Kategorie



ARCHIV - Mladší žáci 2014
Termíny zimní ligy Třeboradice

Sraz vždy 40 min před zápasem: pozdní příchod pokuta 20Kč . Neomluvený zápas 50Kč .

Místo: hřiště SK Třeboradice, Schoellerova 231, Praha 9 – Třeboradice
Hřiště: umělý povrch 4. generace, 44x52m, branky 5x2m
Hrací doba: 2 x 30 min + přestávka
Počet hráčů: 7+1, soupiska max. 15 hráčů, ročník 2002 a mladší ( registrační průkazy )

 

1. kolo - neděle

23.11.2014 13:00 hod (sraz 12.20 hod) AC Sparta Praha-dívky - TJ Březiněves

Hřiště – SK Třeboradice (UMT)

Výsledek: 2:1   (0:1)    G: 1x Sladkovský
Nominace:
Krajíček(P), Kořínek(P)  - Uchytil(P), Klouda(P), Sladkovský(P), Urban(P), Černý(O), Rosenkranz(P), Dvořáček(P), Zolotarev(P), Ruth(P), Rais(P), Vlašič(P), Ložek(P),

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo - neděle

30.11.2014 15:30 hod (sraz 14.50 hod) TJ Avia Čakovice - TJ Březiněves

Hřiště – SK Třeboradice (UMT)

Výsledek: 1:2   (0:0)    G: 1x Zolotarev, 1x Ložek
Nominace:
Krajíček(P)  - Kořínek(P), Uchytil(P), Klouda(P), Sladkovský(O) Urban(P), Černý(O), Rosenkranz(O), Dvořáček(P), Zolotarev(P), Ruth(O), Vlašič(O), Benešovký L.(P),Benešovký M.(P), Ložek (P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo - neděle

25.01.2015 14:15 hod (sraz 13:35 hod) Bohemians Praha - TJ Březiněves

Hřiště – SK Třeboradice (UMT)

Výsledek: 3:0   (2:0)
Nominace:
Krajíček(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Sladkovský(O), Urban(P), Černý(P), Rosenkranz(P), Dvořáček(P), Zolotarev(O), Ruth(O), Vlašič(O), Ložek(O), Benešovský L(P), Benešovský M.(P), O Connor(P), Rais

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo - pátek - PŘELOŽENO - termín zrušen - nemoc Třeboradice Nový Termín

30.01.2015 13.2.2015 20.3.2015 18:00 hod (sraz 17:20 hod) SK Třeboradice - TJ Březiněves

Hřiště – SK Třeboradice (UMT)

Výsledek: 6:1 (3:1) G: O Connor, A: Urban
Nominace: Krajíček - Uchytil, Klouda,
Černý, Rosenkranz, Urban, O Connor, Dvořáček, Sladkovský, Zolotarev, Vlašič, Ruth, Ložek, Benešovský L, Benešovský M, Rais,

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo - neděle

8.02.2015 13:00 hod (sraz 12.20 hod) AFK Union Žižkov - TJ Březiněves

Hřiště – SK Třeboradice (UMT)

Výsledek: 11:0 (6:0)
Nominace: Krajíček(O), Černý(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Rosenkranz(P), Urban(O), O Connor(P), Dvořáček(O), Sladkovský(P), Zolotarev(P), Vlašič(O), Ruth(O), Ložek(O), Benešovský L(P), Benešovský M(P), Rais(O),

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. kolo - neděle

15.02.2015 13:00 hod (sraz 12.20 hod) TJ Spartak Hrdlořezy - TJ Březiněves

Hřiště – SK Třeboradice (UMT)

Výsledek: 3:2 (1:0)   G: 2x Urban
Nominace:
Krajíček(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Černý(O), Rosenkranz(P), Urban(P), O Connor(O), Dvořáček, Sladkovský(P), Zolotarev(P), Vlašič, Ruth(O), Ložek(O), Benešovský L(P), Benešovský M(P), Rais(P), Melena(O)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. kolo - neděle

22.02.2015 13:00 hod (sraz 12.20 hod) Spartak Kbely - TJ Březiněves

Hřiště – SK Třeboradice (UMT)

