Kategorie


TOPlist

 


» Archív
» Soupiska
Trenér Vedoucí
Radek Fiala Jan Šebek
Hráči Hráči Hráči Hráči
Martin Heřmanský Jan Hromas Miloslav Kvapil Vítězslav Kremlík
Jan Lövenhofer
Petr Špírek Jan Šebek František Zoula
David Přichystal Jan Trousil Petr Žižka Tomáš Bezpalec
Radek Fiala Aleš Luka
Ondřej Nepraš Martin Ptáček
Martin Šabatka
Zdeněk Polanský
Tomáš Procházka Josef Průša
Roman Kamiš
Miroslav Siva
Jan Malý Antonín Sander

Rozpis utkání - jaro 2024

Krajský přebor, skupina E - 2. liga

1. St 17.4. 18:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek,

             Bezpalec, Malý, Trousil,

             Nepraš, Luka, Fiala, Ptáček

Branka: Fiala

1 : 1 (1:1) tráva
 2. Ne  28.4. 17:00

TJ Březiněves - SK Střešovice 1911

Sestava: Píša - Šabatka,

                Bezpalec,

               Hromad, Trousil,

              Fiala, Kvapil,

              Polanský, Průša,

             Přichystal, Ptáček

Branky: 2 x Průša

2 : 5 (2:2) tráva
3. Po 6.5. 18:00

FK Meteor Praha VIII - TJ Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Luka, Žižka,

             Trousil, Nepraš, Procházka,

             Siva, Polanský, Průša, Kamiš

Branka: Průša

3 : 1 (3:1)

tráva

hř. Miškovice

4. Čt 9.5. 18:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava: Fiala - Šabatka, Bezpalec,

             Žižka, Malý, Nepraš, Luka,

             Polanský, Průša, Ptáček

Branky: 2 x Bezpalec,

            1 x Průša, Nepraš

4 :3  (0:2) tráva
5. Ne 26.5. 15:00

TJ Březiněves - FK Meteor Praha VIII

Sestava: Trousil - Šabatka, Šebek,

              Žižka, Malý, Nepraš, Luka,

              Fiala, Polanský, Ptáček

Branky: Šabatka, Malý, Nepraš,

            Polanský

4 : 2 (2:1)

tráva

6. 31.5. 20:30

SK Střešovice 1911 - TJ Březiněves

Sestava: Píša - Šebek, Bezpalec,

             Procházka, Malý, Nepraš,

             Luka, Fiala, Siva, Přichystal,

             Kamiš

Branky: 3 x Nepraš

2 : 3 (2:1)

umělá tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Krajský přebor, skupina A - 1. liga

1. Ne 10.9. 15:00

TJ Březiněves - SK Aritma Praha

Sestava: Malý - Šebek, Stejskal,

             Nepraš O., Šabatka, Fiala, Kvapil,

             Polanský, Žižka, Ptáček, Bezpalec

Branka: Ptáček

1 : 3 (1:1) tráva
 2. Ne  17.9. 17:00

TJ Březiněves - SC Xaverov Horní Počernice

Sestava: Kamiš - Šabatka, Šebek, Bezpalec,

             Stejskal, Nepraš, Fiala, Kvapil,

             Polanský, Průša

Branky: 3 x Nepraš, Kvapil

4 : 4 (2:1) tráva
3. Ne 8.10. 14:00

TJ Březiněves - SK Ďáblice

Sestava: Píša - Šabatka, Malý, Trousil,

             Nepraš, Procházka, Fiala, Žižka,

             Polanský, Kamiš, Ptáček

Branky: 2 x Trousil, 1 x Nepraš

3 : 4 (3:1) tráva
4. St 11.10. 20:00

SK Aritma Praha - TJ Březiněves

Sestava: Šabatka - Šebek, Trousil, Nepraš,

Procházka, Fiala, Žižka, Průša, Ptáček

Branky: Fiala, Procházka, Žižka

5 : 3 (2:2) umělá tráva
5. Po 16.10. 20:00

SC Xaverov Horní Počernice - TJ Březiněves

Sestava: Trousil - Šebek, Malý, Nepraš,

Stejskal, Fiala, Siva, Polanský, Průša,

Ptáček

Branky: Nepraš, Malý

11 : 2 (6:1)

