Kategorie


TOPlist

 


»
Mladší žáci 2010/11:
Podzim 2022
1. So 3.9. 13:45

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady

Sestava: Laštovka - Jelínek, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Král, Kysela,

             Lillard, Šimek, Štolc, Varha,

             Veselý, Pánský

Branky: Šimek, Varha, Lillard

3 : 4 (1:3) tráva
 2. So  10.9. 10:00

TJ Sokol Stodůlky "C" - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Jelínek, Kolísek Da.,

             Kolísek Do., Král, Kysela,

             Varha, Pánský, Hrabě, Srba,

             Štolc, Kvapil

Branky: 3 x Srba, 2 x Kysela,

            1 x Hrabě, Kolísek Da., Kvapil,

            Jelínek

0 : 9 (0:5) tráva
3. Ne  18.9. 13:30

TJ Březiněves - TJ AVIA Čakovice

Sestava: Laštovka - Kolísek Do., Král,

             Kysela, Varha, Hrabě, Srba,

             Štolc, Herz, Loskov, Šimek,

             Lillard

Branky: Hrabě, Kysela, Lillard, Srba

4 : 3 (2:3) tráva
4. Ne 25.9. 9:00

FK FC Zličín - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

             Kolísek Da., Kysela, Král,

             Kvapil, Kolísek Do., Hrabě,

             Srba

Branky: 2 x Kysela, 1 x Srba

7 : 3 (0:2) umělá tráva
5. Ne   2.10. 13:00

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: Jelínek - Šimek, Loskov,

             Kolísek Da., Král, Kvapil,

             Kolísek Do., Hrabě, Srba,

             Laštovka, Štolc

Branky: Jelínek , Srba

2 : 1 (1:0) tráva
6. So 8.10. 16:15

FA Praha - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Jelínek, Šimek,

             Loskov, Kolísek Da., Král,

             Kvapil, Kolísek Do., Hrabě,

             Srba, Štolc, Lillard

Branky: Kolísek Do., Srba

13 : 2 (7:0) tráva
7. Ne  16.10. 13:00

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí "C"

Sestava: Laštovka - Jelínek, Varha,

             Král, Kvapil, Kolísek Do.,

             Hrabě, Srba, Štolc, Lillard,

             Šimek

Branky: 3 x Kolísek Do., 1 x Štolc, Srba,

            vlastní

6 : 4 (4:4) tráva
8. St 19.10. 18:00

SK Slavia Praha, dívky - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Jelínek, Varha,

              Král, Kvapil, Kolísek Do.,

              Hrabě, Štolc, Lillard, Šimek,

              Kysela

Branky: Hrabě, Varha

3 : 2 (0:0) umělá tráva
9. Ne 30.10. 12:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Troja

Sestava: Laštovka - Jelínek, Varha,

             Král, Kolísek Do., Hrabě, Štolc,

             Šimek, Herz, Srba

Branky: Hrabě, Varha, Srba

3 : 2 (1:0) tráva
10. Ne 6.11. 11:30

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Jelínek - Varha, Král,

             Kolísek Do., Hrabě, Štolc,

             Šimek, Srba, Loskov

Branky: 3 x Varha, Král, Srba, vlastní

5 : 6 (2:2) umělá tráva
11. So 12.11. 9:00

TJ Březiněves - SK Třeboradice

Sestava: Jelínek - Varha, Král,

             Kolísek Do., Hrabě, Štolc,

             Šimek, Srba, Loskov, Kysela,

             Lillard

Branky: 2 x Hrabě, Štolc, Kolísek Do.,

            1 x Srba

7 : 2 (6:1) tráva

 
N2EwM2V