Výsledek: 6:2  G: 1×Rais, 1× Dvořáček
Nominace: Krajíček - Uchytil, Klouda, Černý, Rosenkranz, Urban, O´Connor, Dvořáček, Sladkovský, Vlašič, Ruth, Ložek, Zolotarev, Benešovský L., Benešovský M., Rais,


Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

přezdívka
Dvořka
Lujdži
Kořen
Černoch
Rajsík
Egy
Maty
Kiki
Slade
Madýlko
Krajčo
Adam Janečka Eidam
Vláša
Urbi
Rozpis zápasů jaro 2015

Sraz vždy 40 min před zápasem: pozdní příchod pokuta 20Kč . Neomluvený zápas 50Kč .

Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm

Rozlosování: http://www.fotbalpraha.cz/f3a/rozpis-zapasu/

 

12. kolo - sobota - F3A1204

28.3.2015 13:00 hod (sraz 12.20 hod) TJ Březiněves - Lipence

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: (jaro 0:8)  1:8   G: Kořínek

Nominace: Krajíček(P), Kořínek(P) - Uchytil (P), Klouda, Sladkovský(P), Urban(O), Dvořáček(P), O Connor(P), Vlašič(O), Ložek(O), Ruth(O), Zolotarev, Rais(P), Rosenkranz, Godochkin(P), Benešovský L.(P), Benešovský M.(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. kolo - sobota - F3A1303

11.4.2015 10:00 hod (sraz 9.20 hod) Nebušice - TJ Březiněves

Hřiště – Nebušice (T)

Výsledek: (jaro 1:5) 2:1 (1:1)  G: Kořínek   A: Benešovský M.

Nominace: Krajíček(P), Kořínek(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Sladkovský(P), Urban(P), Dvořáček(P), O Connor(P), Vlašič(O), Ložek(P), Ruth(P), Zolotarev(O), Rais(O), Rosenkranz(P), Godochkin(P), Benešovský L.(P), Benešovský M.(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. kolo - sobota - F3A1405

18.4.2015 13:00 hod (sraz 12.20 hod) TJ Březiněves - Čakovice

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: (jaro 3:7)   0:9

Nominace: Krajíček(P), Kořínek(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Godochkin(P), Vlašič(P), Urban(O), Dvořáček(P), O Connor(P), Ložek(P), Rais(O), Rosenkranz(O), Ruth(O), Sladkovský(P), Zolotarev(O), Benešovský L.(P), Benešovský M.(P), Melena(P), Janečka(P)

Trenér: Rosenkranz

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. kolo - neděle - F3A1502

26.4.2015 14:45 hod (sraz 14.05 hod) Radotín - TJ Březiněves

Hřiště – Radotín (T)

Výsledek: (jaro 6:2)   2:1   (0:1)   G: Benešovský M.  A: Ruth

Nominace: Krajíček, Kořínek(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Godochkin, Vlašič, Dvořáček(P), O Connor(P), Rosenkranz(P), Sladkovský(P), Ložek(O), Rais, Ruth(P), Zolotarev(P), Bebešovský L.(P), Benešovský M.(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. kolo - Pátek - F3A1606

01.5.2015 15:00 hod (sraz 14.20 hod) TJ Březiněves - FA AZ

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: (jaro 1:19)   4:13 G: Rais, Zolotarev, Sladkovský, Rosenkranz

Nominace: Krajíček, Kořínek(P) - Uchytil(P), Klouda, Godochkin, Vlašič, Dvořáček, O Connor(P), Rosenkranz(O), Sladkovský(P), Ložek, Rais, Ruth(O), Zolotarev(P), Bebešovský L.(P), Benešovský M.(P), Melena, Janečka

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. kolo - neděle - F3A1701

10.5.2015 15:00 hod (sraz 14.20 hod) TJ Březiněves - Bílá Hora

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: (jaro 4:5)   1:13  G: Rosenkranz

Nominace: Uchytil(P) - Krajíček, Kořínek(P), Klouda, Godochkin, Vlašič(P), Dvořáček(P), O Connor(P), Rosenkranz, Sladkovský(P), Ložek(O), Rais, Ruth, Zolotarev, Bebešovský L.(P), Benešovský M.(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. kolo - neděle - F3A1806

17.5.2015 15:30 hod (sraz 14.50 hod) Troja - TJ Březiněves

Hřiště – Troja (T)

Výsledek: (jaro 6:2)   0:13 (0:2)   G: 3x Kořínek, Sladkovský, 2x Klouda, Krajíček, 1x Zolotarev, Rais, Dvořáček

Nominace: Uchytil(P) - Krajíček(P), Kořínek(P), Klouda(P), Godochkin(O), Vlašič(O), Dvořáček(P), O Connor(P), Rosenkranz(P), Sladkovský(P), Ložek(O), Rais(P), Ruth(O), Zolotarev(P), Bebešovský L., Benešovský M.