umělá tráva

6. St 8.11. 19:30

SK Ďáblice TJ Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek, Bezpalec,

             Malý, Trousil, Hromas, Fiala, Siva,

             Polanský, Průša

Branky: Bezpalec, Průša, Hromas, Šebek

9 : 4 (2:3)

umělá tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaro 2023

21.4.2023

19:45

ABC Braník fotbal - Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Kamiš - Šabatka, Šebek, Malý, Hromas, Nepraš, Fiala, Siva, Polanský, Ptáček

1 : 6 (1:1)

27.4.2023

18:00

Tělovýchovná jednota Březiněves - Fotbalový klub Meteor Praha VIII

Sestava: Trousil - Šabatka, Malý, Chaloupka, Nepraš, Žižka, Kvapil, Polanský, Kremlík,

              Průša, Ptáček

Branky: Nepraš, Průša

2 : 2 (2:0)

11.5.2023

18:00

Tělovýchovná jednota Březiněves - ABC Braník fotbal

Sestava: Kamiš - Šabatka, Malý, Hromas, Nepraš, Matuška, Fiala, Kvapil, Polanský,

             Průša

Branky: 2 x Kvapil, 1 x Malý, Nepraš

4 : 3 (3:3)

29.5.2023

18:00

Fotbalový klub Meteor Praha VIII - Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Trousil - Šabatka, Šebek, Hromas, Nepraš, Polanský, Kvapil, Průša,

              Přichystal

Branky: 3 x Nepraš, 1 x Průša, Polanský, Šabatka

6 : 6 (3:5)

1.6.2023

18:30

Tělovýchovná jednota Sokol Lipence Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Heřmanský - Šabatka, Šebek, Malý, Nepraš, Trousil, Fiala, Procházka,

             Průša, Přichystal, Ptáček

6 : 6 (3:1)

8.6.2023

18:00

Tělovýchovná jednota Březiněves - Tělovýchovná jednota Sokol Lipence

Sestava: Heřmanský - Šabatka, Šebek, Malý, Nepraš, Trousil, Fiala, Pro házka, Průša, Přichystal, Ptáček

Branky: Přichystal, Šabatka, Heřmanský

3 : 0 (3:0)

Podzim 2022

23.10.2022

Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Střešovice 1911

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek, Bezpalec, Ptáček, Hromas, Nepraš, Chaloupka, Fiala, Polanský, Průša

Branky: 4 x Průša, 3 x Hromas, Nepraš, 2 x Bezpalec, Chaloupka, 1 x Fiala

15 : 1 (8:0)

19.10.2022

Sokol Dolní Počernice Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Luka, Šabatka, Šebek, Hromas, Nepraš, Fiala, Procházka, Polanský, Přichystal, Průša

Branky: 4 x Nepraš, 3 x Šabatka, 2 x Průša

4 : 9 (2:4)

6.10.2022

Tělovýchovná jednota Březiněves -Sportovní klub Modřany

Sestava: Trousil, Šabatka, Šebek, Ptáček, Luka, Hromas, Nepraš, Fiala, Procházka, Žižka, Polanský, Přichystal

Branky: Šebek, Šabatka, Ptáček, Hromas, Procházka

5 : 9 (4:3)

23.9.2022

Sportovní klub Střešovice 1911 Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Šebek, Bezpalec, Luka, Ptáček, Nepraš, Chaloupka, Fiala, Kvapil, Polanský, Průša

Branky: 3 x Nepraš, 2 x Kvapil, Průša, 1 x Bezpalec, Fiala, Polanský

4 : 10 (2:3)

15.9.2022

Tělovýchovná jednota Březiněves - Sokol Dolní Počernice

Sestava: Šabatka, Šebek, Bezpalec, Luka, Trousil, Nepraš, Procházka, Fiala, Kvapil, Průša, Přichystal

