Kategorie


TOPlist

 


»
Mladší žáci 2010/11:
Jaro 2022
12. Sobota 2.4. 13:45

TJ Březiněves - TJ Sokol Stodůlky "C"

Sestava: Laštovka - Jelínek, Bělina,

             Hrabě, Král, Kysela, Srba,

             Štolc, Václavek, Varha

Branky: 5 x Hrabě, Srba, Štolc, Kysela,

            Václavek

9 : 3 (6:1) tráva
 13. Neděle  10.4. 15:00

SK Uhelné sklady - TJ Březiněves

Sestava: Kysela - Bělina, Hrabě, Král,

             Srba, Šimek, Václavek, Varha

Branky: 2 x Václavek, Šimek, Bělina,

            Hrabě

4 : 5 (0:0)

tráva
14.  Sobota  23.4. 9:30

TJ Avia Čakovice - TJ Březiněves

Sestava: Kysela - Bělina, Hrabě, Král,

             Srba, Šimek, Václavek, Varha,

             Jelínek

Branky: Srba, Hrabě

11 : 2 (6:0)

tráva
15. Sobota 30.4. 16:45

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice "B"

Sestava: Laštovka - Bělina, Hrabě, Král,

             Srba, Šimek, Václavek, Varha,

             Jelínek, Štolc, Kysela, Pánský

Branky: Václavek, Štolc

2 : 17 (0:0) tráva
16. Sobota   7.5. 13:30

SK Ďáblice "B" - TJ Březiněves

Sestava: Kysela - Srba, Procházka, Král,

             Jelínek, Pánský, Varha, Hrabě,

            Václavek, Bělina

Branky: Pánský, Jelínek, Hrabě

7 : 3 (4:2) tráva
17. Sobota 14.5. 13:15

TJ Březiněves - FA Praha

Sestava: Bělina - Kysela, Srba, Král,

              Jelínek, Pánský, Varha,

              Václavek, Štolc

0 : 11 (0:5)

tráva
18.  Sobota  21.5. 11:00

SK Čechie SmíchovTJ Březiněves

Sestava: Bělina - Kysela, Srba, Král,

             Jelínek, Pánský, Varha,

             Václavek, Štolc, Hrabě, Šimek

Branka: Štolc

23 : 1 (10:1) tráva
19. Sobota  28.5.

13:15

TJ Březiněves - SK Slavia Praha, dívky

Sestava:

Branky:

 :  (:) tráva
20. Sobota 4.6.

14:45

TJ Sokol LochkovTJ Březiněves

Sestava:

Branky:

 :  (:)

tráva
21. Sobota 11.6.

13:15

TJ Březiněves - TJ Slovan Bohnice

Sestava:

Branky:

 :  (:) tráva
22. Sobota 17.6.

18:00

SK TřeboradiceTJ Březiněves

Sestava:

Branky:

 :  (:)

tráva

 
Starší přípravka 2011:
Jaro 2022
9. Sobota 2.4. 13:45

TJ Březiněves - SK HAMR

Sestava: Hošek - Kolísek Do., Šmrha,

             Paulus, Herz, Veselý,

             Kolísek Da., Loskov

9 : 34 (4:12) tráva
 10. Sobota  9.4. 9:45

SK Libuš 838 - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Kolísek Do.,

             Kolísek Da., Loskov, Turšner,

             Kvapil, Grassle, Herz

11 : 12 (6:8)

umělá tráva
11.  Neděle  24.4. 13:30

AFK Slavoj Podolí - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Kolísek Do., Paulus,

             Herz, Veselý, Kolísek Da.,

            Loskov, D´meza, Grassle,

            Kratochvíl, Turšner

14 : 3 (11:3)

umělá tráva
12. Pátek 29.4. 17:00

FK Zlíchov 1914 - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Kolísek Do., Paulus,

             Herz, Veselý, Kolísek Da.,

             Loskov

8 : 15 (3:7)

tráva
13. Sobota   7.5. 10:15

TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy

Sestava: Herz - Kolísek Do., Paulus,

             Veselý, Kolísek Da., Loskov,

             Šmrha, Hošek

: 20 (4:12)

tráva
14. Sobota 14.5. 11:30

TJ Sokol Cholupice - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Kolísek Do., Paulus,

             Veselý, Kolísek Da., Loskov,

             Herz

15 : 3 (6:2)

tráva
15. Sobota 21.5. 13:45

TJ Březiněves - SK Zbraslav

Sestava: Hošek - Paulus, Veselý,

             Kolísek Da., Loskov, Herz,

            Kolísek Do., Kvapilová

2 : 17 (1:9)

tráva
16.  Sobota  28.5. 10:00

SK Slavia Praha, dívky - TJ Březiněves 

Sestava:

 :  (:)

Horní Měcholupy

umělá tráva

 

