Kategorie


TOPlist

 


»
»
Trenér Trenér Trenér Vedoucí
Tomáš Ferkl Aleš Luka Martin Janyš Martin Janyš
Hráči Hráči Hráči Hráči
Matěj Janyš Jaroslav Trávníček Jan Smutný Adam Horáček
Karel Kvapil Filip Luka Adam Strádal Jan Krejník
Ondřej Kaiser Tomáš Čejka Martin Bradáček Martin Klimpelle
Adam Forman Martin Strnad
David Šimek Antonín Blahník
Jiří Krump
Jan Petr
Martin Háša Prokop Kábele
Karel Valeš
Richard Najman
Matěj Sláma Vojtěch Výborný
Jan Zdechovan
Kryštof Podešva
Dominik Hrabák Tomáš Michal
Petr Cuc
Tomáš Kupka
Rozpis utkání - jaro 2024

I. třída, skupina A

12. 29.3. 10:15

TJ Březiněves - SK Hostivař

Sestava: Janyš - Krump, Výborný, Kupka,

             Zdechovan, Klimpelle, Forman,

             Cuc, Krejník, Sláma, Michal,

             Trávníček, Bradáček, Hrabák,

             Strádal, Luka

Branka: Sláma

1 : 3 (0:2) tráva
13. Ne  7.4. 16:30

TJ Březiněves - SK Čechie Uhříněves

Sestava: Forman - Šimek, Krump, Výborný,

              Zdechovan, Klimpelle, Douděra,

             Cuc, Krejník, Sláma, Michal,

             Bradáček, Trávníček, Strnad,

             Kupka, Strádal

Branky: Výborný, Sláma

2 : 4 (1:1) tráva
14. So  13.4. 16:30

FC Přední Kopanina - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Krump, Výborný,

             Zdechovan, Forman, Cuc, Strádal,

            Krejník, Podešva, Michal, Bradáček,

           Trávníček, Strnad, Kupka, Klimpelle,

           Kaiser

Branka: Podešva

2 : 1 (2:0) tráva
15. Ne 21.4. 17:00

TJ Březiněves - SK Dolní Chabry

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad, Krump,

              Douděra, Zdechovan, Klimpelle,

              Výborný, Strádal, Sláma, Michal,

              Trávníček, Čejka, Kupka, Luka

Branky: Šimek, Klimpelle, Sláma

3 : 4 (2:3) tráva
16. Ne 28.4. 17:00

ČAFC Praha - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Krump,

              Kábele, Zdechovan, Kaiser,

             Strádal, Krejník, Luka, Michal

Branka: Kábele

19 : 1 (12:0) umělá tráva
17. Ne 5.5. 17:00

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí Praha

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Háša,

             Krump, Výborný, Zdechovan, Cuc,

             Krejník, Michal, Kupka, Kábele,

            Čejka, Klimpelle, Forman, Petr, Luka

0 : 4 (0:3)

tráva

18. So  11.5. 10:30

SK Nusle - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Strnad,

             Zdechovan, Forman, Cuc, Strádal,

             Krejník, Michal, Kupka, Valeš,

             Čejka, Hrabák, Luka

Branka: Šimek

6 : 1 (4:0) tráva
19. Út 14.5.

17:00

TJ Březiněves - Sokol Kolovraty

Sestava: Janyš - Šimek, Krump, Douděra,

             Zdechovan, Klimpelle, Cuc, Strádal,

             Krejník, Michal, Výborný, Bradáček,

             Trávníček, Strnad, Kupka, Forman,

             Sláma

Branka: Šimek

1 : 5 (1:1)  tráva
20. Ne 26.5. 14:00

FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves

Sestava: Forman - Trávníček, Krump,

             Výborný, Kupka, Zdechovan,

             Klimpelle, Cuc, Strádal, Krejník,

             Michal, Strnad, Hrabák, Luka

Branka: Výborný

1 : 1 (0:1) tráva
21. So 1.6. 13:00

TJ Březiněves - SK Ďáblice

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Krump,

              Výborný, Kupka, Zdechovan,

              Klimpelle, Strádal, Krejník, Michal,

              Čejka, Hrabák, Valeš, Horáček,

              Smutný, Luka

Branka: Krump

1 : 3 (1:0)

tráva
22. So 8.6. 17:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček, Výborný,