Branky: 2 x Kvapil, 1 x Bezpalec, Nepraš, Šabatka

5 : 2 (2:1)

7.9.2022

Sportovní klub Modřany - Tělovýchovná jednota Březiněves

Sestava: Píša - Šabatka, Šebek, Bezpalec, Ptáček, Hromas, Matuška, Nepraš, Fiala, Průša

Branky: 3 x Šabatka, 1 x Šebek

2 : 4 (1:1)

Jaro 2022

9.6.2022 Tělovýchovná jednota Březiněves -Fotbalový klub Zlíchov 1914 3:3

26.5.2022 Tělovýchovná jednota Březiněves -Sportovní klub Aritma Praha 5:6

18.5.2022 Fotbalový klub Zlíchov 1914 Tělovýchovná jednota Březiněves 1:0

12.5.2022 Tělovýchovná jednota Březiněves -Sportovní klub Ďáblice 4:7

4.5.2022 Sportovní klub Aritma Praha -Tělovýchovná jednota Březiněves 5:3

20.4.2022 Sportovní klub Ďáblice - Tělovýchovná jednota Březiněves 4:1

Podzim 2021

6.10.2021 Sportovní klub Modřany - Tělovýchovná jednota Březiněves 6:6

23.9.2021 Tělovýchovná jednota Březiněves - FK Meteor Praha VIII 5:5

16.9.2021 Tělovýchovná jednota Březiněves - TJ Sokol Lipence 14:1

9.9.2021 Tělovýchovná jednota Březiněves - Sportovní klub Modřany 13:4

30.8.2021 FK Meteor Praha VIII - Tělovýchovná jednota Březiněves 4:4

25.8.2021 TJ Sokol Lipence - Tělovýchovná jednota Březiněves 1:6

Podzim 2019 - Postup do 1.ligy

6.9.2019 18:45 ABC Braník fotbal - Tělovýchovná jednota Březiněves 3:10
Nominace:  Bezpalec (C), Heřmanský, Špírek, Šebek, Chaloupka, Valtr, Hromas, Kvapil, Fiala, Durňák, Kremlík
Střelci:  Durňák 3x, Kvapil 2x, Valtr 2x, Chaloupka, Fiala, Hromas

9.9.2019 19:00 ČAFC Praha - Tělovýchovná jednota Březiněves 5:1
Nominace:  Ptáček (C), Heřmanský, Luka, Lövenhöfer, Hromas, Bezpalec, Zoula, Kvapil, Němec, Šebek, Špírek, Fiala
Střelci:  Hromas

19.9.2019 17:15 Tělovýchovná jednota Březiněves - FK Zlíchov 1914 5:3
Nominace:  Kremlík (C), Ptáček, Heřmanský, Luka, Hromas, Bezpalec, Kvapil, Valtr, Šebek, Špírek, Fiala, Durňák
Střelci:  Durňák 3x, Hromas, Ptáček

3.10.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - ABC Braník fotbal 4:9
Nominace:  Kvapil (C), Heřmanský, Špírek, Šebek, Bezpalec, Chaloupka, Luka, Ptáček, Hromas, Fiala, Trousil, Kremlík, Durňák
Střelci:  Bezpalec, Fiala, Truska, Šebek

10.10.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - ČAFC Praha 7:1
Nominace:  Hromas (C), Heřmanský, Němec, Špírek, Chaloupka, Zoula, Ptáček, Fiala, Kvapil, Trousil, Durňák, Kremlík
Střelci:  Hromas 2x, Chaloupka 2x, Zoula, Kvapil, Durňák

19.10.2019 15:00 FK Zlíchov 1914 - Tělovýchovná jednota Březiněves 2:3
Nominace:  Procházka (C), Heřmanský, Špírek, Šebek, Bezpalec, Chaloupka, Luka, Hromas, Fiala, Kvapil, Durňák
Střelci:  Procházka, Chaloupka, Kvapil

Jaro 2019 

03.04.2019 17:30 SK Hostivař - Tělovýchovná jednota Březiněves 1:4
Nominace:  Chaloupka (C), Šebek, Špírek, Bezpalec, Hromas, Kvapil, Trousil, Heřmanský, Přichystal, Luka, Kamiš, Fiala
Střelci:  Chaloupka 2x, Fiala, Truska

