Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - jaro

 

 11.      

SK Uhelné Sklady Praha - TJ Březiněves

Sestava:

  tráva
 12.  Neděle 31.03. 15:30 (sraz 14:45)

TJ Březiněves - TJ Sokol Stodůlky "B" -

Sestava:

  tráva
13.      

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava:

  tráva
14.  Neděle 14.04. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - SK Třeboradice

Sestava:

  tráva
15.      

SK Ďáblice "B" - TJ Březiněves

Sestava:

  tráva
16. Neděle 28.04. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - TJ Sokol Troja

Sestava:

  tráva
17.      

SK Čechie Smíchov - TJ Březiněves

Sestava:

  tráva
18.  Neděle 12.05. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - TJ A.F.K. Slivenec

Sestava:

  tráva
19.      

TJ Sokol Lochkov - TJ Březiněves

Sestava:

  tráva
20. Neděle 26.05. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava:

 

 tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.  Neděle 09.09. 17:00 (sraz 16:15)

TJ Březiněves - SK Uhelné Sklady Praha

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Čejka, Krump,

             Klimpelle, Šimek, Matys, Oškera,

             Trávníček, Horáček, Kříž, Melichar Matěj

Branka: Oškera

 

1 : 15

(1:4)

 tráva
2. Neděle  16.09. 14:00 (sraz 13:15)  

TJ Sokol Stodůlky "B" - TJ Březiněves

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Matys, Trávníček,

              Horáček, Kittnar, Bukovský

Branky: 2 x Janyš Max

 

10 : 2

(3:1)

 tráva
3.  Neděle 23.09. 15:00 (sraz 14:15)

TJ Březiněves - TJ AVIA Čakovice

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Matys, Trávníček,

              Oškera, Klimpelle, Gacho

Branky: 4 x Janyš Max, Bradáček

 

5 : 2

(1:2)

 tráva
4.  Pátek 28.09. 11:00 (sraz 10:15)

SK Třeboradice - TJ Březiněves

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Trávníček,

              Oškera, Gacho, Horáček, Čejka, Kříž

Branky: 2 x Šimek, 2 x Bradáček

 

4 : 4

(3:0)

 tráva
5. Neděle 07.10. 10:00 (sraz 09:15)

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: Trávníček - Strnad, Krump, Šimek,

              Klimpelle, Oškera, Gacho, Čejka,

              Matys, Bukovský, Smutný, Witowski

Branky: 2 x Šimek, Krump, Smutný

 

4 : 11

(2:6)

 tráva
6. Pátek 12.10. 17:00 (sraz 16:30)

TJ Sokol Troja - TJ Březiněves

Sestava: Janyš Matěj - Strnad, Krump, Šimek,

              Bradáček, Janyš Max, Matys, Trávníček,

              Smutný, Kittnar

Branky: 2 x Janyš Max, 2 x Smutný, Bradáček, Šimek

 

4 : 6

(1:5)

 tráva
7. Neděle 21.10. 15:30 (sraz 14:45)

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Janyš Max, Bradáček - Klimpelle, Krump,

             Čejka, Forman, Trávníček, Matys, Smutný,

             Oškera, Horáček, Kvapil 

Branky: 4 x Janyš Max, 2 x Krump, Smutný, Kvapil

 

8 : 2

(1:1)

 tráva
8. Sobota 27.10. 10:30 (sraz 09:45)

TJ A.F.K. Slivenec - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček - Strnad, Janyš Max, Šimek,

             Krump, Gacho, Matys, Smutný, Kvapil

Branky: 2 x Smutný, Šimek

 

3 : 3

(1:2)

 tráva
9.  Neděle 04.11. 11:30 (sraz 10:45)

TJ Březiněves - TJ Sokol Lochkov

Sestava: Janyš Matěj, Bradáček - Strnad, Šimek,

             Krump, Čejka, Klimpelle, Matys, Smutný,

             Kvapil, Trávníček, Melichar, Oškera, Král

Branka: Kvapil

 

1 : 6

(1:6)

 tráva
10. Sobota 10.11. 12:00 (sraz 11:15)

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Bradáček - Strnad, Šimek, Krump,

              Janyš Max, Forman, Böhm, Matys,

              Smutný, Trávníček, Oškera

Branky: Janyš Max, Forman

7 : 2

(3:1)

tráva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZDFkY2Q2Z