Kategorie


TOPlist

 


»
Hřiště: TJ Lokomotiva Praha, U Průhonu 1, Praha 7
 
 
 
 1. Neděle  25.11. 13:00 (sraz 12:30)

TJ Březiněves - TJ A.F.K. Slivenec

Sestava: Bradáček - Klimpelle, Čejka,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Krump,

              Kvapil, Witowski, Romanyuk

Branky: 

9:2 

umělá

tráva

 2.  Neděle 2.12. 13:00 (sraz 12:30)

TJ Sokol Troja - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček - Klimpelle, Šimek,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Krump,

              Trávníček, Matys, Witowski, Melichar

Branky: 3 x Krump,Janyš Matěj, Šimek, Janyš Max

1:6 

umělá

tráva

3.  Sobota 8.12. 15:00 (sraz 14:30)

TJ Březiněves - Loko Vltavín

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Strnad, Čejka,

              Trávníček, Janyš Matěj, Smutný,

              Horáček, Kvapil, Krump                 

Branky: 2 x Čejka, Krump, Smutný

4:5 

umělá

tráva

4.  Neděle 16.12. 15:00 (sraz 14:30)

SK Uhelné sklady - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Bradáček, Strnad, Klimpelle,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Krump, Kvapil,

              Melichar, Witowski

Branka: Krump

6:1

umělá

tráva

5. Sobota  12.1. 13:00 (sraz 12:30)

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Bradáček - Strnad, Klimpelle, Krump, Janyš Matěj,

              Janyš Max, Čejka, Forman, Trávníček, Baga, Smutný

  0:7

umělá

tráva

6.  Neděle  20.1. 15:00 (sraz 14:30)

TJ Březiněves - SK Zbraslav

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Čejka,

             Janyš Matěj, Janyš Max, Trávníček, Matys, Smutný,

             Horáček,  Kvapil

Branky: 3 x Janyš Max

 3:11

umělá

tráva

7.  Sobota  26.1. 15:00 (sraz 14:30)

SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Čejka,

              Janyš Matěj, Janyš Max, Trávníček, Forman, Krump

Branky: 2 x Forman, Janyš Max, Janyš Matěj, Krump

  4:5

umělá

tráva

   Sobota   9.2. 13:00 (sraz 12:30)

 SK Ďáblice - TJ Březiněves

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Janyš Matěj,

              Janyš Max, Krump, Forman, Šimek, Kvapil, Matys

Branky: 3 x Klimpelle, 3 x Janyš Max, 2 x Forman, Janyš Matěj

  3:9  

umělá

tráva

   Neděle  3.3.  13:00 (sraz 12:30)

 TJ Březiněves - TJ Sokol Troja

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Krump,

              Strnad, Forman, Šimek, Kvapil, Matys,

              Trávníček

Branky:

  7:2  
  Neděle 10.3. 17:00 (sraz 16:30)

TJ Březiněves - TJ A.F.K. Slivenec

Sestava: Romanyuk - Klimpelle, Bradáček, Janyš Matěj, Janyš Max, Krump, Šimek, Čejka, Smutný

Branky:  3 x Janyš Matěj, 2 x Janyš Max, 2 x Bradáček, Šimek, Klimpelle

 9:3  

 

 

 

 
 
 
NjM3NDFkY