 

09.04.2019 19:30 ČAFC Praha z.s. - Tělovýchovná jednota Březiněves 4:4
Nominace:  Šebek (C), Špírek, Bezpalec, Hromas, Němec, Kvapil, Trousil, Heřmanský, Chaloupka, Přichystal, Luka, Fiala
Střelci:  Truska 3x, Chaloupka

 

18.04.2019 18:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. 1:10
Nominace:  Píša (C), Němec, Šebek, Bezpalec, Hromas, Chaloupka, Trousil, Luka, Fiala, Korint, Durňák, Šnaidr, Přichystal, Benda
Střelci:  Durňák

 

20.05.2019 19:30 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Březiněves 5:2
Nominace:  Špírek (C), Fiala, Šebek, Bezpalec, Hromas, Kvapil, Trousil, Heřmanský, Chaloupka, Přichystal, Luka, Durňák, Lövenhöfer
Střelci:  Chaloupka 2x

 

23.05.2019 18:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - SK Hostivař 6:3
Nominace:  Heřmanský, Špírek (C), Šebek, Bezpalec, Hromas, Chaloupka, Trousil, Luka, Fiala, Korint, Durňák, Lövenhöfer, Přichystal
Střelci:    

 

30.05.2019 18:00 Tělovýchovná jednota Březiněves - ČAFC Praha z.s. 6:2
Nominace:  Heřmanský (C), Špírek, Šebek, Bezpalec, Hromas, Luka, Trousil, Kvapil, Fiala, Kremlík, Durňák
Střelci:    

 

 

Sraz vždy 30min. před výkopem!

Podzim 2018 - 1.ABC Braník fotbal, z. s., 2.SK Hostivař, 3.TJ Březiněves, 4.FC ZLIČÍN

Březiněves - ABC Braník fotbal  1:8 (Němec), Neděle 28.10. 11:00
Nominace: Benda - Fiala, Bezpalec, Durňák, Šnaidr, Hromas, Zoula, Chaloupka, Luka, Šebek

 

Březiněves - SK Hostivař , Sobota 20.10. 14:00
kontumace

 

FC ZLIČÍN - Březiněves 3:3 (Němec, Fujerik, Durňák), 11.10. 19:30, UMT
Nominace: Kamiš - Kremlík, Lovenhofer, Fiala, Hromas, Bezpalec, Chaloupka, Durňák, Přichystal, Kvapil, Fujerik, Truska, Němec

 

Březiněves - FC ZLIČÍN 3:2 (Ceral 2x, Durňák), Neděle 23.9.
Nominace: Heřmanský - Ceral, Fujerik, Králík, Fiala, Kvapil, Lövenhöfer , Trousil, Hromas, Benda, Durňák, Šnaidr

 

ABC Braník fotbal - Březiněves  3:2 (Kvapil 2x), Neděle 16.9.
Nominace: Heřmanský - Němec, Ceral, Fiala, Kvapil, Lövenhöfer , Trousil, Hromas, Benda, Durňák, Šnaidr

 

SK Hostivař  - Březiněves  5:1 (Trousil), Středa 5.9.
Nominace: Heřmanský - Němec, Ceral, Fujerik, Fiala, Kvapil, Lövenhöfer , Trousil, Hromas


Jaro 2018 - 1.Hostivař, 2.Březiněves, 3.Smíchov - POSTUP DO 2.LIGY

Březiněves - SK Hostivař 2:4 (Fujerik,Ceral), Středa 16.5.  19:00, tráva

  • Nominace: Ježek/Černý/Benda(O) - Fiala, Němec, Ceral, Šebek, Fujerik, Lovenhofer, Šnaidr, Špírek, Kvapil, Študent, Luka, Zoula. nahr.Korint

SK Čechie Smíchov - Březiněves 5:2 (Němec, Šnaidr) , Středa 25.4.  18:00, tráva

  • Nominace: Černý - Fiala, Němec, Ceral, Šebek, Fujerik, Lovenhofer (O), Šnaidr, Špírek, Kvapil, Študent, Přichystal, Rychtera.

