Kategorie


TOPlist

 


»

Soupiska sezóna 2023/2024

Trenér Trenér  Trenér 
Vedoucí
Jan Šimek Tomáš Král
Miroslav Kolísek
Pavlína Kyselová
Hráči Hráči Hráči Hráči Hráči
Kryštof Srba Adam Král
Alex Varha
  Filip Šimek
David Laštovka
 Oliver Kysela
 Karel Jelínek
Jan Hrabě Šimon Štolc Jakub Veselý
Samuel Herz Pavel Pokorný Damián Kolísek  Dominik Kolísek Barbora Kvapilová
 Timur Loskov Michal Pták   Ondřej Řeháček Ondřej Zajíček Dominik Pham
Vojtěch Valenta Lukáš Kutil Václav Jelínek Ondřej Strnad Matěj Pátek
Rozpis utkání - jaro 2024
I.B třída, skupina B
12. Ne 7.4. 13:00

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Herz, Kysela,

             Hrabě, Srba, Valenta, Štolc,

             Pátek, Král, Kutil

Branka: Srba

4 : 1 (3:0) tráva
 13. So  13.4. 13:30

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Laštovka - Šimek, Loskov,

             Hrabě, Herz, Kolísek Do., Štolc,

             Kysela, Král, Pátek, Veselý,

            Srba, Kolísek Da.

Branka: Pátek

1 : 7 (0:5) tráva
14. Ne  21.4. 16:00

FK Vinoř 1928 - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov, Hrabě,

              Herz, Kolísek Do., Štolc,

              Kysela, Král, Procházka, Srba,

              Kolísek Da., Laštovka

Branka: Kysela

8 : 1 (4:1) tráva
15. So 27.4. 13:30

TJ Březiněves - FK Loko Vltavín

Sestava: Laštovka - Šimek, Loskov,

             Kolísek Do., Veselý, Pátek,

             Srba, Jelínek, Král, Procházka,

             Kysela, Valenta, Řeháček,

             Kolísek Da., Herz

0 : 6 (0:2) tráva
16. St   1.5. 10:00

TJ Březiněves - TJ Avia Čakovice

Sestava: Jelínek - Šimek, Kolísek Do.,

             Kolísek Da., Hrabě, Kysela,

            Jelínek, Valenta, Srba,

            Štolc, Procházka, Král

0 : 11 (0:4) tráva
17. So 4.5. 9:30

TJ Březiněves - TJ Ruzyně

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

             Kolísek Da., Hrabě, Pátek,

            Kolísek Do., Valenta, Srba,

            Štolc, Král, Řeháček, Kutil, Herz

Branky: Valenta, vlastní

2 : 4 (2:2) tráva
18. Ne  12.5. 17:00

SK Junior Praha 1960 "B" - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

             Laštovka, Král, Pátek, Zajíček,

             Hrabě, Štolc, Mojžišík, Srba,

             Valenta, Herz, Kolísek Da.,

             Kolísek Do.

6 : 0 (3:0) umělá tráva
19. So 18.5. 10:15

TJ Březiněves - TJ Sokol Lipence

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

              Zajíček, Kolísek Da., Kysela,

              Hrabě, Srba, Procházka, Štolc,

              Valenta, Veselý, Kolísek Do.,

              Kvapilová

Branky: 3 x Procházka, 1 x Šimek

4 : 6 (2:2) tráva
20. Ne 26.5. 10:00

Prague Raptors Football Club - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Zajíček, Loskov,

              Laštovka, Kysela, Hrabě, Srba,

              Procházka, Štolc,  Valenta,

              Herz, Veselý, Král, Šimek, Kutil

Branky: Srba, Herz

5 : 2 (4:1) tráva
21. Ne 2.6. 14:00

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí Praha "B"

Sestava: Valenta - Šimek, Herz,

             Kolísek Do., Král, Kysela, Srba,

             Štolc, Zajíček, Veselý, Hrabě,

             Řeháček, Pátek, Kutil, Kvapilová

Branky: 2 x Hrabě, 1 x Kvapilová, Zajiček

4 : 5 (1:3) tráva
22. Ne 9.6. 14:00

SK Dolní Chabry - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Loskov, Sabadosh,