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. kolo - středa - F3A1902

20.5.2015 17:00 hod (sraz 16.20 hod) TJ Březiněves - Zličín B

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: (jaro 2:4)   3:1   G: 2x Sladkovský, 1x Kořínek

Nominace: Uchytil(P) - Krajíček(P), Kořínek(P), Klouda, Godochkin(O), Vlašič, Dvořáček(P), O Connor(P), Rosenkranz(P), Urban(P),Sladkovský, Ložek(P), Rais, Ruth(P), Zolotarev(P), Bebešovský L.(P), Benešovský M.(P), Janečka, Melena

Trenér: Rosenkranz

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. kolo - neděle - F3A2005

31.05.2015 - Volno

Hřiště –

Výsledek:
Nominace:

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. kolo - sobota Pátek - F3A2103 - Změna

06.06.2015 15:00 hod (sraz 14.20 hod)

05.06.2015  17:30  (sraz 16:50) TJ Březiněves - Řepy

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: (jaro 0:3)    4:2   G: 2x Černý, 1x Rosenkranz, 1x Klouda

Nominace: Uchytil(P) - Krajíček(P), Kořínek(O), Urban(P), Klouda(P), Godochkin(P), Vlašič, Dvořáček(P), O Connor(P), Rosenkranz(P), Sladkovský(P), Ložek(P), Rais(P), Ruth(P), Zolotarev(O), Bebešovský L.(N), Benešovský M.(N), Melena(P), Janečka(O)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. kolo - neděle - F3A2204 - Změna

14.6.2015 12:00 17:00 hod (sraz 11:20 16.20 hod) Lochkov - TJ Březiněves

Hřiště – Lochkov (T)

Výsledek: (jaro 1:2) 0:4   G: 1x Sladkovský, OConnor, Krajíček, Rosenkranz

Nominace: Uchytil(P) - Krajíček(P), Kořínek(O), Urban(P), Klouda(O), Godochkin(P), Vlašič(O), Dvořáček(P), O Connor(P), Rosenkranz(P), Sladkovský, Ložek(O), Rais(P), Ruth(P), Zolotarev(P(, Bebešovský L.(N), Benešovský M.(N)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis zápasů podzim 2014

Sraz vždy 40 min před zápasem: pozdní příchod pokuta 20Kč . Neomluvený zápas 50Kč .

Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm

Rozlosování: http://www.fotbalpraha.cz/f3a/rozpis-zapasu/

 

1. kolo - neděle - F3A0104

7.9.2014 13:30 hod (sraz 12.50 hod) Lipence - TJ Březiněves

Hřiště – Lipence (T)

Výsledek: 8:0 (5:0)
Nominace: Krajíček(P) - Kořínek(P), Vlašič(O), Černý(P), Rosenkranz(O), Sladkovský(P), Dvořáček(P)
, Urban(O), Uchytil(P), Rais(P), Ruth(P), Zolotarev(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo - neděle - F3A0203

14.9.2014 15:00 hod (sraz 14.20 hod) TJ Březiněves - Nebušice

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: 5:1 (2:0), G: 3x Dvořáček, 1x Rais, 1x Rosenkranz    A: 1x Uchytka, Rosenkranz, Černý, Janoušek
Nominace: Krajíček(P) - Kořínek(P), Vlašič(O), Rosenkranz(P), Dvořáček(P), Lecot(O), Urban(P), Černý(P), Uchytil(P), Rais(P), Zolotarev(O), Ložek(P), Ruth(O), Melena, Janoušek 04(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo - sobota - F3A0305