SK Hostivař  - Březiněves  3:4 (Fiala 2x, Trousil, Ceral) , Neděle 13.5. 17:00, tráva

  • Nominace: Ježek/Heřmanský (O)/Benda (O) - Němec(O), Ceral, Šebek, Lovenhofer, Šnaidr, Špírek, Kvapil, Králík (O), Študent, Přichystal, Rychtera, Luka, Trousil.

Březiněves - SK Čechie Smíchov 3:2 (Přichystal, Kvapil, Heřmanský) Čtvrtek 14.6. 18:30, tráva

  •  Nominace: Heřmanský/Ježek - Němec, Ceral, Kvapil, Fiala, Šebek, Lovenofer, Šnaidr, Špírek, Přichystal(C), Luka, Králík(O), Rychtera.

Podzim 2017(KVALIFIKACE)- 1.Miškovice,2.ČAFC, 3.Ďáblice, 4.Březiněves

Miškovice  - Březiněves 8:1 (branka: Ceral), Čtvrtek 7.9.  18:00, tráva

  • Nominace: Černý a Benda(O) - Študent, Kremlík, Fiala(O), Žižka, Zoula, Korint, Ceral Luka, Šnaidr, Šebek, Špírek, Řezníček(O), Bezpalec

Březiněves - ČAFC  0:15 ,  Čtvrtek 14.9. 18:00, tráva

  • Nominace: Černý a Benda - Lovenhofer, Bezpalec(O), Fiala, Durňák, Přichystal, Machánek, Ceral, Kořínek, Rychtera, Baga, Kvapil, Korint(O), Králík

Ďáblice  - Březiněves 9:3 (branky: Luka, Ceral, Fiala), Středa 20.9.  20:00, UMT

  • Nominace: Černý a Benda - Kremlík, Fiala, Žižka, Zoula, Korint(O), Ceral, Luka, Šnaidr, Trousil, Špírek, Bezpalec(O), Durňák

PŘÁTELÁK(10+1): Gentlemani 40+ (Březiněves) - Pardálové 35+(Přední Kopanina), Čtrvrtek 21.9. 18:00, tráva.

  • Nominace: Kořínek, Janyš, Baga, Lovenhofer, Machánek, Králík, Přichystal, Rychtera, Kvapil, Řezníček, Šebek, Študent + kdokoliv ze středy a doplnění o hráče z Benfiky(35+): Kutnohorský, Nepraš, Mitaĺ, Kamiš, Adamik, Matoušek, Bohdal, Matuška, Šabatka

Březiněves - Miškovice,  11:4 (branky: Macháček R. 4x, Šebek 3x, Študent 2x, Luka) čtvrtek 5.10. 19:15, UMT hřiště Meteor Praha u Kauflandu,  ul.Bedřichovská

  • Nominace: Benda - Přichystal, Študent, Machánek, Kořínek(O), Kvapil, Králík, Rychtera, Špírek, Šebek, Korint, Lovenhofer, Macháček P., Macháček R.

ČAFC - Březiněves 6:9 (branky: Macháček P. 6x,Macháček R., Kremlík, Benmammar) Pondělí 9.10. 19:00, UMT

  • Nominace: Černý - Durňák(O), Fiala(O), Šnaidr, Ceral, Žižka, Bezpalec, Zoula(O), Kremlík, Luka(O), Trousil(O), Korint(O), Baga, Benmammar, Macháček P., Přichystal, Špírek(O).

Březiněves - Ďáblice,  Neděle 29.10. 12:00 , tráva; sraz: 11:15h

  • Nominace: Trenér: Řezníček; brankář: Černý(O)/Benda - Šnaidr, Kremlík, Lovenhofer, Přichystal(O), Korint, Špírek, Šebek, Ceral, Králík(O), Kořínek, Machánek(O), Macháček P., Macháček R., Bezpalec, Benmammar, Fiala.
MjgxZDEzMz