Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - jaro 2024

I.B třída, skupina K

12. So 13.4. 10:00

SK Uhelné sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

            Baranjuk, Savitchi, Matys

8 : 8 (5:4) tráva
13. Ne 21.4. 11:00

TJ Březiněves - SK Aritma Praha

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

             Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

8 : 5 (5:2) tráva
14. 26.4. 17:00

FK Klánovice - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

             Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

4 : 33 (2:21) umělá tráva
15. So 4.5. 12:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

            Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

18 : 6 (6:4) tráva
16. So 11.5. 11:00

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

             Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

5 : 4 (2:4) umělá tráva
17. Ne 19.5. 13:30

SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) tráva
18. Ne 26.5. 12:00

TJ Březiněves - Běchovičtí sršni

Sestava:

 :  (:) tráva
19. So 1.6. 11:00

Sportovní Akademie Praha - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) umělá tráva
20. Ne 9.6. 17:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava:

 :  (:) tráva
Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina K

1. Ne 3.9. 17:00

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Tondr

13 : 3 (7:2) tráva
2. Út 5.9. 17:00

SK Aritma - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl

4 : 9 (2:5) umělá tráva
3. Ne 17.9. 14:00

TJ Březiněves - FK Klánovice

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

16 : 7 (5:3) tráva
4. 22.9. 17:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Nettl - Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

7 : 10 (3:5) tráva
5. Čt 5.10. 17:15

TJ Březiněves - SK Libuš

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

Matouš, Farbanets, Baranjuk, Kratochvíl,

Savitchi

10 : 10 (6:3) tráva
6. So 7.10. 13:30

TJ Březiněves - SK Slovan Kunratice

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

               Matouš, Farbanets, Baranjuk, Kratochvíl,

               Savitchuk

2 : 10 (2:5) tráva
7. 13.10. 16:30

Běchovičtí sršni - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

Matouš, Farbanets, Baranjuk, Kratochvíl,

Savitchi, Samci, Tondr

10 : 4 (6:1) tráva
8. Ne 22.10. 15:30

TJ Březiněves - Sportovní Akademie Praha

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

13 : 4 (7:3) tráva
9. Ne 29.10. 11:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Nettl - Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

11 : 19 (5:8) tráva
YjA2N