Kategorie


TOPlist

 


» Ročník 2022/2023 - 3. sk. A
Jaro 2023

III. třída sk. A - JARO 2023

10. Ne 02.04. 16:30

Březiněves B - Bílá Hora B

B: 3x Kukla

3 : 3
11. Pá 07.04. 14:15

Suchdol B - Březiněves B

B: 2x Patrman, Kukla, Loukota, Klimpelle

0 : 5
12. Ne 16.04. 16:30

Březiněves B - Stodůlky C

B: 2x Patrman, Rychlý, Novotný

4 : 0

13. Ne 23.04. 17:00

Prosex - Březiněves B

B: Matuška, Patrman

0 : 2
14. So 29.04. 17:00

Březiněves B - Ambassadors Praha 

B: Patrman, Sláma, Klimpelle, Vojnovič

4 : 2
15. Po 08.05.

17:00

Meteor Praha C - Březiněves B

B: Benda, Matuška, Klimpelle

0 : 3
16. Ne 14.05. 17:00

Březiněves B - Lysolaje 

B: 3x Benda, Todavchych

4 : 2
17. Ne 21.05. 17:00

Březiněves B - Chuchle

B: 2x Vojnovič, Todavchych

3 : 0
18. Ne 28.05. 11:00

Řepy B - Březiněves B

B: Rychlý, Jíra

2 : 2

 


 

 

Podzim 2023

3. třída sk. A - PODZIM 2023

01. So 02.09. 17:00

Bílá Hora B - Březiněves B 

B: NEDOHRÁNO 3:0 KONTUMACE

5 : 4
02. Ne 10.09. 17:00

Březiněves B - Suchdol B

B: 3x Rychlý, Sláma

4 : 0
03. So 16.09. 15:00

Stodůlky C - Březiněves B

B: 2x Todavchych, Bohdal

6 : 3

04. Ne 24.09. 16:30

Březiněves B - Spořilov

B: 

- : -
05. Ne 01.10.

VOLNO

 
06. Ne 08.10.

16:00

Březiněves B - Meteor Praha C

B: 

0 : 3
07. Ne 15.10. 15:30

Lysolaje  - Březiněves B

B: 3x Kukla, 2x Vojnovič, Novotný, Jíra, Klimpelle

1 : 8
08. Ne 22.10. 15:30

Chuchle - Březiněves B 

B: Husák, Ferkl

0 : 2
09. Ne 29.10. 14:30

Březiněves B - Řepy B

B: Ferkl

1 : 3

 

Podzim 2022

III. třída sk. A - PODZIM 2022

01. Ne 21.08. 17:00

Bílá Hora B - Březiněves B 

B: Eremiáš, Kupka J.

6 : 2
02. Ne 28.08. 17:00

Březiněves B - Suchdol B

B: Vojnovič, Pfeifer

2 : 1
03. So 03.09. 14:00

Stodůlky - Březiněves B

B: Loukota

3 : 1

04. Ne 11.09. 17:00

Březiněves B - Prosex

B: Pánský, Sláma

2 : 3
05. Ne 18.09. 16:30

Ambasador Praha - Březiněves B

B: Nepraš O., Kukla, Pfeifer

4 : 3
06. So 24.09.

10:15

Březiněves B - Meteor Praha C

B: 3x Husák, 2x Vojnocič, 2x Nepraš O., Loukota

8 : 3
07. Ne 02.10. 16:00

Lysolaje - Březiněves B

B: 3x Pfeifer M., Pfeifer A., Zolotarev, Husák

4 : 6
08. Ne 09.10. 16:00

Chuchle - Březiněves

B: 4x Zolotarev, 3x Pfeifer M., Husák, Pánský

1 : 9
09. So 15.10. 15:30

Březiněves B - Řepy B

B: 2x Husák, Pfeifer M.

3 : 3

 

 

YjRlNzFhMT