Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - podzim

 1. Sobota  7.9. 16:00 (sraz 15:15)

SK Uhelné Sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava: Romayuk - Strnad, Matys, Šimek,

             Klimpelle, Forman, Krump, 

             Trávníček, Janyš, Smutný,

             Horáček, Kvapil, Melichar

Branka: Forman

15:1 (9:1) tráva
 2. Sobota  14.9. 16:30 (sraz 15:45)

TJ Březiněves - ČAFC Praha

Sestava: Janyš - Klimpelle, Krump,

              Horáček, Kvapil, Smutný,

              Bradáček, Šimek, Petrášek,

              Forman, Machánek, Čejka,

              Matys, Trávníček

Branky: Šimek, Klimpelle

2:9

 (0:3)

tráva
3.  Sobota  21.9. 13:00 (sraz 12:15)

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Krump, Smutný,

              Bradáček, Šimek, Matys,

              Převrátil, Klimpelle, Slovák,

              Strnad, Forman, Melichar,

              Trávníček, Baga

 0:3

(0:1)

tráva
4. Sobota  28.9. 16:00 (sraz 15:15)

TJ Březiněves - TJ Slavoj Suchdol

Sestava: Janyš - Krump - Bradáček,

              Erlebach, Matys, Převrátil,

              Klimpelle, Strnad, Forman,

              Kvapil, Douděra, Čejka, Baga,

              Smutný, Melichar

0:14

(0:7) 

tráva
5. Neděle 6.10. 16:00 (sraz 15:15)

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Forman - Bradáček, Šimek,

             Matys, Převrátil, Klimpelle,

             Strnad, Krump, Kvapil, Sláma,

             Smutný, Baga, Čejka, Trávníček

 4:0

(2:0)

tráva
6. Sobota   12.10. 13:30 (sraz 12:45) 

TJ Březiněves - AC Sparta Praha fotbal

Sestava: Janyš - Horáček, Matys,

             Klimpelle, Strnad, Krump, Kvapil,

             Bradáček, Trávníček, Forman,

             Baga, Smutný

Branka: Forman

 1:12

(0:4)

tráva
7.  Neděle  20.10. 13:30 (sraz 12:45)

FK Union Strašnice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Matys, Klimpelle, Krump,

             Kvapil, Šimek, Bradáček,

             Trávníček, Forman, Erlebach,

             Smutný

Branky: 4 x Erlebach, Krump, Čejka,

             Forman, Bradáček

 4:8

(0:3)

tráva
8. Neděle  27.10.  14:00 (sraz 13:15) 

TJ Ruzyně - TJ Březiněves

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček,

              Forman, Erlebach, Smutný,

              Čejka, Melichar, Horáček, Strnad

 15:0 

(5:0)

tráva
9. Sobota  2.11. 14:00 (sraz 13:15)

TJ Březiněves - TJ Spoje Praha

Sestava: Janyš - Šimek, Bradáček,

              Forman, Erlebach, Smutný,

              Trávníček, Horáček, Matys,

              Strnad, Melichar, Luka, Čejka,

              Kvapil

Branky: 4 x Erlebach, 3 x Bradáček

 7:8 

(3:4)

 tráva
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NDY2Mm