Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - Jaro 2022
Sraz vždy 45. minut před utkáním.
 

Jaro 2022 - 1. třída. skupina A

 

12.   So 09.04. 10:15 (sraz 09:30)

Březiněves - Libuš

B: Suchomel

1 : 3
T
13.   So 16.04. 09:00 (sraz 08:15)

Dukla JM - Březiněves

B: Procházka

10 : 1
UMT
14.   So 23.04. 10:15 (sraz 09:30)

Březiněves - Uhříněves

B: Forman

1 : 7
T
15.   So 30.04. 13:45 (sraz 13:00)

Březiněves - Stodůlky

B:

0 : 3 T
16.   Ne 08.05. 14:30 (sraz 13:45)

Řepy - Březiněves 

B: 

7 : 0 T
17.   So 14.05. 10:15 (sraz 09:30)

Březiněves - ČAFC

B: 2x Sláma, Výborný, Trávníček

4 : 7 T
18.   Ne 22.05. 17:00 (sraz 16:15)

Uhelné Sklady - Březiněves

B: Bezpalec, Suchomel, Sláma, Borč

1 : 4 T
19.  

VOLNO

- : -
T
20.   So 04.06. 17:00 (sraz 16:15)

FA Alexe Zbura - Březiněves

B: 

- : -
T
21. So 11.06. 10:15 (sraz 09:30)

Březiněves - Újezd nad Lesy  

B: 

- : - T
22. Ne 16.06. 17:00 (sraz 16:15)

Běchovičtí sršni - Březiněves

B: 

- : - T

Rozpis utkání - Podzim 2021
Sraz vždy 45. minut před utkáním.
 

Podzim 2021 - 1. třída. skupina A

 

1.   Ne 29.08. 11:30 (sraz 10:45)

Libuš - Březiněves 

B: Douděra

5 : 1
T
2.   So 04.09. 10:15 (sraz 09:30)

Březiněves - Dukla JM

B: Djabljyk

1 : 11
T
3.   Ne 12.09. 11:00 (sraz 10:15)

Uhříněves - Březiněves 

B: Djabljyk, Machánek

4 : 2
UMT
4.   So 18.09. 14:30 (sraz 13:45)

Stodůlky - Březiněves 

B: Výborný

17 : 1 T
5.   So 25.09. 16:30 (sraz 15:45)

Březiněves - Řepy

B: Forman

1 : 4
T
6.   So 02.10. 10:30 (sraz 09:45)

ČAFC - Březiněves 

B: 

13 : 0 UMT
7.   So 09.10. 16:00 (sraz 15:45)

Březiněves - Uhelné Sklady

B: 3x Petrášek, Bezpalec, Forman, Sláma

6 : 3 T
8.   So 16.10. 13:00 (sraz 12:15)

FA Praha - Březiněves 

B: Forman, Janoušek

3 : 2
T
9.   So 23.10. 15:30 (sraz 14:15)

Březiněves - FA Alexe Zbura

B: Rosenkranz

1 : 10
T
10. So 30.10. 11:00 (sraz 10:15)

Újezd nad Lesy - Březiněves 

B: Šimek

8 : 1 T
11. Ne 07.11. 14:00 (sraz 13:15)

Březiněves - Běchovičtí sršni

B: 2x Procházka, 2x Rosenkranz, Suchomel

5 : 2 T

MmI4OGQw