Kategorie


TOPlist

 


»

Soupiska ročník 2021/2022

Trenér Trenér  Trenér 
 Trenér Trenér
Jan Šimek  Miroslav Kolísek
Tomáš Melichar
Tomáš Král
Vítězslav Pánský
        .
   Adam Král
Alex Varha
 Damián Kolísek
 Daniel Pánský
 David Laštovka
 David Mikšovský
Dominika Křížová
 Dominik Kolísek
 Filip Šimek
 Gary Krpálek
Jakub Václavek
Jan Zoubek
Jiří Štibrányi
 Karel Jelínek
Kryštof Srba
Adam Burian   Marek Bělina
Martin Paškrta
Matyáš Hošek
Oliver Kysela
Patrick Hladík
 Pavel Pokorný
Samuel Herz
 Štěpán Šmrha
 Tadeáš Procházka
 Tomáš Maxa
Vojtěch Valenta
 Hao Ran Jia 
Jaroslav Janiš 

Mladší žáci 2010/11:
Jaro 2022
12. Sobota 2.4. 13:45

TJ Březiněves - TJ Sokol Stodůlky "C"

Sestava: Laštovka - Jelínek, Bělina,

             Hrabě, Král, Kysela, Srba,

             Štolc, Václavek, Varha

Branky: 5 x Hrabě, Srba, Štolc, Kysela,

            Václavek

9 : 3 (6:1) tráva
 13. Neděle  10.4. 15:00

SK Uhelné sklady - TJ Březiněves

Sestava: Kysela - Bělina, Hrabě, Král,

             Srba, Šimek, Václavek, Varha

Branky: 2 x Václavek, Šimek, Bělina,

            Hrabě

4 : 5 (0:0)

tráva
14.  Sobota  23.4. 9:30

TJ Avia Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Kysela - Bělina, Hrabě, Král,

             Srba, Šimek, Václavek, Varha,

             Jelínek

Branky: Srba, Hrabě

11 : 2 (6:0)

tráva
15. Sobota 30.4. 16:45

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice "B"

Sestava: Laštovka - Bělina, Hrabě, Král,

             Srba, Šimek, Václavek, Varha,

             Jelínek, Štolc, Kysela, Pánský

Branky: Václavek, Štolc

2 : 17 (0:0) tráva
16. Sobota   7.5. 13:30

SK Ďáblice "B" - TJ Březiněves

Sestava: Kysela - Srba, Procházka, Král,

             Jelínek, Pánský, Varha, Hrabě,

            Václavek, Bělina

Branky: Pánský, Jelínek, Hrabě

7 : 3 (4:2) tráva
17. Sobota 14.5. 13:15

TJ Březiněves - FA Praha

Sestava: Bělina - Kysela, Srba, Král,

              Jelínek, Pánský, Varha,

              Václavek, Štolc

0 : 11 (0:5)

tráva
18.  Sobota  21.5. 11:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Bělina - Kysela, Srba, Král,

             Jelínek, Pánský, Varha,

             Václavek, Štolc, Hrabě, Šimek

Branka: Štolc

23 : 1 (10:1) tráva
19. Pátek 3.6.

17:00

TJ Březiněves - SK Slavia Praha, dívky

Sestava: Bělina - Kysela, Srba, Král,

             Jelínek, Pánský, Václavek,

             Hrabě, Macháček, Mojžišík

Branky: 3 x Lysela, 2 x Václavek,

            Pánský 

6 : 8 (3:5) tráva
20. Sobota 4.6.

14:45

TJ Sokol Lochkov - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Bělina, Král, Pánský,

             Václavek, Štolc Š., Hošek,

            Kolísek Da., Kolísek Do.,

           Konvička, Macháček, Sabadosh

Branky: 3 x Václavek, 2 x Bělina,

            2 x Sabadosh, Jelínek

6 : 8 (4:5)

tráva
21. Sobota 11.6.