20.9.2014 14:45 hod (sraz 14.05 hod) Čakovice - TJ Březiněves

Hřiště – Čakovice (T)

Výsledek: 7:3 (1:0),  G: 2x Sladkovský, 1x Dvořáček    A: 2x Dvořáček, 1x Sladkovský
Nominace: Krajíček(P) - Kořínek(O), Sladkovský(P), Vlašič(O), Rosenkranz(P), Dvořáček(P), Lecot(O), Urban(P), Černý(P), Uchytil(P), Rais(O), Zolotarev(O), Ruth(P), Ložek(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo - neděle - F3A0402

28.9.2014 14:30 hod (sraz 13.50 hod) TJ Březiněves - Radotín

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: 2:6 (2:2),   G: 1x Dvořáček, 1x Urban   A:1x Zolotarev
Nominace: Krajíček(O) Černý(P)- Kořínek(P), Sladkovský(P), Vlašič(P), Rosenkranz(P), Dvořáček(P), Urban(P), Uchytil(P), Rais, Zolotarev(P), Klouda(P), Melena(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo - sobota - F3A0506

4.10.2014 9:00 hod (sraz 8.20 hod) FA AZ - TJ Březiněves

Hřiště – Lochkov (T), K Lahovské 188, Praha 5 - Lochkov

Výsledek: 19:1 (13:0),   G: 1x Dvořáček
Nominace: Krajíček(O) - Uchytil(P), Klouda(P), Kořínek(O), Vlašič(O), Sladkovský(P), Ruth, Černý(O), Urban(P), Rosenkranz(O), Rais(O), Dvořáček(P), Zolotarev(P), Janečka(P), Benešovský L.(P), Benešovský M.(P), Melena(?)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. kolo - sobota - F3A0601

11.10.2014 9:00 hod (sraz 8.20 hod) Bílá Hora - TJ Březiněves

Hřiště – Bílá Hora (UMT)

Výsledek: 5:4 (2:1),   G: 2x Uchytka, 1x Urban, 1x Zolotarev     A: 1x Dvořáček
Nominace:
Krajíček(?) - Uchytil(P), Klouda(P), Vlašič(O), Černý(P), Urban(P), Rosenkranz(O), Dvořáček(P), Zolotarev(P), Ložek(P), Melena(O), Benešovský L.(P), Benešovský M.(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. kolo - neděle - F3A0706

19.10.2014 13:30 hod (sraz 12.50 hod) TJ Březiněves - Troja

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek: 7:1 (2:1),   G: 2x Zolotarev, 2x Urban 1x Dvořáček, 1x Uchytka, 1xRosenkranz,     A: 1x Urban, 1x Sladkovký, 1x Urban, 1x Uchytka


Nominace: Krajíček(O), Černý(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Sladkovký(P), Urban(P), Rosenkranz(P), Dvořáček(P), Zolotarev(P), Melena(P), Benešovský L.(P), Benešovský M(P).

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. kolo - sobota - F3A0802

25.10.2014 15:30 hod (sraz 14.50 hod) Zličín B - TJ Březiněves

Hřiště – Zličín (UMT)

Výsledek: 4:2 (1:1),   G: 1x Dvořáček, 1x Benešovský M.,  A: 1x Urban
Nominace: Krajíček(P) - Uchytil(P), Klouda(P), Sladkovský(O), Urban(P), Černý(P), Rosenkranz(O), Dvořáček(P), Zolotarev(O), Melena(O), Rais(O), Ložek(O), Ruth(O), Benešovský L.(O), Benešovský M.(P), Janečka, Vlašič(O),

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. kolo - neděle - F3A0905

2.11.2014 - Volno

Hřiště –

Výsledek:
Nominace:

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. kolo - neděle - F3A1003

9.11.2014 11:45 hod (sraz 11.05 hod) Řepy - TJ Březiněves

Hřiště – ZŠ Socháňova (UMT)

Výsledek: 3:0 (3:0)
Nominace: Krajíček - Uchytil(P), Klouda, Sladkovský, Urban(P), Černý(P), Rosenkranz, Dvořáček(P), Zolotarev(P), Ruth(O), Rais, Benešovský L.(P), Benešovský M.(P)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. kolo - pondělí - F3A1104