Mladší žáci 2010/11:
Podzim 2021:
1. Neděle 29.8. 14:00

TJ Březiněves - SK Uhelné sklady

Sestava: Mongodi - Bělina,

              Burian, Hrabě, Král,

              Kysela, Srba,

              Václavek, Varha, Miklášová

Branky:   2 x Hrabě, Srba

3 : 13 (1:5) tráva
 2. Neděle  5.9. 9:15

TJ Sokol Stodůlky "C" - TJ Březiněves

Sestava: Mongodi - Burian,

             Bělina, Hrabě, Král,

             Kysela, Srba, Štolc,

             Václavek, Varha, Miklášová

Branky: 3 x Bělina, 2 x Štolc, Václavek

4 : 6 (3:5)

tráva
3.  Neděle  12.9. 17:00

TJ Březiněves - TJ Avia Čakovice

Sestava: Mongodi - Burian,

             Bělina, Hrabě, Král,

             Kysela, Srba,

             Štolc, Václavek, Varha

Branky: 2 x Hrabě, Kysela, Mongodi

4 : 3 (0:0)

tráva
4. Sobota 18.9. 9:00

TJ Sokol Cholupice "B" - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Bělina,

             Burian, Jelínek, Hrabě,

             Král, Kysela, Mongodi,

             Srba, Václavek, Varha

Branky: Mongodi, Hošek

22 : 2 (12:0)

tráva
5. Neděle   26.9. 16:30

TJ Březiněves - SK Ďáblice "B"

Sestava: Hošek - Burian, Jelínek, Král,

             Kysela, Mogodi, Srba,

             Václavek, Varha, Procházka,

             Laštovka

Branka: Václavek

: 9 (1:2)

tráva
6. Sobota 2.10. 11:00

FA Praha - TJ Březiněves

Sestava: Laštovka - Bělina, Burian,

              Hrabě, Jelínek, Král, Kysela,

              Srba, Štolc, Václavek, Varha

20 : 0 (11:0)

umělá tráva
7.  Sobota  9.10. 10:00

TJ Březiněves - SK Čechie Smíchov

Sestava: Hošek - Bělina, Burian, Hrabě,

              Jelínek, Král, Kysela,

              Laštovka, Štolc, Václavek,

              Miklášová, Mongodi

Branky: 3 x Burian, Hrabě, Václavek

5 : 18

(2:8)

tráva
8. Středa  13.10.

18:00

SK Slavia Praha, dívky - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Bělina, Hrabě, Král,

              Kysela, Laštovka, Václavek,

              Miklášová, Mongodi, Srba,

              Varha

Branky: Bělina, Mongodi, Václavek,

             Kysela

12 : 4

(6:1)

umělá tráva
9. Sobota 23.10.

10:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Lochkov

Sestava: Hošek - Bělina, Hrabě, Král,

              Kysela, Mongodi, Štolc,

              Václavek, Varha

Branky: 2 x Mongodi, Hrabě, Bělina

4 : 2

(1:2)

tráva
10. Neděle 31.10.

8:45

TJ Slovan Bohnice - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Jelínek, Kysela,

              Steiner, Štolc, Varha, Burian,

              Laštovka, Hrabě

Branka: Hrabě

3 : 1

(0:0)

umělá tráva
11. Sobota 6.11.

10:00

TJ Březiněves - SK Třeboradice

Sestava: Hošek - Bělina, Burian, Hrabě,

             Jelínek, Král, Kysela, Laštovka,

             Mongodi, Srba, Štolc,

             Václavek, Varha

Branky: Václavek, Burian

2 : 10

(0:3)

tráva

 
Starší přípravka 2011:
Podzim 2021:
1. Neděle 29.8. 10:00

TJ Březiněves - SK Libuš 838

Sestava: Hošek - Procházka,Kolísek,

              Paulus, Herz, Jelínek,

              Laštovka, Pokorný

8 : 9 (5:4) tráva
 2. Pátek  3.9. 16:30

SK HAMR - TJ Březiněves

Sestava: Hošek - Procházka,

              Kolísek Da., Paulus, Herz,

              Laštovka, Kolísek Do.,

              Veselý

11 : 4 (5:1)

umělá tráva
3.  Neděle  12.9. 15:00

TJ Březiněves - AFK Slavoj Podolí

Sestava: Hošek - Kolísek Da.,

              Kolísek Do., Veselý, Šmrha,

              Jelínek, D´meza, Turšner

8 : 16 (7:7)

tráva
4. Sobota 18.9. 16:30

TJ Březiněves - FK Zlíchov 1914

Sestava: Kolísek Da. - Kolísek Do.,

              Šmrha, Jelínek, Kvapilová,

              Křížová, Procházka

22 : 1 (8:1)

tráva
5. Neděle   26.9. 16:30

SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves

Sestava: Kolísek Da. - Kolísek Do.,

              Šmrha, Kvapilová, Veselý,

              Paulus, Herz, Kvapil

13 : 10 (8:3)

tráva
6. Neděle 3.10. 16:00

TJ Březiněves - TJ Sokol Cholupice

Sestava: Hošek - Kolísek Dá., Kolísek Do.,

                Šmrha, Veselý, Paulus, Herz,

        Procházka, Veselý, Pokorný

3 : 9

(2:5)

tráva
7. Sobota 9.10. 10:30

SK Zbraslav - TJ Březiněves

Sestava: Kolísek Da. - Kolísek Do.,

             Šmrha, Veselý F., Paulus, Herz,

             Procházka, Veselý J.

16 : 7

(7:4)

tráva
8.  Neděle  17.10. 15:30

TJ Březiněves - SK Slavia Praha, dívky 

Sestava: Hošek - Kolísek Do., Šmrha,

              Veselý, Paulus, Herz,

              Procházka, Veselý,

              Kolísel Da., Kvapilová

6 : 9

(4:4)

tráva
 

ZTJhZTI2Yj