Kategorie


TOPlist

 


»

Soupiska pro ročník 2023/2024

Trenér  Trenér Trenér Asistent trenéra Asistent trenéra
Peter Gaľavský Martin Králík Jozef Tišťan Stanislav Belko Jiří Bjaček
Pavel Kříž
Hráči Hráči Hráči Hráči Hráči
Michael Bjaček Daniel Horáček Antonín Králík David Kříž Adam Sedlář
Viktor Sládek Nikolas Jozef Tišťan Jan Zupka Ella Varcabová Jan Jelínek
Luboš Žovinec Oleksandr Roman Ye You An Matěj Lešek Eliáš Kapr
Laura Buličková Jaroslav Shepeliak Artur Shtefura Dominik Belko Antonín Gaľavský
Oleksandr Mychalcov Leonard Bušanič Oskar William Glanville Adam Sokolík Tobiáš Douda
Harris Hysi Filip Hofrichter Kryštof Ondráš Jakub Gulyás Hedvika Kolářová
Robert Potočník Jan Lorenc Max Babický David Sokolík Roman David
Rozpis utkání - jaro 2024

I.B třída, skupina J

10. Út 2.4. 16:30

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

6 : 31 (0:17) tráva
11. Ne 7.4. 13:30

TJ Březiněves - FA Praha

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

32 : 6 (16:4) tráva
12. So 13.4. 9:00

SK Hostivař - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

13 : 24 (5:12) tráva
13. Ne 21.4. 14:00

TJ Březiněves - 1. FC Barrandov

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

13 : 8 (9:1) tráva
14. 26.4. 17:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

13 : 6 (7:0) tráva
15. Ne 5.5. 14:00

TJ Březiněves - FK Zlíchov 1914

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

32 : 8 (18:3) tráva
16. So 11.5. 9:00

SK Union Vršovice - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

              Veselý, Stranský, Kratochvíl

12 : 15 (7:7) umělá tráva
17. Ne 26.5. 12:00

TJ Březiněves - FK Meteor Praha VIII

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

17 : 10 (7:4) tráva
18. Út 4.6. 17:00

FC Tempo Praha - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

8 : 22 (2:13) umělá tráva
19. Ne 9.6. 17:00

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan, Varha,

             Veselý, Stranský, Kratochvíl

34 : 4 (18:2) tráva

Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina J

1. So 2.9. 13:30

TJ Březiněves - FK Slavoj Vyšehrad

Sestava: Průša, Albrecht, Rodinger,

             Tišťan, Varha, Veselý,

             Jedlička, Kratochvíl

36 : 10 (20:0) tráva
2. Ne 10.9. 15:00

FA Praha - TJ Březiněves

Sestava: Albrecht - Průša, Rodinger,

             Tišťan, Varha, Veselý,

             Jedlička, Kratochvíl

15 : 11 (6:5) umělá tráva
3. So 16.9. 16:30

TJ Březiněves - SK Hostivař

Sestava: Albrecht - Průša, Rodinger,

Tišťan, Varha, Veselý, Jedlička,

Kratochvíl

38 : 0 (19:0) tráva
4. Ne 24.9. 16:30

1.FC Barrandov - TJ Březiněves

Sestava: Albrecht - Průša, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl

12 : 11 (5:6) umělá tráva
5. So 7.10. 13:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

Varha, Veselý, Stranský, Jedlička

16 : 5 (8:4) tráva
6. Ne 8.10. 16:00

FK Zlíchov 1914 - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

3 : 28 (1:16) tráva
7. Ne 15.10. 15:30

TJ Březiněves - SK Union Vršovice

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

4 : 17 (2:9) tráva
8. Ne 29.10. 17:00

FK Meteor Praha VIII - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

33 : 5 (18:4) umělá tráva
9. So 4.11. 13:30

TJ Březiněves - FC Tempo Praha

Sestava: Průša - Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička, Krpálek

