Kategorie


TOPlist

 


» Rozpis utkání 2021/2022
Jaro 2022

I.A třída sk. A - JARO 2022

16. So 06.11. 11:00

Březiněves - Dolní Chabry  

B: 

0 : 2
17. So 19.03. 10:15

Březiněves - Dolní Počernice 

B: 2x Pfeifer, 2x Todavchych, Krejčí, vlastní

6 : 1
18. So 26.03. 10:15

Březiněves - Kuratice

B: 2x Todavchych, Fiala M., Kaibar

4 : 0
19. So 02.04. 10:15

Březiněves - Spoje

B: 

0 : 1
20. So 09.04. 16:30

Tempo - Březiněves 

B: Ziukyn

6 : 1
21. Pá 15.04. 10:15

Březiněves - Troja

B: 2x Pfeifer, 2x Kaibar, Šanda, Benda, Špaček, Todavchych

8 : 1
22. So 23.04. 10:30

Uhříněves - Březiněves 

B: vlastní

4 : 1
23. So 30.04. 10:15

Březiněves - Háje JM

B: Kaibar, Todavchych

2 : 2
24. Ne 08.05. 17:00

XAVEROV - Březiněves

B: 

1 : 0
25. So 14.05. 10:30

Vršovice - Březiněves 

B:

3 : 0
26. So 21.05. 10:15

Březiněves - Kyje

B: Ziukyn

1 : 1
27. So 28.05. 10:30

Praga - Březiněves 

B: Špaček, Fiala D., Fiala M., Ziukyn, Todavchych

2 : 5
28. So 04.06. 10:15

Březiněves - Šterboholy

B: 2x Špaček, Fiala M.

3 : 2
29. Ne 12.06. 17:00

Ďáblice - Březiněves

B: 

2 : 0
30. So 18.06. 10:15

Březiněves - Hrdlořezy

B: Valtr, Špaček, Benda, Ziukyn, Todavchych

5 : 1

 

 

Podzim 2021

I.A třída sk. A - PODZIM 2021

01. So 31.07. 10:30

Dolní Chabry - Březiněves 

B: Benda

3 : 1
02. Pá 06.08. 19:30

Dolní Počernice - Březiněves 

B: 

1 : 0
03. Ne 15.08. 17:00

Kunratice - Březiněves 

B: Todavchych

4 : 1
04. St 18.08. 17:30

Hrdlořezy - Březiněves

B: Pfeifer, Todavchych, Špaček

0 : 3
05. So 21.08. 10:15

Spoje - Březiněves 

B: Pfeifer

1 : 1
06. Ne 29.08. 17:00

Březiněves - Tempo

B: Pfeifer, Špaček, Fiala D.

3 : 5
07. So 04.09. 10:30

Troja - Březiněves 

B: Benda, Hlavík, Poberezhets

0 : 3
08. So 11.09. 10:15

Březiněves - Uhříněves

B: Pfeifer

1 : 2
09. So 18.09. 10:15

Háje JM - Březiněves

B: 

1 : 0
10. So 25.09. 10:15

Březiněves - XAVEROV

B:

0 : 0
11. So 02.10. 10:15

Březiněves - Vršovice

B: Benda, Bilotserkovets

2 : 1
12. Ne 10.10. 16:00

Kyje - Březiněves 

B: 2x Bilotserkovets, 2x Hasanli, Pfeifer, Benda, Fiala 

0 : 7
13. So 16.10. 10:15

Březiněves - Praga

B: Bilotserkovets, Fiala D., Špaček

3 : 2
14. Pá 22.10. 19:00

Štěrboholy - Březiněves

B: Trnka

2 : 1
15. So 30.10. 10:15

Březiněves - Ďáblice

B: Benda, Pfeifer

2 : 1

 

 

OGNiMDdk