Kategorie


TOPlist

 


»

Soupiska pro ročník 2023/2024

Trenér  Trenér Trenér Trenér Vedoucí
Jan Rosenkranz Miroslav Frank Tomáš Nettl Josef Průša Jana Štolcová
Hráči Hráči Hráči Hráči Hráči
Tadeáš Bohatec Nathaniel Brožek Aleksandr Farbanets Jakub Frank Matviy Gladyr
Rudolf Koudela Sergii Kovalenko Radovan Kratochvíl Ondřej Matouš David Nettl
Patrik Průša Viktor Průša
Roman Sabadosh
Timur Senih Samci Lukáš Stranský
Daniel Štolc
Michal Štolc
Matěj Veselý Adam Listopad Michael Erben
Axel Fabian Albrecht
Ernest Baranjuk
Tadeáš Jedlička Antonín Krpálek Samuel Janoštík
Šimon Beran Tomáš Macek Cátálin Savitchi Dominik Danylv Hugo Kolář
Miroslav Matys Addi Sopiyev Tobias Berka Roman Maxim Maxim Manaylo
Patrik Lacina Mikuláš Němec Roland Merdita Kryštof Jánský Šimon Jakubík
Kristián Varha Denis Kosyuk

Rozpis utkání - jaro 2024

I.B třída, skupina K

12. So 13.4. 10:00

SK Uhelné sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

            Baranjuk, Savitchi, Matys

8 : 8 (5:4) tráva
13. Ne 21.4. 11:00

TJ Březiněves - SK Aritma Praha

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

             Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

8 : 5 (5:2) tráva
14. 26.4. 17:00

FK Klánovice - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

             Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

4 : 33 (2:21) umělá tráva
15. So 4.5. 12:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

            Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

18 : 6 (6:4) tráva
16. So 11.5. 11:00

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

             Baranjuk, Savitchi, Matys, Macek

5 : 4 (2:4) umělá tráva
17. Ne 19.5. 13:30

SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

            Savitchi, Matys, Macek, Tondr

3 : 28 (1:18) tráva
18. Ne 26.5. 12:00

TJ Březiněves - Běchovičtí sršni

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc M.,

             Štolc D., Matouš, Farbanets,

             Baranjuk, Matys, Savitchi

10 : 4 (4:2) tráva
19. So 1.6. 11:00

Sportovní Akademie Praha - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Frank, Štolc M., Štolc D.,

             Matouš, Farbanets, Matys,

             Savitchi, Macek

15 : 3 (8:1) umělá tráva
20. Ne 9.6. 17:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D.,

             Štolc M., Matouš, Farbanets,

             Savitchi, Matys, Macek

9 : 10 (5:6) tráva
Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina K

1. Ne 3.9. 17:00

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Tondr

13 : 3 (7:2) tráva
2. Út 5.9. 17:00

SK Aritma - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl

4 : 9 (2:5) umělá tráva
3. Ne 17.9. 14:00

TJ Březiněves - FK Klánovice

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

16 : 7 (5:3) tráva
4. 22.9. 17:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Nettl - Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

7 : 10 (3:5) tráva
5. Čt 5.10. 17:15

TJ Březiněves - SK Libuš

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

Matouš, Farbanets, Baranjuk, Kratochvíl,

Savitchi

10 : 10 (6:3) tráva
6. So 7.10. 13:30

TJ Březiněves - SK Slovan Kunratice

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

               Matouš, Farbanets, Baranjuk, Kratochvíl,

               Savitchuk

2 : 10 (2:5) tráva
7. 13.10. 16:30

Běchovičtí sršni - TJ Březiněves

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

Matouš, Farbanets, Baranjuk, Kratochvíl,

Savitchi, Samci, Tondr

10 : 4 (6:1) tráva
8. Ne 22.10. 15:30

TJ Březiněves - Sportovní Akademie Praha

Sestava: Nettl, Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

13 : 4 (7:3) tráva
9. Ne 29.10. 11:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Nettl - Průša, Frank, Štolc D., Štolc M.,

             Matouš, Farbanets, Baranjuk,

             Kratochvíl, Savitchi

11 : 19 (5:8) tráva
ZWIyZjA2ZG