Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání

Podzim 2022 - 2. třída, skupina A

1. So 3.9. 10:00

TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves

Sestava: Trávníček - Gábriš V., Gábriš T.,

              Řehák, Horáček, Vašátko, Nguyen,

              Strádal, Luka, Eremiáš

23 : 0 (12:0) tráva
 2. Ne  11.9. 14:00

TJ Březiněves - 1. FC Barrandov

Sestava: Janyš - Průša, Gábriš V., Trávníček,

             Gábriš T., Švec, Řehák, Horáček,

             Kvapil, Nguyen, Strádal, Krejník,

             Luka, Eremiáš, Smutný

Branka: Gábriš T.

1 : 7 (0:5) tráva
3. Ne  18.9. 16:30

AFK Slavoj Podolí - TJ Březiněves

Sestava: Pražský - Janyš, Nguyen, Řehák,

             Ságl, Vašátko, Slovák

20 : 0 (14:0) tráva
4. So 24.9. 13:00

TJ Březiněves - SK Újezd Praha 4

Sestava: Janyš - Průša, Kaiser, Strnad,

             Řehák, Horáček, Nguyen, Čejka,

             Bradáček, Luka, Trávníček

0 : 10 (0:6) tráva
5. Ne   2.10. 13:45

SK Aritma Praha "B" - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Blahník, Trávníček,

              Kaiser, Strnad, Řehák, Horáček,

              Forman, Kvapil, Strádal, Bradáček,

             Krejník, Luka, Krump, Čejka

9 : 0 (4:0) umělá tráva
6. So 8.10. 13:30

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice

Sestava: Janyš - Trávníček, Krejník,

             Klimpelle, Strnad, Strádal,

             Bradáček, Čejka, Kvapil, Kaiser,

            Smutný, Blahník, Nguyen, Řehák,

            Forman, Krump, Šimek, Žák

Branky: 4 x Klimpelle, 1 x Krump,

            1 x Bradáček, Šimek, Žák

8 : 2 (3:2) tráva
7.  So  15.10. 13:30

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Blahník, Čejka, Forman,

              Horáček, Kaiser, Krump, Kvapil,

              Luka, Řehák, Strádal, Strnad,

              Šimek, Trávníček

Branka: Trávníček

4 : 1 (2:0) tráva
8. So  22.10.

13:30 

TJ Březiněves - SC Xaverov Horní Počernice

Sestava: Janyš - Blahník, Bradáček, Čejka,

             Forman, Hulpach, Krejník, Luka,

             Nguyen, Petr, Řehák, Strádal,

             Strnad, Šimek, Trávníček, Žák

Branka: Šimek

1 : 6 (1:4) tráva
9. Ne 30.10. 12:30

FK FC Zličín - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Bradáček, Čejka, Forman,

             Krejník, Luka, Nguyen, Petr, Řehák,

             Strnad, Šimek, Trávníček, Horáček,

             Kaiser, Smutný, Kvapil

8 : 0 (4:0) tráva
10. So 5.11. 10:00

SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Blahník, Čejka, Forman,

             Háša, Krejník, Kvapil, Luka, Petr,

            Strádal, Strnad, Šimek, Žák, Ságl

Branka: Čejka

9 : 1 (5:0)

tráva
11. So 12.11. 12:00

TJ Březiněves - SK Modřany

Sestava: Janyš - Blahník, Bradáček, Čejka,

             Háša, Horáček, Krejník, Kvapil,

             Luka, Strádal, Strnad, Šimek, Švec,

             Trávníček, Žák, Krump, Petr,

             Forman

Branky: Bradáček, Háša, Forman, Krejník

4 : 4 (3:2)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MjQ1YmJ