13:15

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Jelínek - Bělina, Král, Štolc,

             Konvička, Sabadosh, Mojžišík,

            Procházka, Šimek, Kysela,

            Srba

0 : 12 (0:6) tráva
22. Sobota 17.6.

18:00

SK Třeboradice - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Sabadosh, Král,

             Varha, Kysela, Bělina, Štolc,

            Konvička, Pánský, Procházka,

           Srba

Branky: 2 x Procházka, Sabadosh

10 : 3 (4:2)

tráva
Starší přípravka 2011:
Jaro 2022
9. Sobota 2.4. 13:45

TJ Březiněves - SK HAMR

Sestava: Hošek - Kolísek Do., Šmrha,

             Paulus, Herz, Veselý,

             Kolísek Da., Loskov

9 : 34 (4:12) tráva
 10. Sobota  9.4. 9:45

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Kolísek Do.,

             Kolísek Da., Loskov, Turšner,

             Kvapil, Grassle, Herz

11 : 12 (6:8)

umělá tráva
11.  Neděle  24.4. 13:30

AFK Slavoj Podolí - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Kolísek Do., Paulus,

             Herz, Veselý, Kolísek Da.,

            Loskov, D´meza, Grassle,

            Kratochvíl, Turšner

14 : 3 (11:3)

umělá tráva
12. Pátek 29.4. 17:00

FK Zlíchov 1914 - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Kolísek Do., Paulus,

             Herz, Veselý, Kolísek Da.,

             Loskov

8 : 15 (3:7)

tráva
13. Sobota   7.5. 10:15

TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy

Sestava: Herz - Kolísek Do., Paulus,

             Veselý, Kolísek Da., Loskov,

             Šmrha, Hošek

: 20 (4:12)

tráva
14. Sobota 14.5. 11:30

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Kolísek Do., Paulus,

             Veselý, Kolísek Da., Loskov,

             Herz

15 : 3 (6:2)

tráva
15. Sobota 21.5. 13:45

TJ Březiněves - SK Zbraslav

Sestava: Hošek - Paulus, Veselý,

             Kolísek Da., Loskov, Herz,

            Kolísek Do., Kvapilová

2 : 17 (1:9)

tráva
16.  Úterý 31.5. 18:30

SK Slavia Praha, dívky - TJ Březiněves 

Sestava: Turšner - Veselý, Kolísek Da.,

              Loskov, Herz, Kolísek Do.,

              Kvapilová, Kvapil, Míka,

              Paulus, Procházka

12 : 8 (6:5)

Horní Měcholupy

umělá tráva

Mladší žáci 2010/11:
Podzim 2021:
1. Neděle 29.8. 14:00

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady

Sestava: Mongodi - Bělina,

              Burian, Hrabě, Král,

              Kysela, Srba,

              Václavek, Varha, Miklášová

Branky:   2 x Hrabě, Srba

3 : 13 (1:5) tráva
 2. Neděle  5.9. 9:15

TJ Sokol Stodůlky "C" - TJ Březiněves

Sestava: Mongodi - Burian,

             Bělina, Hrabě, Král,

             Kysela, Srba, Štolc,

             Václavek, Varha, Miklášová

Branky: 3 x Bělina, 2 x Štolc, Václavek

4 : 6 (3:5)

tráva
3.  Neděle  12.9. 17:00

TJ Březiněves - TJ Avia Čakovice

Sestava: Mongodi - Burian,

             Bělina, Hrabě, Král,

             Kysela, Srba,

             Štolc, Václavek, Varha

Branky: 2 x Hrabě, Kysela, Mongodi

4 : 3 (0:0)

tráva
4. Sobota 18.9. 9:00

TJ Sokol Cholupice "B" - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Bělina,

             Burian, Jelínek, Hrabě,

             Král, Kysela, Mongodi,

             Srba, Václavek, Varha

Branky: Mongodi, Hošek

22 : 2 (12:0)

tráva
5. Neděle   26.9. 16:30

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: Hošek - Burian, Jelínek, Král,