17.11.2014 11:30 hod (sraz 10.50 hod) TJ Březiněves - Lochkov

Hřiště – TJ Březiněves (T)

Výsledek:   2:1 (1:1),   G: 1x Sladkovský, 1x Urban,  A: 1x Urban, Uchytil
Nominace: Krajíček(P), Kořínek(P)  - Uchytil(P), Klouda(P), Sladkovský(P), Urban(P), Černý(O), Rosenkranz(P), Dvořáček(P), Zolotarev(P), Ruth(O), Rais(P), Janečka(O), Benešovský L.(P), Benešovský M.(P), Vlašič(O), Ložek(O), Melena(O), Klimpelle(O)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzeno, (N)-neomluven

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj Mozart Trophy - Salzburg

Podrobnější informace na Týmuj.cz.

2.12.2014 - Přátelák - Neratovice

Místo tréninku budeme hrát na UMT přátelské utkání s mužstvem Neratovice, 5+1. Budeme hrát v rozliškách.

Trenér Pavel

16.10.2014 přátelák - Neratovice - ZRUŠEN

Místo tréninkové jednotky bude 16.10.2014 v 17:00 přátelské utkání s mužstvem Neratovice, 7+1.

Tréninkové dresy, účast všichni.

Turnaj Šmíca Cup

V neděli 31.8.2014 se zúčastníme turnaje Šmíca Cupu pro ročník 2002 a mladší.

Místo: Dvorní Ulice, Dolní Chabry, zahájení v 9:50 hod sraz v 9:10 hod.

Hrací doba: 2x12, počet hráčů: 7+1

Vyhlášení výsledků v 15:00 hod.

Nominace: Krajíček(P) - Kořínek(P), Vlašič(P), Rosenkranz(P), Sladkovský(O), Dvořáček(P), Urban(O), Černý(P), Uchytil(P), Rais(P), Zolotarev(P), Miličič(O), Melena(O)

Trenér: Černý

(O)-omluven, (P)-potvrzena účast, (N)-neomluven

Výsledky: 6. místo v turnaji

Dolní Chabry-TJ Březiněves 3:0 (2:0)

Za nepříznivého deštivého počasí nás čekal budoucí finalista turnaje. Svým nevýrazným herním projevem jsme soupeři zjednodušili cestu k vítězství. Nervozita v našich hlavách nás svázala tak, že jsme se za celý zápas nebyli schopni dostat ani k brankovišti soupeře. Jediným štěstím bylo to, že soupeř neproměnil hromadu gólových šancí. Vím, že to byl první zápas sezóny, ale kluci - byla to hrůza.

Satalice-TJ Březiněves 2:1 po penaltách (0:0)  G: Dvořáček

Bez střídání (Kiki natažený stehení sval) jsme do druhého zápasu jsme vstoupili s větším odhodláním a ve větším klidu než prvím. Zbytečně jsme se nezbavovali balónu, byly zde první herní kombinační náznaky a první gólové šance. Tato snaha byla v druhém poločase oceněna první střelenou brankou, kterou nám na druhý pokus vstřelil Ondra Dvořáček. Škoda jen, že zbylé 2/3 jsme odehráli v šesti v poli, protože ze zdravotních důvodů odstoupil Egor Zolotarev. Tohoto přečíslení soupeř využil a vyrovnal. Nakonec o konečném umístění musely rozhodnout penalty, které jsme v druhé sérii prohráli.

Ďáblice-TJ Březiněves 2:1 (1:0) G: Kořen

Poslední zápas mužstev, které ve skupině zkončily na posledním místě. Za stálého deště jsme v oslabené sestavě, v šesti poli a gólmanem, odolávali postupnému tlaku soupeře. Bohužel náš herní projev byl stejný, jako v prvním zápase s Dolními Chabry. Díky zlepšujícímu výkonu gólmana Matyho Krajíčka a dříče Michala Kořínka jsme udržely příznivý výsledek do druhého poločasu. Do druhého poločasu jsme vstoupili, jako do prního. Po obdržené druhé brance jsme v 1/2 druhého poločasu udělali několik změn v sestavě a výsledkem byl vstřelený gól a dvě gólové šance našeho nejlépe hrajícího hráče Michala Kořínka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MjlhODll