Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání

Podzim 2022

1. So 3.9. 10:00

SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Jakoubek,

              Kratochvíl, Kvapil, Míka,

              Turšner, Tondr

4 : 18 (3:12) tráva
2. Ne 11.9. 9:30

TJ Březiněves - SK Ďáblice

Sestava: Grassle - Gálik, Jakoubek,

             Bohatec, Kratochvíl, Kvapil,

             Míka, Tondr, Turšner

25 : 6 (14:1) tráva
3. 16.9. 17:00

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Gálik, Jakoubek,

              Bohatec, Kratochvíl,

              Maděra, Szabó, Tondr,

              Míka, Turšner, Dvořák A.,

              Dvořák O.

1 : 14 (1:7) umělá tráva
4. So 24.9. 16:30

TJ Březiněves - FC Tempo Praha

Sestava: Grassle - Gálik, Bohatec,

             Cikán, Maděra, Szabó,

             Tondr, Kvapil, Míka,

             Turšner, Dvořák A.,

             Dvořák O.

7 : 18 (2:7) tráva
5. Út 27.9. 17:00

SK Uhelné sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Bohatec,

              Cikán, Maděra, Szabó,

              Tondr, Kvapil, Míka,

              Turšner, Dvořák A.,

              Dvořák O.

10 : 7 (5:3) tráva
6. So 8.10. 10:30

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Bohatec,

              Kvapil, Maděra, Szabó,

              Tondr, Kratochvíl, Míka,

              Turšner

8 : 14 (3:6) tráva
7. So 15.10. 13:00

TJ Březiněves - FK Meteor Praha VIII

Sestava: Gálik - Kvapil, Maděra,

              Dvořák A., Dvořák O.,

              Szabó, Tondr, Kratochvíl,

              Míka, Turšner, Cikán,

              Bohatec

21 : 13 (15:3) tráva
8. 21.10. 17:00

TJ Kyje Praha 14 - TJ Březiněves

Sestava: Gálik - Grassle, Maděra,

             Jakoubek, Dvořák A.,

             Dvořák O., Szabó, Tondr,

             Kratochvíl, Míka, Cikán,

             Bohatec

4 : 13 (2:6) umělá tráva
9. Ne 30.10. 12:00

TJ Březiněves - SC Olympia Radotín

Sestava: Kvapil - Bohatec, Maděra,

             Jakoubek, Dvořák A.,

             Dvořák O., Szabó, Tondr,

             Kratochvíl, Míka, Cikán,

             Turšner, Grassle

27 : 3 (14:3) tráva
10. Ne 6.11. 11:30

FK Řeporyje - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec,

              Jakoubek, Gálik, Míka,

              Kvapil, Szabó, Tondr,

              Turšner

2 : 26 (1:15) tráva
11. So 12.11. 9:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Gálik - Jakoubek, Grassle,

             Maděra, Míka, Cikán,

             Kratochvíl, Dvořák A.,

             Szabó, Tondr, Turšner,

             Dvořák O., Bohatec

19 : 9 (4:6) tráva

Y2IxY