Kategorie


TOPlist

 


»

 

Trenér Trenér
Pavel Černý Michal Skála
Jana Matysová Aleš Luka
Jan Šimek
Hráči Hráči
 Martin Strnad  David Šimek
Martin Klimpelle Tomáš Čejka
Matěj Janyš Martin Bradáček
Adam Forman Jaroslav Trávníček
Jan Smutný Matěj Melichar
Adam Horáček Pavel Matys
Karel Kvapil Tomáš Erlebach
Filip Luka Maksym Turcany
Radek Zach Matěj Flek
Adam Strádal
Rozpis utkání - podzim

 1. Sobota  7.9. 16:00 (sraz 15:15)

SK Uhelné Sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Romayuk - Strnad, Matys, Šimek,

             Klimpelle, Forman, Krump, 

             Trávníček, Janyš, Smutný,

             Horáček, Kvapil, Melichar

Branka: Forman

15:1 (9:1) tráva
 2. Sobota  14.9. 16:30 (sraz 15:45)

TJ Březiněves - ČAFC Praha

Sestava: Janyš - Klimpelle, Krump,

              Horáček, Kvapil, Smutný,

              Bradáček, Šimek, Petrášek,

              Forman, Machánek, Čejka,

              Matys, Trávníček

Branky: Šimek, Klimpelle

2:9

 (0:3)

tráva
3.  Sobota  21.9. 13:00 (sraz 12:15)

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Krump, Smutný,

              Bradáček, Šimek, Matys,

              Převrátil, Klimpelle, Slovák,

              Strnad, Forman, Melichar,

              Trávníček, Baga

 0:3

(0:1)

tráva
4. Sobota  28.9. 16:00 (sraz 15:15)

TJ Březiněves - TJ Slavoj Suchdol

Sestava: Janyš - Krump - Bradáček,

              Erlebach, Matys, Převrátil,

              Klimpelle, Strnad, Forman,

              Kvapil, Douděra, Čejka, Baga,

              Smutný, Melichar

0:14

(0:7) 

tráva
5. Neděle 6.10. 16:00 (sraz 15:15)

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Forman - Bradáček, Šimek,

             Matys, Převrátil, Klimpelle,

             Strnad, Krump, Kvapil, Sláma,

             Smutný, Baga, Čejka, Trávníček

 4:0

(2:0)

tráva
6. Sobota   12.10. 13:30 (sraz 12:45) 

TJ Březiněves - AC Sparta Praha fotbal

Sestava: Janyš - Horáček, Matys,

             Klimpelle, Strnad, Krump, Kvapil,

             Bradáček, Trávníček, Forman,

             Baga, Smutný

Branka: Forman

 1:12

(0:4)

tráva
7.  Neděle  20.10. 13:30 (sraz 12:45)

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Matys, Klimpelle, Krump,

             Kvapil, Šimek, Bradáček,

             Trávníček, Forman, Erlebach,

             Smutný

Branky: 4 x Erlebach, Krump, Čejka,

             Forman, Bradáček

 4:8

(0:3)

tráva
8. Neděle  27.10.  14:00 (sraz 13:15) 

TJ Ruzyně - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček,

              Forman, Erlebach, Smutný,

              Čejka, Melichar, Horáček, Strnad

 15:0 

(5:0)

tráva
9. Sobota  2.11. 14:00 (sraz 13:15)

TJ Březiněves - TJ Spoje Praha

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček,

              Forman, Erlebach, Smutný,

              Trávníček, Horáček, Matys,

              Strnad, Melichar, Luka, Čejka,

              Kvapil

Branky: 4 x Erlebach, 3 x Bradáček

 7:8 

(3:4)

 tráva
  •  
MTAxM2