Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - Jaro 2019
Sraz vždy 45. minut před utkáním.
 

Jaro 2019 - E3B - SŽ 1.B třída. skupina B

 

10.   So 06.04. 16:30 (sraz 15:45)

Březiněves - Uhelné sklady

B: Rosenkranz

1 : 1 T
11.   Ne 14.04. 17:00 (sraz 16:15)

Chabry - Březiněves

B: Rosenkranz, Trousil

2 : 2
T
12.   Ne 09.06. 17:00 (sraz 16:15)

Březiněves - Bílá hora

B: 2x Bělohlávek, Rosenkranz, Gilmore, Baga

5 : 4 T
13.   Ne 28.04. 10:30 (sraz 09:45)

Ruzyně - Březiněves

B: 3x Trousil, 2x Rosenkranz, Bělohlávek, Šťastný

3 : 7 T
14.   So 04.05. 15:00 (sraz 14:15)

Březiněves - Zličín

B: 3x Šťastný, Rosenkranz, Gilmore

5 : 0 T
15.   Ne 12.05. 16:30 (sraz 15:45)

Meteor - Březiněves

B: Špírek, Trousil, vlastní

5 : 3 UMT 
16.   So 18.05. 17:00 (sraz 16:15)

Březiněves - Bohnice

B: 3x Rosenkranz, 3x Trousil, 3x Šťastný, Batěk, Procházka, vlastní

12 : 0 T
17.   So 25.05. 17:00 (sraz 16:15)

Březiněves - Suchdol

B: 2x Rosenkranz, Trousil, Slovák

4 : 6 T
18.   Ne 02.06. 14:00 (sraz 13:15)

Smíchov - Březiněves

B: Trousil, Slovák, Gilmore

3 : 3 T

 

Rozpis utkání - Podzim 2018
Sraz vždy 45. minut před utkáním.
 

Podzim 2018 - E3B - SŽ 1.B třída. skupina B

 

1.   Ne 09.09. 11:00 (sraz 10:15)

Uhelné Sklady - Březiněves

B: Procházka, Gilmore

3 : 2 T
2.   So 15.09. 13:00 (sraz 12:15)

Březiněves - Chabry

B: Böhm

1 : 2
T
3.   So 22.09. 11:00 (sraz 10:15)

Bílá Hora - Březiněves

B: 2x Trousil, Douděra

0 : 3 UMT
4.   Ne 30.09. 13:30 (sraz 12:45)

Březiněves - Ruzyně

B: Janyš

1 : 6 T
5.   Ne 07.10. 12:15 (sraz 11:30)

Zličín - Březiněves

B: 2x Janoušek, 2x Bělohlávek, Gilmore, Procházka, Rosenkranz, Trousil

0 : 8 UMT
6.   So 13.10. 13:00 (sraz 12:15)

Březiněves - Meteor

B: 3x Trousil, Gilmore

4 : 5 T
7.   So 20.10. 15:30 (sraz 14:45)

Bohnice - Březiněves

B: Trousil, Rosenkranz, Janoušek

2 : 3 T
8.   So 27.10. 10:00 (sraz 09:15)

Suchdol - Březiněves

B: 3x Rosenkranz, Standa, Procházka

3 : 5 T
9.   Ne 04.11. 14:00 (sraz 13:15)

Březiněves - Smíchov

B: 2 vlastní, Trousil

3 : 2 T
NmViN