Kategorie


TOPlist

 


»

Soupiska ročník 2023/2024

Trenér  Trenér Asistent trenéra Asistent trenéra Vedoucí
Pavel Černý Tomáš Melichar Filip Turšner Tomáš Maděra Zuzana Kvapilová
Hráči Hráči Hráči Hráči Hráči 
Tomáš Cikán Jan Grassle Adam Jakoubek Jan Kvapil Matěj Maděra
Matyáš Míka Tobiáš Turšner Tomáš Bohatec
Oliver Gálik Lukáš Tondr
Dalibor Kratochvíl
Kristóf Szabó
Oliver Matthew Glanville
William Dave Heerdt Slavi Verkov Galev
Michal Petrinko
Rozpis utkání - jaro 2024

I.B třída, skupina A

12. St 3.4. 17:00

SK Uhelné sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

             Szabó, Maděra, Kratochvíl,

             Heerdt, Kvapil, Turšner,

             Tondr

Branky: Heerdt, vlastní

3 : 2 (2:1) tráva
13. Ne 7.4. 13:30

TJ Březiněves - ČAFC Praha "C"

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Kvapil, Kratochvíl, Turšner,

             Heerdt, Tondr, Cikán

Branky: 4 x Heerdt, 3 x Tondr,

            2 x Kvapil, Maděra,

            1 x Turšner, Kratochvíl

13 : 2 (7:1) tráva
14. So 13.4. 14:00

SK Modřany "C" - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Kvapil, Kratochvíl, Turšner,

            Heerdt, Tondr, Míka

Branky: 3 x Kratochvíl, 2 x Kvapil,

            1 x Heerdt

2 : 6 (0:2) tráva
15. Ne 21.4. 14:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Kvapil, Kratochvíl, Turšner,

             Heerdt, Tondr, Míka

Branky: Kvapil, Tondr

2 : 10 (1:6) tráva
16. 26.4. 17:30

TJ Avia Čakovice "B" - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

             Jakoubek, Szabó, Loskov,

             Maděra, Kvapil, Kratochvíl,

            Turšner, Heerdt, Tondr, Míka

Branka: Kvapil

2 : 1 (2:0) tráva
17. Ne 5.5. 14:00

TJ Březiněves - FK Vinoř 1928

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Kvapil, Kratochvíl, Turšner,

             Heerdt, Tondr, Míka

Branky: 3 x Tondr, 1 x Kvapil,

            1 x Kratochvíl, Heerdt

6 : 3 (5:0) tráva
18. Ne 12.5. 14:00

SK Ďáblice "B" - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Jakoubek,

              Szabó, Maděra, Kvapil,

              Kratochvíl, Turšner,

              Heerdt, Tondr, Míka

Branky: 2 x Kvapil,

            1 x Tondr, Turšner

3 : 4 (1:2) umělá tráva
19. Ne 19.5. 17:00

TJ Březiněves - SK Slavia Praha, dívky

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

             Jakoubek, Szabó, Loskov,

             Maděra, Kvapil, Kratochvíl,

             Turšner, Heerdt, Tondr

Branka: Tondr

1 : 2 (0:2) tráva
20. Ne 26.5. 12:30

TJ Sokol Troja - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Glanville,

              Jakoubek, Szabó, Cikán,

              Maděra, Kvapil,

              Kratochvíl,  Turšner,

              Heerdt, Tondr

Branky: 3 x Kratochvíl, 1 x Glanville

0 : 4 (0:1) tráva
21. So 1.6. 16:00

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Gálik - Bohatec, Szabó,

              Jakoubek, Loskov, Maděra,

              Míka, Kvapil, Tondr,

              Turšner, Heerdt

Branky: 2 x Heerdt, 1 x Turšner

3 : 1 (1:1) tráva
22. 7.6. 17:30

TJ Slavoj Suchdol - TJ Březiněves

Sestava: Gálik -Bohatec, Glanville,

              Jakoubek, Szabó, Maděra,

              Míka, Štolc, Turšner,

              Heerdt, Savitchi, Loskov

Branky: 3 x Heedt, 2 x Míka,

            1 x Štolc

2 : 6 (2:4) tráva

Rozpis utkání - podzim 2023

I.B třída, skupina A

1. So 2.9. 13:30

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Maděra, Heerdt,

              Míka, Glanville, Turšner,

              Kvapil, Cikán, Szabó

Branka: Kvapil

1 : 10 (0:5) tráva
2. Ne 10.9. 17:00

ČAFC "B" - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec,

             Jakoubek, Maděra, Heerdt,

             Míka, Turšner, Kvapil,

             Tondr, Herz, Krčál, Loskov,

             Kolísek Da., Pátek

Branky: 4 x Kvapil,  3 x Míka, Krčál,

            2 x Heerdt, Kolísek,

            1 x Tondr

3 : 15 (2:7) umělá tráva
3. So 16.9. 16:30

TJ Březiněves - SK Modřany "C"

Sestava: Gálik - Loskov, Glanville, Maděra,

                Heerdt, Kolísek Do., Kolísek Da.,

                Turšner, Kvapil, Herz, Tondr

Branky: Loskov, Heerdt

2 : 3 (1:1) tráva
4. So 23.9. 9:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Loskov, Maděra,

              Heerdt, Turšner, Kvapil,

              Tondr, Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Míka, Szabó

Branky: Heerdt, Tondr

2 : 2 (2:1) tráva
5. St 27.9. 17:30

TJ Březiněves - TJ Avia Čakovice "B"

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Tondr, Glanville, Kvapil,

             Turšner, Míka

Branky: Míka, Tondr

2 : 2 (1:2) tráva
6. Ne 8.10. 13:30

FK Vinoř - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Maděra,

              Tondr, Glanville, Kvapil,

              Turšner, Heerdt, Cikán

Branky: 2 x Heerdt, Turšner

6 : 4 (5:2) tráva
7. Ne 15.10. 15:30

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Loskov, Tondr, Kvapil,

             Turšner, Míka, Heerdt

Branky: 2 x Heerdt,

            1 x Bohatec, Tondr

4 : 0 (2:0) tráva
8. St 18.10. 18:00

SK Slavia, dívky - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Loskov, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Heerdt,

              Maděra, Tondr, Kvapil,

              Turšner, Míka

Branky: Kvapil, Grassle, Tondr

7 : 3 (1:3) umělá tráva
9. Ne 29.10. 11:30

TJ Březiněves - TJ Sokol Troja

Sestava: Grassle - Bohatec, Loskov,

             Jakoubek, Szabó, Maděra,

             Tondr, Glanville, Kvapil,

             Turšner, Míka, Cikán

Branky: 3 x Szabó, Míka,

            2 x Kvapil, Cikán,

            1 x Tondr

11 : 3 (4:0) tráva
10. Ne 5.11. 14:00

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Maděra,

              Tondr, Glanville, Kvapil,

              Turšner, Míka, Heerdt

Branka: Turšner

5 : 1 (2:0) umělá tráva
11. Ne 12.11. 14:00

TJ Březiněves - TJ Slavoj Suchdol

Sestava: Gálik - Bohatec, Grassle,

              Jakoubek, Szabó, Maděra,

              Míka, Heerdt, Kvapil,

              Turšner, Tondr

Branky: Heerdt, Jakoubek, Míka

3 : 7 (2:4) tráva
NzhjYTB