Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis utkání - jaro 2024
I.B třída, skupina B
12. Ne 7.4. 13:00

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Herz, Kysela,

             Hrabě, Srba, Valenta, Štolc,

             Pátek, Král, Kutil

Branka: Srba

4 : 1 (3:0) tráva
 13. So  13.4. 13:30

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava: Laštovka - Šimek, Loskov,

             Hrabě, Herz, Kolísek Do., Štolc,

             Kysela, Král, Pátek, Veselý,

            Srba, Kolísek Da.

Branka: Pátek

1 : 7 (0:5) tráva
14. Ne  21.4. 16:00

FK Vinoř 1928 - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) tráva
15. So 27.4. 13:30

TJ Březiněves - FK Loko Vltavín

Sestava:

 :  (:) tráva
16. St   1.5. 10:00

TJ Březiněves - TJ Avia Čakovice

Sestava:

 :  (:) tráva
17. So 4.5. 9:30

TJ Březiněves - TJ Ruzyně

Sestava:

 :  (:) tráva
18. Ne  12.5. 17:00

SK Junior Praha 1960 "B" - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) umělá tráva
19. So 18.5. 10:15

TJ Březiněves - TJ Sokol Lipence

Sestava:

 :  (:) tráva
20. Ne 26.5. 10:00

Prague Raptors Football Club - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) tráva
21. Ne 2.6. 14:00

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí Praha "B"

Sestava:

 :  (:) tráva
22. Ne 9.6. 14:00

SK Dolní Chabry - TJ Březiněves

Sestava:

 :  (:) tráva

 
Rozpis utkání - podzim 2023
I.B třída, skupina B
1. So 2.9. 10:30

TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Srba, Loskov,

             Hrabě, Štolc, Krčál, Zajíček,

             Lillard, Kysela, Varha,

             Kolísek Do., Šimek, Herz,

             Kolísek Da.

Branka: Varha

14 : 1 (8:0) tráva
 2. Ne  10.9. 9:30

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice

Sestava: Lillard - Šimek, Loskov,

             Kolísek Da., Krčál, Herz,

             Jelínek, Kysela, Laštovka,

             Pátek, Zajíček, Mojžišík,

             Pokorný

Branky: 2 x Mojžišík, 1 x Pátek, Herz

4 : 9 (1:3) tráva
3. So  16.9. 11:15

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Procházka - Šimek, Jelínek,

                Loskov, Kolísek Da., Kolísek Do.,

                Krčál, Kysela, Veselý, Varha,

               Sabadosh, Pátek, Srba, Mojžišík,

               Lillard

7 : 0 (3:0) umělá tráva
4. Ne 24.9. 11:00

TJ Březiněves - FK Vinoř 1928

Sestava: Procházka - Šimek, Jelínek,

             Loskov, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Král, Hrabě,

             Veselý, Srba, Varha, Krčál,

             Sabadosh, Pátek, Řeháček

0 : 10 (0:5) tráva
5. Ne   1.10. 12:00

FK Loko Vltavín - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Šimek, Jelínek,

             Loskov, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Král, Hrabě, Krčál,

             Srba, Varha

Branky: 2 x Varha, Kysela

10 : 3 (5:1) umělá tráva
6. Ne 8.10. 16:00

TJ Ruzyně - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Laštovka,

              Loskov, Procházka, Král,

              Hrabě, Krčál, Srba, Varha,

              Kysela, Herz, Štolc, Zajíček,

              Pátek

Branky: Varha, Hrabě

9 : 2 (4:0) tráva
7. So  14.10. 13:30

TJ Březiněves - SK Junior "B"

Sestava: Jelínek - Šimek, Laštovka,

             Loskov, Hrabě, Krčál, Srba,

             Kysela, Štolc, Pátek, Zajíček,

             Herz, Kolísek Da., Kolísek Do.

Branky: 2 x Zajíček, Kysela

3 : 3 (1:1) tráva
8. Ne 22.10. 10:00

TJ Sokol Lipence - TJ Březiněves

Sestava: Kolísek Da. - Šimek, Loskov,

              Krčál, Zajíček, Procházka,

              Štolc, Varha, Hrabě, Kysela,

              Pátek, Čermák, Sabadosh,

              Kolísek Do.

4 : 12 (1:9) tráva
9. So 28.10. 13:30

TJ Březiněves - Prague Raptors Football

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov, Zajíček,

                Štolc, Kysela, Procházka, Laštovka,

                Veselý, Kolísek Da., Sabadosh, Varha,

                Pátek, Kolísek Do., Herz, Krčál

Branky: Kysela, Veselý, Procházka

3 : 6 (0:3) tráva
10. Ne 5.11. 11:45

AFK Slavoj Podolí "B" - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

              Laštovka, Srba, Zajíček,

              Kysela, Hrabě, Štolc, Pátek,

              Varha, Kolísek Da.,

              Kolísek Do., Herz

Branky: Zajíček, Kysela

5 : 2 (2:0) umělá tráva
11. So 11.11. 13:30

TJ Březiněves - SK Dolní Chabry

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

             Kolísek Do., Dolísek Da.,

             Zajíček, Kysela, Štolc, Hrabě,

             Pátek, Varha, Herz, Mojžišík,

             Procházka, Čermák, Macháček,

             Sabadosh

Branka: Varha

1 : 4 (0:3) tráva

 
MmQyNzRh