             Kysela, Mogodi, Srba,

             Václavek, Varha, Procházka,

             Laštovka

Branka: Václavek

: 9 (1:2)

tráva
6. Sobota 2.10. 11:00

FA Praha - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Bělina, Burian,

              Hrabě, Jelínek, Král, Kysela,

              Srba, Štolc, Václavek, Varha

20 : 0 (11:0)

umělá tráva
7.  Sobota  9.10. 10:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Hošek - Bělina, Burian, Hrabě,

              Jelínek, Král, Kysela,

              Laštovka, Štolc, Václavek,

              Miklášová, Mongodi

Branky: 3 x Burian, Hrabě, Václavek

5 : 18

(2:8)

tráva
8. Středa  13.10.

18:00

SK Slavia Praha, dívky - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Bělina, Hrabě, Král,

              Kysela, Laštovka, Václavek,

              Miklášová, Mongodi, Srba,

              Varha

Branky: Bělina, Mongodi, Václavek,

             Kysela

12 : 4

(6:1)

umělá tráva
9. Sobota 23.10.

10:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Lochkov

Sestava: Hošek - Bělina, Hrabě, Král,

              Kysela, Mongodi, Štolc,

              Václavek, Varha

Branky: 2 x Mongodi, Hrabě, Bělina

4 : 2

(1:2)

tráva
10. Neděle 31.10.

8:45

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Jelínek, Kysela,

              Steiner, Štolc, Varha, Burian,

              Laštovka, Hrabě

Branka: Hrabě

3 : 1

(0:0)

umělá tráva
11. Sobota 6.11.

10:00

TJ Březiněves - SK Třeboradice

Sestava: Hošek - Bělina, Burian, Hrabě,

             Jelínek, Král, Kysela, Laštovka,

             Mongodi, Srba, Štolc,

             Václavek, Varha

Branky: Václavek, Burian

2 : 10

(0:3)

tráva
Starší přípravka 2011:
Podzim 2021:
1. Neděle 29.8. 10:00

TJ Březiněves - SK Libuš 838

Sestava: Hošek - Procházka,Kolísek,

              Paulus, Herz, Jelínek,

              Laštovka, Pokorný

8 : 9 (5:4) tráva
 2. Pátek  3.9. 16:30

SK HAMR - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Procházka,

              Kolísek Da., Paulus, Herz,

              Laštovka, Kolísek Do.,

              Veselý

11 : 4 (5:1)

umělá tráva
3.  Neděle  12.9. 15:00

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí

Sestava: Hošek - Kolísek Da.,

              Kolísek Do., Veselý, Šmrha,

              Jelínek, D´meza, Turšner

8 : 16 (7:7)

tráva
4. Sobota 18.9. 16:30

TJ Březiněves - FK Zlíchov 1914

Sestava: Kolísek Da. - Kolísek Do.,

              Šmrha, Jelínek, Kvapilová,

              Křížová, Procházka

22 : 1 (8:1)

tráva
5. Neděle   26.9. 16:30

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves

Sestava: Kolísek Da. - Kolísek Do.,

              Šmrha, Kvapilová, Veselý,

              Paulus, Herz, Kvapil

13 : 10 (8:3)

tráva
6. Neděle 3.10. 16:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice

Sestava: Hošek - Kolísek Dá., Kolísek Do.,

                Šmrha, Veselý, Paulus, Herz,

        Procházka, Veselý, Pokorný

3 : 9

(2:5)

tráva
7. Sobota 9.10. 10:30

SK Zbraslav - TJ Březiněves

Sestava: Kolísek Da. - Kolísek Do.,

             Šmrha, Veselý F., Paulus, Herz,

             Procházka, Veselý J.

16 : 7

(7:4)

tráva
8.  Neděle  17.10. 15:30

TJ Březiněves - SK Slavia Praha, dívky 

Sestava: Hošek - Kolísek Do., Šmrha,

              Veselý, Paulus, Herz,

              Procházka, Veselý,

              Kolísel Da., Kvapilová

6 : 9

(4:4)

tráva
NmEzODlkZ