Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - jaro 2022
11. Sobota 23.4.2022 10:00

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Frank, Kratochvíl, Nettl,

             Průša, Matouš, Turšner,

             Benčík, Farbanets,

            D´meza

18 : 7 (8:6) umělá tráva
12. Čtvrtek 28.4.2022 18:30

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves 

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Matouš,

            Benčík, Farbanets,

            D´meza

2 : 12 (1:5) tráva
13. Neděle 1.5.2022 16:30

TJ Březiněves - FK Union Strašnice

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Matouš,

             Farbanets, D´meza,

            Štolc D., Štolc M., Stibal

5 : 16 (3:7) tráva
14. Pátek 6.5.2022 17:00

SK Modřany - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

9 : 12 (6:5) tráva
15. Sobota 14.5.2022 13:15

TJ Březiněves - DFK Bohemians 1905

Sestava: Průša - Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

14 : 5 (7:1) tráva
16. Neděle 22.5.2022 15:00

TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy

Sestava: Průša. Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

            Turšner, Matouš, D´meza,

            Štolc D., Štolc M.

24 : 6 (13:2) tráva
17. Sobota 28.5.2022 13:15

TJ Březiněves - SK Libuš 838

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

            Turšner, Matouš, D´meza,

            Štolc D., Štolc M.

7 : 15 (2:10) tráva
18. Pondělí 6.6.2022 17:30

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

              Kratochvíl, Farbanets,

              Turšner, Matouš,

              D´meza, Štolc D.,

              Štolc M.

13 : 9 (7:6) tráva
19. Sobota 11.6.2022 13:15

TJ Březiněves - SK Modřany

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

23 : 6 (8:4) tráva
20. Neděle 19.6.2022 14:30

DFK Bohemians 1905 - TJ Březiněves

Sestava: Průša, Frank, Nettl,

             Kratochvíl, Farbanets,

             Turšner, Matouš, D´meza,

             Štolc D., Štolc M.

4 : 20 (1:8) tráva

Podzim 2021

1. Neděle 29.8. 17:00

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves 

Sestava: Nettl - Průša, D´meza, Matouš,

              Stibal, Bohatec, Koudela,

              Knelleken

12 : 8 (7:4) tráva
 2. Sobota  4.9. 10:00

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Nettl - Průša, Frank, D´meza,

              Farbanets, Stibal, Štolc M.,

              Štolc D., Koudela

5 : 21 (3:12)

umělá tráva
3.  Sobota  11.9. 13:30

TJ Březiněves - FK Union Strašnice

Sestava: D´meza, Farbanets, Štolc M.,

             Štolc D., Frank, Matouš,

             Veselý, Bohatec, Koudela

9 : 11 (5:6)

tráva
4. Pátek 17.9. 17:30

SK Modřany - TJ Březiněves

Sestava: D´meza, Farbanets, Frank,

              Průša, Nettl

27 : 13 (12:8)

umělá tráva
5. Neděle   26.9. 14:30

TJ Březiněves - DFK Bohemians 1905

Sestava: Farbanets, Frank, Průša,

             Nettl, Stibal, Štolc M.,

             Štolc D.

14 : 7 (7:4)

tráva
6. Neděle 3.10. 10:00

TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy

Sestava: Štolc M., Štolc D., Nettl, Frank,

             Průša, Farbanets

2 : 27 (1:15)

tráva
7.  Neděle  10.10. 10:00

TJ Březiněves - SK Libuš 838

Sestava: Štolc M., Štolc D., Nettl,

             Průša, Farbanets, Matouš,

             Kratochvíl

10 : 15

(7:6)

tráva
8. Pátek  15.10.

17:00

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Štolc M., Štolc D., Nettl,

              Průša, Farbanets, Matouš,

              Kratochvíl, Stibal

9 : 9

(0:5)

umělá tráva
9. Neděle 24.10.

10:00

TJ Březiněves - SK Modřany

Sestava: D´Meza, Frank, Kratochvíl,

             Nettl, Průša, Štolc M.,

             Štolc D., Benčík

9 : 13

(2:7)

tráva
10. Neděle 31.10.

14:45

DFK Bohemians 1905 - TJ Březiněves

Sestava: Frank, Kratochvíl, Nettl,

              Průša, Štolc M., Štolc D.,

              Matouš, Turšner

7 : 19

(4:7)

umělá tráva
YmRiMjU