpelle 2x

Na 2. hřišti jsme naproti tomu sehráli velice vyrovnaný zápas proti zkušenějším hráčům soupeře, kteří nás poněkud předčili kolektivním pojetím hry (přihrávky, rozestavení, standardní situace). Po nepříliš vydařeném začátku, kdy soupeř dal dva góly, jsme však vyrovnali hru a skóre, zatímco soupěř značně polevil. Až do konce byly šance na obou stranách, ale v závěru jsme udrželi vedení a nakonec jsme zvítězili 8:6.

Sestava: Strnad - Hladík, Melichar, Ryšavý, Forman, Max Janyš, Matěj Janyš

Střelci: Hladík 2x, Melichar 3x, Ryšavý 3x


Přátelák SK Ďáblice - TJ Březiněves 10:6
V pátek 14. 9. 2012 jsme sehráli přátelák s SK Ďáblice. Na naší straně hráli svůj první zápas i noví kluci v týmu, zatímco soupeř byl viditelně sehranější, daleko lépe a častěji si přihrával a kombinoval. Ke konci se pak ale hra vyrovnala a rozdíl skóre jsme dokázali značně snížit. Byla to zajímavá zkušenost pro soutěž Mini Cup, kde s SK Ďáblice budeme hrát ve skupině "Beta".

Sestava: Strnad – Melichar, Šimek, Klimpelle, Ryšavý, Max Janyš, Matěj Janyš, Bojadžijev, Hladík, Frohlich, Chaloupka

Jarní liga na Meteoru

V dubnu až červnu 2012 jsme hráli na hřišti FK Meteor Praha VIII (ul. U Meteoru) turnaj "Jarní liga na Meteoru" pro ročník 2006.

Účastníci:

- FK Admira Praha "bílí"

- FK Admira Praha "černí"

- SK Dolní Chabry

- ABC Braník

- FK Meteror Praha VIII

- SK Motorlet

- SK Benešov

- TJ Březiněves

Ačkoliv většina kluků sehrála svá první soutěžní utkání a vstřebávala základní herní situace (bránění rohu, rozehrávka od brankáře,
autové vhazování, standartky apod.) bylo vidět, že kluci rostou zápas od zápasu. Všichni si pomalu zvykali na kolektivní hru a již jsme zaznamenali některé velmi pěkné fotbalové akce.

Sestava: Strnad, Stříž - Šimek, Klimpelle, Melichar, Ryšavý, Hlásek, Feszanicz, Max Janyš, Matěj Janyš, Solar, Burda, Hladík

Konečné umístění: 7. místo z 8 účastníků

Individuální ocenění: Martin Strnad - vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje

ZGQxN2