8 : 16 (5:10) tráva
10. So 11.11. 8:30

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Průša - Albrecht, Tišťan,

             Varha, Veselý, Stranský,

             Kratochvíl, Jedlička

1 : 25 (1:11) umělá tráva

Rozpis utkání - jaro 2024

I.B třída, skupina J

10. Ne 14.4. 13:30

TJ Březiněves - SK Junior Praha 1960

Sestava: Belko - Sedlář, Kříž, Žovinec, Bjaček,

             Jelínek, Zupka, Lorenc, Králík

29 : 4 (16:3) tráva
11. Ne 21.4. 11:00

TJ Březiněves - SK Třeboradice

Sestava: Belko - Sedlář, Kříž, Žovinec, Bjaček,

             Zupka, Lorenc, Králík, Tišťan,

             Shepeliak, Douda, Hysi

7 : 13 (3:7) tráva
12. Ne 28.4. 14:00

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Březiněves

Sestava: Belko, Kříž, Žovinec, Bjaček, Lorenc,

             Tišťan, Shepeliak, Hysi, Shtefura,

             Douda

13 : 18 (5:10) tráva
13. So 4.5. 12:00

TJ Březiněves - CU Bohemians Praha

Sestava: Kříž, Belko, Žovinec, Bjaček, Tišťan,

             Shepeliak, Hysi, Shtefura, Douda,

             Sedlář

35 : 9 (15:6) tráva
14. Ne 12.5. 10:30

FK Slavoj Koloděje - TJ Březiněves

Sestava: Kříž, Belko, Žovinec, Tišťan,

             Shepeliak, Hysi, Shtefura, Douda,

             Sedlák, Sokolík

10 : 6 (6:3) tráva
15. Ne 19.5. 17:00

TJ Březiněves - Čechoslovan Chuchle Praha

Sestava: Kříž, Belko, Žovinec, Tišťan, Hysi,

             Shtefura, Douda, Zupka, Bjaček,

             Sedlář

11 : 12 (4:6) tráva
16. 24.5. 18:30

DFK Bohemians 1905 - TJ Březiněves

Sestava: Kříž, Belko, Žovinec, Hysi, Shtefura,

             Douda, Zupka, Bjaček, Sedlář,

             Lorenc

17 : 9 (10:5) umělá tráva
17. So 1.6. 16:00

TJ Březiněves - FK FC Zličín

Sestava: Kříž, Belko, Žovinec, Hysi, Shtefura,

             Douda, Zupka, Bjaček, Sedlář,

             Lorenc

14 : 14 (6:3) tráva
18. So 8.6. 9:00

SK Čechie Uhříněves - TJ Březiněves

Sestava: Kříž, Žovinec, Hysi, Douda, Zupka,

              Sedlář, Horáček, Shepeliak, Králík

10 : 6 (4:3) umělá tráva
Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina K

1. So 2.9. 9:00

SK Junior Praha 1960 - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Buličková,

             Žovinec, Zupka

3 : 24 (1:14)

umělá tráva

hř. V Úžlabině

2. So 9.9. 9:00

SK Třeboradice - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Bulíčková,

             Žovinec, Zupka, Pešta, Varha

19 : 5 (0:0) umělá tráva
3. Ne 17.9. 17:00

TJ Březiněves - FK Slavoj Vyšehrad

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Žovinec,

             Zupka, Varha, Jelínek, Belko,

             Tišťan

26 : 1 (18:0) tráva
4. So 23.9. 9:00

CU Bohemians Praha - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Roman, Králík, Žovinec,

             Zupka, Jelínek, Belko, Tišťan

4 : 36 (0:0)

tráva

hř. Hrdlořezy

5. Ne 1.10. 11:00

TJ Březiněves - FK Slavoj Koloděje

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Sedlář,

             Králík, Žovinec, Zupka, Tišťan,

             Gaľavský, Glanville, Varha

16 : 14 (10:8) tráva
6. Ne 8.10. 13:00

Čechoslovan Chuchle - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž,

              Žovinec, Zupka, Tišťan,

              Galavský, Glanville, Belko

10 : 10 (5:3)

tráva

7. So 14.10. 15:30

TJ Březiněves - DFK Bohemians 1905

Sestava: Bjaček, Horáček, Kříž, Žovinec,

             Zupka, Tišťan, Gaľavský,

             Glanville, Belko, Jelínek

10 : 8 (6:4) tráva
8. Ne 22.10. 9:00

FK FC Zličín - TJ Březiněves

Sestava: Bjaček, Kříž, Žovinec, Zupka,

              Tišťan, Glanville, Belko, Jelínek,

              Sedlář, Gaľavský, Králík

7 : 22 (3:11) umělá tráva
9. Ne 29.10. 11:30

TJ Březiněves - SK Čechie Uhříněves

Sestava: Bjaček, Kříž, Žovinec, Zupka,

              Tišťan, Glanville, Belko, Jelínek,

              Sedlář, Gaľavský, Králík

15 : 8 (8:4) tráva
ODFmNzNi