             Kupka, Zdechovan, Krump, Cuc,

             Strádal, Krejník, Michal, Valeš,

             Strnad, Petr, Háša, Sláma, Hrabák

Branky: 2 x Krump, 1 x Výborný

3 : 3 (1:1)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2023

I. třída, skupina A

1. So 2.9. 14:00

SK Hostivař - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Bradáček, Strnad, Krump,

             Blahník, Kvapil, Klimpelle, Forman,

             Guth, Sláma, Trávníček, Luka,

             Valeš

Branka: Sláma

6 : 1 (2:1) tráva
 2. Ne  10.9. 14:30

SK Čechie Uhříněves - TJ Březiněves

Sestava: Šejnoha - Šimek, Bradáček,

             Strnad, Krump, Blahník, Čejka,

             Janyš, Valeš, Strádal, Krejník,

             Trávníček, Luka, Barták, Fogas,

             Procházka

13 : 0 (5:0) umělá tráva
3. So  16.9. 13:30

TJ Březiněves - FC Přední Kopanina

Sestava: Forman - Bradáček, Strnad,

                Podešva, Blahník, Hrabák,

               Zdechovan, Klimpelle, Strádal,

               Krejník, Michal, Trávníček,

               Valeš, Horáček, Petr

0 : 3 (0:2) tráva
4. So 23.9. 16:30

SK Dolní Chabry - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad, Hrabák,

             Zdechovan, Klimpelle, Výborný,

             Strádal, Krejník, Sláma, Michal,

             Horáček, Blahník, Podešva, Guth,

             Petr

Branka: Sláma

7 : 1 (1:1) tráva
5. So   30.9. 13:30

TJ Březiněves - ČAFC Praha

Sestava: Janyš - Bradáček, Hrabák,

             Podešva, Blahník, Zdechovan,

             Klimpelle, Výborný, Strádal,

             Krejník, Michal, Trávníček, Čejka,

             Valeš

0 : 4 (0:1) tráva
6. Ne 8.10. 17:00

AFK Slavoj Podolí Praha - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček, Strnad,

             Hrabák, Zdechovan, Klimpelle,

             Výborný, Michal, Strádal, Krejník,

             Trávníček, Krump, Podešva, Petr,

             Luka

5 : 0 (2:0)

umělá tráva

7. So   14.10. 10:15

TJ Březiněves - SK Nusle

Sestava: Forman - Šimek, Bradáček, Strnad,

             Guth, Zdechovan, Klimpelle,

             Výborný, Horáček, Strádal, Petr,

             Trávníček, Čejka, Luka

0 : 0 (0:0) tráva
8. Ne  22.10.

15:30 

Sokol Kolovraty - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad, Hrabák,

              Zdechovan, Klimpelle, Forman,

              Horáček, Strádal, Krejník, Michal,

              Čejka, Luka

11 : 0 (7:0)  tráva
9. So 28.10. 10:15

TJ Březiněves - FK Újezd nad Lesy

Sestava: Janyš - Guth, Strnad, Hrabák,

                Výborný, Zdechovan, Klimpelle,

                Forman, Krejník, Sláma, Michal,

               Podešva, Čejka, Valeš, Luka

Branky: 2 x Výborný

2 : 0 (0:0) tráva
10. 3.11. 17:00

SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Douděra, Strnad,

              Výborný, Klimpelle, Kupka O.,

              Strádal, Krejník, Podešva, Michal,

              Bradáček, Hrabák, Cuc, Kupka T.,

              Sláma

6 : 0 (5:0)

umělá tráva
11. So 11.11. 10:15

TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy

Sestava: Janyš - Krump, Strnad, Hrabák,

             Výborný, Zdechovan, Klimpelle,

             Strádal, Krejník, Sláma, Michal,

             Valeš, Trávníček, Čejka, Forman,

             Kupka T., Podešva, Cuc

Branky: 2 x Forman, 1 x Klimpelle

3 : 0 (0:0)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YmJmM