Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání

Jaro 2022 - 2. třída, skupina A

13. Neděle 3.4. 14:00 (sraz 13:00)

FK Čechie Dubeč - TJ Březiněves

Sestava: Strnad - Bradáček, Flek,

             Forman, Klimpelle, Krejník,

             Kvapil, Smutný, Strádal,

             Trávníček, Turcanu

12 : 0 (9:0) tráva
14. Neděle 24.4. 14:00 (sraz 13:00)

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí "B"

Sestava: Janyš - Horáček, Bradáček,

             Trávníček, Strnad, Šiman,

             Smutný, Turcanu, Kvapil,

             Klimpelle, Vašátko, Flek,

             Strádal, Eremiáš, Luka

0 : 13 (0:7) tráva
15. Neděle 1.5. 15:00 (sraz 14:00)

SK Újezd Praha 4 - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Blahník, Bradáček,

             Horáček, Klimpelle, Smutný,

             Strnad, Šiman, Trávníček,

             Strádal

4 : 0 (1:0) umělá tráva
16. Neděle 8.5. 14:00 (sraz 13:00)

TJ Březiněves - SK Aritma Praha "B"

Sestava: Janyš - Blahník, Bradáček,

             Eremiáš, Gábriš T., Horáček,

             Ságl, Strádal, Trávníček,

            Turcanu, Vašátko, Luka, Smutný

Branka: Eremiáš

1 :14 (1:9) tráva
17. Neděle 15.5. 13:30 (sraz 12:30)

 TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Bradáček, Eremiáš,

             Flek, Gábriš T., Klimpelle, Luka,

             Ságl, Smutný, Strádal, Strnad,

             Šiman, Vašátko, Sláma

Branky: Eremiáš, Sláma

8 : 2 (2:0) tráva
18. Neděle 22.5. 17:00 (sraz 16:00)

TJ Březiněves - TJ AVIA Čakovice

Sestava: Janyš - Blahník, Bradáček,

             Eremiáš, Gábriš T., Horáček,

             Krejník, Luka, Ságl, Strádal,

             Trávníček, Turcanu, Vašátko,

             Smutný

0 : 17 (0:7) tráva
19. Neděle 29.5. 15:00 (sraz 14:00)

FK FC ZLIČÍN - TJ Březiněves

Sestava:

tráva
20. Sobota 4.6. 17:00 (sraz 16:00)

TJ Březiněves - SK Motorlet Praha

Sestava:

tráva
21. Neděle 12.6. 17:00 (sraz 16:00)

TJ Březiněves - TJ Slavoj Suchdol

Sestava:

tráva
22. Neděle 19.6. 10:00 (sraz 9:00)

SK Modřany - TJ Březiněves

Sestava:

tráva

Podzim 2021 - 2. třída, skupina A

1. Úterý 28.9. 16:30 (sraz 15:45)

TJ Březiněves - FK Union Žižkov

Sestava: Strnad - Šimek, Kalousek S.,

              Klimpelle, Kalousek K., Flek,

              Kvapil, Krejník, Erlebach,

              Forman, Turcanu, Bradáček,

              Šiman, Špírek, Guth

Branky: 3 x Erlebach, 2 x Šimek,

            Guth, Šiman

7 : 1 (4:0) tráva
 2. Neděle  5.9.

13:00 (sraz 12:15)

TJ Březiněves - FK Čechie Dubeč

Sestava: Janyš - Flek, Krejník,

              Strádal, Strnad, Forman,

              Klimpelle, Kalousek K.,

              Kalousek S., Erlebach, Šimek,

              Trávníček, Luka, Turcanu

0 : 17 (0:7)

tráva
3.  Sobota  11.9. 13:00 (sraz 12:15)

AFK Slavoj Podolí "B" - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Melichar,

              Kvapil, Šiman, Horáček,

              Turcanu, Kalousek S.,

              Forman, Flek, Strádal,

              Erlebach, Krejník, Luka

15 : 0 (10:0)

tráva
4. Neděle 19.9. 10:30 (sraz 9:45)

TJ Březiněves - SK Újezd Praha 4

Sestava: Janyš - Šimek, Melichar,

              Strnad, Strádal, Turcanu,

              Smutný, Kvapil, Douděra,

              Špírek, Výborný

Branky: 4 x Šimek

4 : 7 (2:4)

tráva
5. Neděle   26.9. 14:15 (sraz 13:30) 

SK Aritma Praha "B" - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Horáček, Bradáček,

              Strnad, Kalousek K.,

              Kalousek S., Forman, Flek,

              Strádal, Erlebach, Luka

16 : 0 (6:0)

tráva
6. Sobota 2.10. 14:00 (sraz 13:15)

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice

Sestava: Strnad - Šimek, Bradáček,

               Melichar, Kalousek S.,

               Krejník, Kalousek K., 

               Klimpelle, Flek, Strádal,

               Erlebach, Turcanu, Luka

Branky: 2 x Erlebach

2 : 5

(0:2)

tráva
7.  Sobota  9.10. 13:00 (sraz 12:15)

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček,

             Strnad, Kalousek K.,

             Kalousek S., Klimpelle, Kvapil,

             Strádal, Erlebach, Krejník,

             Smutný, Šiman, Melichar,

             Luka

Branky: 

10 : 1

(5:0)

tráva
8. Sobota  16.10.

15:00 (sraz 14:15)

TJ Březiněves - FK FC ZLIČÍN

Sestava: Janyš - Šimek, Strnad,

             Kalousek K., Kalousek S.,

             Klimpelle, Horáček, Strádal,

             Erlebach, Krejník, Bradáček,

             Turcanu, Melichar, Luka,

             Smutný

Branky: Klimpelle, Strádal

2 : 12

(0:4)

tráva
9. Neděle 24.10.

14:30 (sraz 13:45)

SK Motorlet Praha - TJ Březiněves

Sestava: Strnad - Šimek, Trávníček,

             Strádal, Erlebach, Melichar,

             Kvapil, Horáček, Douděra,

             Špírek, Smutný, Sláma

Branky: 2 x Sláma

25 : 2

(11:0)

tráva
10. Neděle 31.10.

14:00 (sraz 13:15)

TJ Slavoj Suchdol - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Trávníček,

              Strnad, Kalousek K.,

              Kalousek S., Strádal,

              Erlebach, Blahník, Melichar,

              Borč, Šiman, Forman, Sláma

3 : 0

(0:0)

tráva
11. Neděle 7.11.

10:00 (sraz 9:15)

TJ Březiněves - SK Modřany

Sestava: Janyš - Šimek, Blahník,

             Strnad, Kalousek K.,

             Kalousek S., Klimpelle,

             Forman, Strádal, Erlebach,

             Krejník, Luka, Trávníček,

             Melichar, Šiman, Klupák

Branky: Klimpelle, Šimek

2 : 8

(1:3)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OTMwO