Kategorie


TOPlist

 


» Ročník 2023/2024 - 3. sk. A

Soupiska ročník 2023/2024

Trenér
Tomáš Ferkl
Hráči Hráči Hráči Hráči
 Jiří Matuška Tomáš Ferkl Tomáš Bohdal
Jan Šimáček
Patrik Jíra

Ruslan Narmagambetov

Jan Šimáček Patrik Jíra
Ruslan Narmagambetov Josef Smutný Josef Douděra Matěj Sláma
Vojtěch Výborný Petr Cuc Michal Boháček
Lukáš Bezpalec
Martin Klimpelle Marek Michner Petr Nepraš Daniel Vilímek

Rozpis utkání - jaro 2024

III. třída, skupina A

10. So 13.4. 10:15

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Bílá Hora "B"

Sestava: Lacina - Nepraš, Kukla, Rychlý (65´Sláma),

             Vojnovič, Ferkl (80´Narmagambetov),

             Klimpelle, Tomashuk (65´Výborný), Douděra,

             Šimáček (70´Jíra), Krejčí (46´Matuška)

Branka: Sláma

1 : 3 (1:3) tráva
11. So  20.4. 17:00

TJ Slavoj Suchdol "B" - TJ Březiněves "B"

Sestava: Píša - Nepraš, Michal, Kukla,

             Výborný (73´Zdechovan), Rychlý,

             Vojnovič (51´Jíra), Ferkl (59´Matuška),

             Tomashuk (73´Šimáček), Patrman, Krejčí

Branky: 2 x Krejčí, Rychlý, Patrman

2 : 4 (0:1) tráva
12. So  27.4. 10:15

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Stodlky "C"

Sestava: Boháček - Nepraš, Jíra, Krejčí, Fiala (46' Matuška),

                Rychlý, Patrman, Novotný (52' Zdechovan), 

                Klimpelle (46' Ferkl), Šimek, Todavchyk

Branky: vlastní, Fiala, Krejčí

3 : 4 (2:3) tráva
13. Ne 19.5. 17:00

FK Meteor Praha VIII "C" - TJ Březiněves "B"

Sestava: Píša - Nepraš, Jíra, Michal,

             Matuška (63´Šimek), Klimpelle,

             Vojnovič (80´Lacina),

             Tomaschuk (89´Ferkl), Novinský,

             Todavchych, Šimáček (46´Zdechovan);

             Rychlý

Branka: Matuška

0 : 1 (0:1)

tráva

hř. Miškovice

14. Ne 26.5. 17:00

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Lysolaje

Sestava: Píša - Nepraš, Matuška (77´Výborný), 

             Benda (62´Zdechovan),

             Vojnovič (62´Lacina), Ferkl,

             Tomashuk (46´Michal), Todavchych,

             Šimáček (62´Klimpelle), Novinský, Fiala

Branky: 3 x Benda, 1 x Vojnovič, Novinský

5 : 0 (2:0) tráva
15. So 1.6. 10:15

TJ Březiněves "B" - Čechoslovan Chuchle Praha

Sestava: Janyš - Nepraš P., Bezpalec T. (62´Kukla),

             Nepraš O., Bezpalec L.,

             Kupka O. (46´Jíra), Benda (46´Matuška),

             Kupka J., Kupka T. (62´Douděra Jo.),

             Šimek (62´Šimáček), Douděra Ja.

Branky: Kupka O., Bezpalec T., Benda, Šimek

4 : 7 (4:2)

tráva

16. Ne  9.6. 17:00

TJ Sokol Řepy "B" - TJ Březiněves "B"

Sestava: Píša - Nepraš, Michal, Kukla,

             Matuška (62´Ferkl), Novotný, Machytka,

             Patrman (46´Šimek), Zdechovan,

             Tomashuk (46´Sláma), Todavchych

Branky: 4 x Todavchych, 2 x Sláma,

            1 x Tomashuk, Kukla

1 : 8 (1:2) tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2023

III. třída, skupina A

1. So 2.9. 17:00

TJ Sokol Bílá Hora "B" - TJ Březiněves "B"

Sestava: Janyš - Nepraš P., Kukla, Matuška, Vilímek,

             Patrman, Novotný, Vojnovič, Ferkl, Douděra,

             Šimáček (8´Narmagambetov);

             Loukota, Jíra, Sláma

3 : 0 (:)

k

umělá tráva
2. Ne  10.9. 17:00

TJ Březiněves "B" - TJ Slavoj Suchdol "B"

Sestava: Lacina - Výborný, Bohdal, Kukla (78´Bezpalec),

             Matuška, Vilímek, Jíra, Vojnovič,

             Ferkl (46´Rychlý), Sláma,

             Šimáček (58´Narmagambetov)

Branky: 3 x Rychlý, 1 x Sláma

4 : 0 (0:0) tráva
3. So  16.9. 15:00

TJ Sokol Stodůlky "C" - TJ Březiněves "B"

Sestava: Janyš - Výborný, Jíra, Bohdal, Patrman,

             Novotný, Narmagambetov, Vojnovič,

             Ferkl (50´Husák), Todavchyk,

            Kukla (63´Šimáček); Nepraš O.

Branky: 2 x Todavchyk, 1 x Bohdal

6 : 3 (5:1) umělá tráva
4. Ne 8.10. 16:00

TJ Březiněves "B" - FK Meteor Praha VIII "C"

Sestava: Boháček - Loukota (56´Kukla), Douděra,

             Jíra (86´Bezpalec), Bohdal, Matuška (68´Rychlý),

             Vilímek, Vojnovič, Hlavík, Narmagambetov,

             Sláma

0 : 3 (0:1)

tráva

5. Ne 15.10. 15:30

TJ Sokol Lysolaje - TJ Březiněves "B"

Sestava: Lacina - Novotný (68´Klimpelle), Kukla,

             Matuška (46´Bohdal), Vilímek, Rychlý, Vojnovič,

             Husák, Narmagambetov (58´Jíra), Todavchyk,

             Šimáček (46´Ferkl)

Branky: 3 x Kukla, 2 x Vojnovič,

            1 x Novotný, Jíra, Klimpelle

1 : 8 (1:4) tráva
6. Ne 22.10. 15:30

Čechoslovan Chuchle Praha - TJ Březiněves "B"

Sestava: Lacina - Krejčí, Kukla (46´Ferkl),

             Matuška (75´Jíra), Výborný,

             Rychlý (46´Narmagambetov), Vojnovič, Husák,

             Machytka, Douděra, Šimáček

Branky: Husák, Ferkl

0 : 2 (0:1)

tráva

7. Ne  29.10. 14:30

TJ Březiněves "B" - TJ Sokol Řepy "B"

Sestava: Boháček - Jíra (46´Bezpalec),

             Klimpelle (63´Sláma), Matuška, Vilímek, Rychlý,

            Vojnovič, Ferkl, Výborný, Husák, Narmagambetov

Branka: Ferkl

1 : 3 (1:1) tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YjU3MDgxM