             Srba, Reiner, Zajíček, Štolc,

             Procházka, Hrabě, Kysela,

             Čermák, Valenta, Pátek,

             Kolísek Do., Herz

Branky: 2 x Hrabě, 1 x Čermák, Reiner

4 : 4 (2:2) tráva

 
Rozpis utkání - podzim 2023
I.B třída, skupina B
1. So 2.9. 10:30

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Srba, Loskov,

             Hrabě, Štolc, Krčál, Zajíček,

             Lillard, Kysela, Varha,

             Kolísek Do., Šimek, Herz,

             Kolísek Da.

Branka: Varha

14 : 1 (8:0) tráva
 2. Ne  10.9. 9:30

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice

Sestava: Lillard - Šimek, Loskov,

             Kolísek Da., Krčál, Herz,

             Jelínek, Kysela, Laštovka,

             Pátek, Zajíček, Mojžišík,

             Pokorný

Branky: 2 x Mojžišík, 1 x Pátek, Herz

4 : 9 (1:3) tráva
3. So  16.9. 11:15

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Procházka - Šimek, Jelínek,

                Loskov, Kolísek Da., Kolísek Do.,

                Krčál, Kysela, Veselý, Varha,

               Sabadosh, Pátek, Srba, Mojžišík,

               Lillard

7 : 0 (3:0) umělá tráva
4. Ne 24.9. 11:00

TJ Březiněves - FK Vinoř 1928

Sestava: Procházka - Šimek, Jelínek,

             Loskov, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Král, Hrabě,

             Veselý, Srba, Varha, Krčál,

             Sabadosh, Pátek, Řeháček

0 : 10 (0:5) tráva
5. Ne   1.10. 12:00

FK Loko Vltavín - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Šimek, Jelínek,

             Loskov, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Král, Hrabě, Krčál,

             Srba, Varha

Branky: 2 x Varha, Kysela

10 : 3 (5:1) umělá tráva
6. Ne 8.10. 16:00

TJ Ruzyně - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Laštovka,

              Loskov, Procházka, Král,

              Hrabě, Krčál, Srba, Varha,

              Kysela, Herz, Štolc, Zajíček,

              Pátek

Branky: Varha, Hrabě

9 : 2 (4:0) tráva
7. So  14.10. 13:30

TJ Březiněves - SK Junior "B"

Sestava: Jelínek - Šimek, Laštovka,

             Loskov, Hrabě, Krčál, Srba,

             Kysela, Štolc, Pátek, Zajíček,

             Herz, Kolísek Da., Kolísek Do.

Branky: 2 x Zajíček, Kysela

3 : 3 (1:1) tráva
8. Ne 22.10. 10:00

TJ Sokol Lipence - TJ Březiněves

Sestava: Kolísek Da. - Šimek, Loskov,

              Krčál, Zajíček, Procházka,

              Štolc, Varha, Hrabě, Kysela,

              Pátek, Čermák, Sabadosh,

              Kolísek Do.

4 : 12 (1:9) tráva
9. So 28.10. 13:30

TJ Březiněves - Prague Raptors Football

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov, Zajíček,

                Štolc, Kysela, Procházka, Laštovka,

                Veselý, Kolísek Da., Sabadosh, Varha,

                Pátek, Kolísek Do., Herz, Krčál

Branky: Kysela, Veselý, Procházka

3 : 6 (0:3) tráva
10. Ne 5.11. 11:45

AFK Slavoj Podolí "B" - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

              Laštovka, Srba, Zajíček,

              Kysela, Hrabě, Štolc, Pátek,

              Varha, Kolísek Da.,

              Kolísek Do., Herz

Branky: Zajíček, Kysela

5 : 2 (2:0) umělá tráva
11. So 11.11. 13:30

TJ Březiněves - SK Dolní Chabry

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

             Kolísek Do., Dolísek Da.,

             Zajíček, Kysela, Štolc, Hrabě,

             Pátek, Varha, Herz, Mojžišík,

             Procházka, Čermák, Macháček,

             Sabadosh

Branka: Varha

1 : 4 (0:3) tráva

MTEyYz