Kategorie


TOPlist

 


»
Soupiska ročník 2022/2023
Rozpis utkání - jaro 2023

I.B třída, skupina I

12. Ne 2.4. 14:00

TJ Březiněves - SK Slovan Kunratice

Sestava: Gálik - Jakoubek, Grassle, Maděra,

             Kratochvíl, Szabó, Tondr, Turšner,

             Bohatec, Heerdt, Míka

16 : 9 (6:5) tráva
13. Ne 9.4. 16:30

SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Jakoubek, Grassle,

              Maděra, Kratochvíl, Szabó, Turšner,

              Tondr, Míka, Heerdt

6 : 22 (1:10)

umělá

tráva

14. Ne 16.4. 14:00

TJ Březiněves - FK Union Strašnice

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle, Maděra,

             Cikán, Kvapil, Szabó, Turšner, Tondr,

             Míka, Heerdt

21 : 2 (10:1) tráva
15. So 22.4. 9:00

FC Tempo Praha - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Maděra, Kvapil,

             Turšner, Tondr, Míka, Heerdt,

             Kratochvíl

7 : 11 (3:6)

umělá

tráva

16. 28.4. 17:00

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady Praha

Sestava: Grassle - Maděra, Turšner, Tondr,

              Míka, Heerdt, Bohatec, Jakoubek,

              Szabó

8 : 8 (5:4) tráva
17. 5.5. 17:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava: Grassle - Bohatec, Maděra, Kratochvíl,

             Szabó, Turšner, Tondr, Míka

22 : 4 (10:2) tráva
18. So 13.5. 10:00

FK Meteor Praha VIII - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Bohatec, Jakoubek,

             Maděra, Heerdt, Szabó, Turšner,

             Kvapil, Tondr, Míka

6 : 8 (4:3)

umělá

tráva

hř. Bedřichovská

19. Ne 21.5. 14:30

TJ Březiněves - TJ Kyje Praha 14

Sestava: Gálik - Grassle, Bohatec, Jakoubek,

             Maděra, Heerdt, Kratochvíl, Turšner,

             Kvapil, Tondr, Míka

27 : 4 (11:3) tráva
20. 26.5. 18:00

SC Olympia Radotín - TJ Březiněves

Sestava: Turšner - Jakoubek, Gálik, Heerdt,

             Tondr, Míka, Cikán, Szabó

3 : 14 (3:7)

umělá

tráva

21. So 3.6. 17:00

TJ Březiněves - FK Řeporyje

Sestava: Gálik - Jakoubek, Bohatec, Tondr,

             Heerdt, Maděra, Cikán, Szabó,

            Turšner, Kvapil, Grassle

28 : 2 (10:1) tráva
22. 9.6. 17:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Bohatec, Maděra,

             Heerdt, Kratochvíl, Kvapil, Szabó,

             Turšner, Tondr 

2 : 23 (1:10) tráva
Rozpis utkání - podzim 2022

I.B třída, skupina I

1. So 3.9. 10:00

SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Jakoubek,

              Kratochvíl, Kvapil, Míka,

              Turšner, Tondr

4 : 18 (3:12) tráva
2. Ne 11.9. 9:30

TJ Březiněves - SK Ďáblice

Sestava: Grassle - Gálik, Jakoubek,

             Bohatec, Kratochvíl, Kvapil,

             Míka, Tondr, Turšner

25 : 6 (14:1) tráva
3. 16.9. 17:00

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Gálik, Jakoubek,

              Bohatec, Kratochvíl,

              Maděra, Szabó, Tondr,

              Míka, Turšner, Dvořák A.,

              Dvořák O.

1 : 14 (1:7) umělá tráva
4. So 24.9. 16:30

TJ Březiněves - FC Tempo Praha

Sestava: Grassle - Gálik, Bohatec,

             Cikán, Maděra, Szabó,

             Tondr, Kvapil, Míka,

             Turšner, Dvořák A.,

             Dvořák O.

7 : 18 (2:7) tráva
5. Út 27.9. 17:00

SK Uhelné sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Bohatec,

              Cikán, Maděra, Szabó,

              Tondr, Kvapil, Míka,

              Turšner, Dvořák A.,

              Dvořák O.

10 : 7 (5:3) tráva
6. So 8.10. 10:30

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Bohatec,

              Kvapil, Maděra, Szabó,

              Tondr, Kratochvíl, Míka,

              Turšner

8 : 14 (3:6) tráva
7. So 15.10. 13:00

TJ Březiněves - FK Meteor Praha VIII

Sestava: Gálik - Kvapil, Maděra,

              Dvořák A., Dvořák O.,

              Szabó, Tondr, Kratochvíl,

              Míka, Turšner, Cikán,

              Bohatec

21 : 13 (15:3) tráva
8. 21.10. 17:00

TJ Kyje Praha 14 - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Maděra,

             Jakoubek, Dvořák A.,

             Dvořák O., Szabó, Tondr,

             Kratochvíl, Míka, Cikán,

             Bohatec

4 : 13 (2:6) umělá tráva
9. Ne 30.10. 12:00

TJ Březiněves - SC Olympia Radotín

Sestava: Kvapil - Bohatec, Maděra,

             Jakoubek, Dvořák A.,

             Dvořák O., Szabó, Tondr,

             Kratochvíl, Míka, Cikán,

             Turšner, Grassle

27 : 3 (14:3) tráva
10. Ne 6.11. 11:30

FK Řeporyje - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec,

              Jakoubek, Gálik, Míka,

              Kvapil, Szabó, Tondr,

              Turšner

2 : 26 (1:15) tráva
11. So 12.11. 9:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Gálik - Jakoubek, Grassle,

             Maděra, Míka, Cikán,

             Kratochvíl, Dvořák A.,

             Szabó, Tondr, Turšner,

             Dvořák O., Bohatec

19 : 9 (4:6) tráva
YzZlYW