Kategorie


TOPlist

 


»
rozpis

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ sezóna jaro 2019:

datum a čas

domácí hosté skóre hřiště
23.03.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. (9) Tělovýchovná jednota Březiněves (4) -- : -- BOHNICE T.
31.03.2019 13:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (4) Spartak Kbely z.s. (10) -- : -- BŘEZINĚVES T
04.04.2019 17:00 SK Třeboradice z.s. (11) Tělovýchovná jednota Březiněves (4) -- : -- TŘEBORADICE UMT.
14.04.2019 15:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (4) Běchovičtí sršni z.s. (1) -- : -- BŘEZINĚVES T
28.04.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (4) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) --- BŘEZINĚVES T
03.05.2019 17:00 Sportovní klub Dolní Chabry (12) Tělovýchovná jednota Březiněves (4) -- : -- CHABRY T.
11.05.2019 8:30 CU Bohemians Praha, z.s. (5) Tělovýchovná jednota Březiněves (4) -- : -- HRDLOŘEZY T
19.05.2019 12:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (4) Tělocvičná jednota Sokol Vinoř (6) -- : -- BŘEZINĚVES T
24.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice (7) Tělovýchovná jednota Březiněves (4) -- : -- ČAKOVICE T.
01.06.2019 15:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (4) Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (8) -- : -- BŘEZINĚVES T
09.06.2019 13:00 ČAFC Praha z.s. (2) Tělovýchovná jednota Březiněves (4) -- : -- ČAFC UMT.

skupina H3J:

datum a čas

domácí hosté skóre hřiště
23.03.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (8) SK Ďáblice z.s. (5) -- : -- BŘEZINĚVES T
30.03.2019 12:00 Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad (6) Tělovýchovná jednota Březiněves (8) -- : -- VYŠEHRAD UMT
06.04.2019 14:30 Tělovýchovná jednota Březiněves (8) FK Meteor Praha VIII, z.s. (7) -- : -- BŘEZINĚVES T
14.04.2019 15:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (8) SK Třeboradice z.s. (12) -- : -- BŘEZINĚVES T
28.04.2019 12:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (8) Tělocvičná jednota Sokol Vinoř (10) -- : -- BŘEZINĚVES T
03.05.2019 17:00 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice (11) Tělovýchovná jednota Březiněves (8) -- : -- ČAKOVICE T.
12.05.2019 12:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (8) AFK Union Žižkov (1) -- : -- BŘEZINĚVES T
18.05.2019 12:45 ČAFC Praha z.s. (2) Tělovýchovná jednota Březiněves (8) -- : -- ČAFC UMT.
25.05.2019 15:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (8) Spartak Kbely z.s. (3) -- : -- BŘEZINĚVES T
30.05.2019 16:30 Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA - dívky (4) Tělovýchovná jednota Březiněves (8) -- : -- SATALICE UMT
05.06.2019 17:00 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) Tělovýchovná jednota Březiněves (8) -- : -- ŠTĚRBOHOLY T.


MISTROVSKÁ UTKÁNÍ sezóna podzim 2018:

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. 10 10 0 0 193:57 30
2 Spartak Kbely z.s. 10 9 0 1 164:80 27
3 SK Třeboradice z.s. 10 6 1 3 112:90 19
4 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 10 5 1 4 122:97 16
5 Tělocvičná jednota Sokol Vinoř 10 5 1 4 79:79 16
6 Běchovičtí sršni z.s. 10 5 0 5 92:91 15
7 ČAFC Praha z.s. 10 4 1 5 131:120 13
8 Tělovýchovná jednota Březiněves 10 3 0 7 91:104 9
9 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 10 3 0 7 96:162 9
10 CU Bohemians Praha, z.s. 10 2 0 8 83:171 6
11 Sportovní klub Dolní Chabry 10 1 0 9 52:164 3
 
 
 
pá 07.09.2018 17:00 SK Ďáblice z.s. Tělovýchovná jednota Březiněves  12:16       
ne 16.09.2018 12:30 Tělovýchovná jednota Březiněves Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad  7:10
ne 23.09.2018 09:00 FK Meteor Praha VIII, z.s. Tělovýchovná jednota Březiněves  18:11
pá 28.09.2018 09:00 SK Třeboradice z.s. Tělovýchovná jednota Březiněves  4:14
ne 07.10.2018 12:00 Tělovýchovná jednota Březiněves SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY  32:8
ne 14.10.2018 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Vinoř Tělovýchovná jednota Březiněves  3:15
ne 21.10.2018 09:30 Tělovýchovná jednota Březiněves Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice  15:8
čt 25.10.2018 16:00 AFK Union Žižkov Tělovýchovná jednota Březiněves  8:14
so 03.11.2018 11:00 Tělovýchovná jednota Březiněves ČAFC Praha z.s.  8:9
so 10.11.2018 09:30 Spartak Kbely z.s. Tělovýchovná jednota Březiněves  12:18
ne 18.11.2018 11:30 Tělovýchovná jednota Březiněves Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA  17:11

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad 11 11 0 0 208:41:00 33
2 FK Meteor Praha VIII, z.s. 11 9 0 2 154:93 27
3 Tělovýchovná jednota Březiněves 11 8 0 3 167:103 24
4 Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA - dívky 11 6 2 3 125:95 20
5 Tělocvičná jednota Sokol Vinoř 11 5 0 6 95:141 15
6 ČAFC Praha z.s. 11 5 0 6 94:144 15
7 AFK Union Žižkov 11 4 1 6 104:108 13
8 SK Ďáblice z.s. 11 4 0 7 134:134 12
9 Spartak Kbely z.s. 11 4 0 7 123:136 12
10 SK Třeboradice z.s. 11 4 0 7 68:112 12
11 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY 11 3 1 7 116:210 10
12 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 11 1 0 10 95:166 3
MThlYTQw