Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání

Jaro 2022

12. Sobota 2.4.2022 15:45

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Grassle - Bohatec,

              Jakoubek, Maděra,

              Benčík, Míka, Kvapil,

              D´meza

9 : 8 (5:3) tráva
13. Neděle 10.4.2022 15:00

FK Meteor Praha VIII - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec,

              Jakoubek, Gálik, Benčík,

             Míka, Kvapil, D´meza,

             Turšner, Tondr, Kratochvíl,

             Maděra

21 : 7 (7:4) umělá tráva
14. Sobota 30.4.2022 9:00

TJ A.F.K. Slivenec - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec,

             Jakoubek, Gálik, Benčík,

             Míka, D´meza, Turšner,

            Tondr, Kratochvíl, Maděra

17 : 7 (6:2) umělá tráva
15. Sobota 7.5.2022 10:15

TJ Březiněves - Běchovičtí sršni

Sestava: Grassle - Bohatec,

             Jakoubek, Gálik, Míka,

            D´meza, Turšner,

            Kratochvíl, Maděra

14 : 8 (8:4) tráva
16. Neděle 15.5.2022 13:00

Viktorka Žižkov - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec,

             Jakoubek, Gálik, Maděra,

             Míka, Kratochvíl, Benčík,

            D´meza, Turšner, Kvapil

6 : 19 (3:10) Vítkov - tráva
17. Sobota 21.5.2022 13:45

TJ Březiněves - FK Union Strašnice

Sestava: Kvapil - Bohatec,

             Maděra, Benčík, Turšner,

             Míka, Kratochvíl, D´meza

25 : 3 (13:1) tráva
18. Neděle 29.5.2022 16:00

FC Tempo Praha - TJ Březiněves

Sestava:

umělá tráva
19. Sobota 4.6.2022 13:45

TJ Březiněves - TJ Kyje Praha 14

Sestava:

tráva
20. Pátek 10.6.2022 17:00

SK Aritma Praha - TJ Březiněves

Sestava:

umělá tráva
21. Sobota 18.6.2022 13:45

TJ Březiněves - Fotbalová akademie Praha

Sestava:

tráva

Podzim 2021

 1. Neděle   29.8. 12:00

TJ Březiněves - FK Meteor Praha VIII

Sestava: Grassle - Bohatec, Jakoubek,

              Kvapil, Maděra, Cikán,

             Turšner, Míka, D´meza, Benčík

4 : 14 (1:10) tráva
 2.  Sobota  4.9. 9:00

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec, Jakoubek, Kvapil,

                 Maděra, Cikán, Turšner, Míka, D'meza,

                 Benčík

9 : 10 (4:7)

tráva
3.  Sobota  18.9. 15:00

TJ Březiněves - TJ A.F.K. Slivenec

Sestava: Grassle - Bohatec, Jakoubek,

              Kvapil, Turšner, Míka,

              D´meza, Benčík

11 : 21 (2:10)

tráva
4. Pátek 24.9. 17:00

Běchovičtí sršni - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec, Jakoubek,

              Kvapil, Turšner, Míka,

              D´meza, Tondr

3 : 11 (3:3)

tráva
5. Neděle 3.10. 13:00

TJ Březiněves - Viktorka Žižkov

Sestava: Grassle - Kratochvíl, Jakoubek,

                Benčík, Maděra, Turšner, Míka,

                D´meza

7 : 19 (6:10) 

tráva
6. Pátek 8.10. 17:00

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Kvapil - Gálik, Jakoubek,

             Benčík, Tondr, Turšner, Míka,

             D´meza 

6 : 27 (2:11)

tráva
7. Neděle

 17.10.

13:00

TJ Březiněves - FC Tempo Praha

Sestava: Grassle - Bohatec, Jakoubek,

              Benčík, Maděra, Kvapil,

              Míka, D´meza, Tondr

6 : 13

(2:4)

tráva

8. Pátek 22.10. 18:15

TJ Kyje Praha 14 - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec, Jakoubek,

                Benčík, Tondr, Kvapil, Míka,

                Turšner, D'meza

3 : 24

(0:14)

umělá tráva
9.  Sobota  30.10. 14:00

TJ Březiněves - SK Aritma Praha

Sestava: Grassle - Bohatec, Jakoubek,

              Benčík, Kratochvíl, Míka,

              Turnšner, D´meza

16 : 10

(7:4)

tráva
10. Neděle 7.11. 9:00

Fotbalová akademie Praha - TJ Březiněves

Sestava: Grassle - Bohatec, Gálik,

              Tondr, Kratochvíl, Míka,

              Turšner, D´meza

6 : 3

(3:3)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZjdmNTQ5N