Kategorie



» Ročník 2015/2016 - I.A. sk. A
Jaro 2016

I.A třída sk. A - Jaro 2016

14. Po 28.03. 15:00

Čechie Dubeč - Březiněves

B:

1 : 0
15. Ne 03.04. 16:30

Březiněves - Újezd nad Lesy

B: Macháček P.

1 : 0
16. So 09.04. 10:15

FSC Libuš - Březiněves

B: Fiala D., Šenkeřík

0 : 2
17. So 16.04. 17:00

Dolní Počernice - Březiněves

B: 2x Macháček P., Šenkeřík

2 : 3
18. Ne 24.04. 17:00

Březiněves - SK Ďáblice

B: 2x Macháček P., Šenkeřík, Hlavík

4 : 3
19. Ne 01.05. 17:00

TJ Kyje - Březiněves

B: Fiala D., Baranek

0 : 2
20. Ne 08.05. 17:00

Březiněves - Uhříněves

B: 2x Benda, 2x Fiala D., Šenkeřík

5 : 3
21. So 14.05. 10:30

SK Hostivař - Březiněves

B: 3x Šenkeřík, Valtr

0 : 4
22. Ne 22.05. 17:00

Březiněves - TJ Praga

B: 2x Šenkeřík, 2x Hlavík, Macháček P., Fiala D.

6 : 0
23. Pá 27.05. 19:00

Viktoria Štěrboholy - Březiněves

B: 2x Macháček P., Šenkeřík

0 : 3
24. Ne 05.06. 17:00

Březiněves - Vyšehrad "B"

B: Benda, Hlavík, Fiala D.

3 : 1
25. Ne 12.06. 17:00

Kolovraty - Březiněves

B: Macháček P., 3x Benda

2 : 4
26. Pá 17.06. 18:00

Březiněves - Chabry

B: Benda, Šenkeřík

2 : 2



 


Podzim 2015

I.A třída sk. A - POZDIM 2015

01. Ne 23.8. 17:00

Březiněves - Čechie Dubeč

B: 2x Macháček P.

2 : 2 (1:0)
02. Ne 30.08. 17:00

Újezd nad Lesy - Březiněves

B: Macháček P.

3 : 1 (0:1)
03. Ne 06.09. 17:00

Březiněves - FSC Libuš

B: Macháček P., Mandík, Macháček R.

3 : 4 (3:1)
04. Ne 13.09. 17:00

Březiněves - Dolní Počernice

B: 2x Macháček P., 2x Vochoska, Benda

5 : 2 (1:1)
05. Ne 20.09. 16:30

SK Ďáblice - Březiněves

B: Baranek

3 : 1 (0:0)
06. Po 28.09. 16:30

Březiněves - TJ Kyje

B: 4x Benda, Macháček R., Macháček P.

6 : 0 (2:0)
07. So 03.10. 10:30

Uhříněves - Březiněves

B: Macháček P.

2 : 1 (0:1)
08. Ne 11.10. 16:00

Březiněves - SK Hostivař

B: 2x Benda, Macháček P.

3 : 4 (2:3)
09. So 17.10. 10:30

TJ Praga - Březiněves

B: Benda

1 : 1 (0:1)
10. Ne 25.10. 14:30

Březiněves - Viktoria Štěrboholy

B: Hlavík

1 : 0 (0:0)
11. Ne 01.11. 14:00

Vyšehrad "B" - Březiněves

B: Mandík P.,Macháček P.

4 : 2 (1:1)
12. Ne 08.11. 13:30

Březiněves - Kolovraty

B: 2x Šmejkal, 2x Mandík K.,Benda, Nepraš O.

6 : 3 (3:1)
13. So 14.11. 13:30

Chabry - Březiněves

Macháček P.

0 : 1 (0:1)

Středa 2.9. 17:30 hod. Sokol Troja - Březiněves (pohárové utkání) 3 : 5 (2:3)

B: 2x Benda, Pech Ferkl, Vochoska

Středa 16.9. 17:00 hod. Březiněves - Třeboradice (pohárové utkání) 1 : 7 (1:4)

B: Macháček P.


 

MWY1NDJiZ