Kategorie


TOPlist

 


»
Rozpis a nominace na mistráky 2017/2018 - Jarní část
Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm
 
 
 
 
Sraz vždy 45. minut před utkáním.
 
Kolo soutěže Datum Čas Soupeř Výsledek Hřiště
14. kolo
Neděle
25. 3. 2018
17:00
FA Alexe Zbura - TJ Březiněves
8 : 2
Zličín (UMT)
15. kolo
Sobota
7. 4. 2018
14:30
TJ AVIA Čakovice - TJ Březiněves
0 : 2
Čakovice (T)
16. kolo
Sobota
14. 4. 2018
09:00
TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy 
3 : 1
Březiněves (T)
17. kolo
Neděle
15. 4. 2018
17:00
TJ Březiněves - SK GORDIC Praha Kačerov "B"
1 : 8 
Březiněves (T)
18. kolo
Neděle
22. 4. 2018
17:00
Běchovičtí sršni - TJ Březiněves
3 : 2 
Běchovice  (T)
19. kolo
Úterý
1. 5. 2018
14:30
TJ Březiněves - Spartak Hrdlořezy
1 : 5 
Březiněves (T)
20. kolo
Pátek
4. 5. 2018
18:00
SK Čechie Uhříněves - TJ Březiněves
4 : 5 
Uhříněves (UMT)
21. kolo
Neděle
13. 5. 2018
17:00
TJ Březiněves - TJ Sokol Bílá Hora
2 : 3
Březiněves (T)
22. kolo
Neděle
20. 5. 2018
14:00
Jižní Město Chodov - TJ Březiněves
5 : 0
CHodov (T)
23. kolo
Neděle
27. 5. 2018
17:00
TJ Březiněves - ČAFC Praha
 
Březiněves (T)
24. kolo
Úterý
29. 5. 2018
17:00
FK Klánovice z.s. - TJ Březiněves
 
Klánovice (T)
25. kolo
Neděle
10. 6. 2018
17:00
TJ Březiněves - FK Řeporyje z.s.
 
Březiněves (T)
26. kolo
Neděle
17. 6. 2018
17:00
TJ Kyje Praha 14 - TJ Březiněves
 
Kyje (UMT)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis a nominace na mistráky 2017/2018 - Podzimní část
Přehled pražských hřišť naleznete na: http://cafcpraha.wz.cz/hriste/hriste_all.htm
 
Sraz vždy 45. minut před utkáním.
 
 
Kolo soutěže Datum Čas Soupeř Výsledek Hřiště
1. kolo Neděle
27. 8. 2017
17:00 TJ Březiněves - FA Alexe Zbura
B: 1x Dvořáček
1 : 5 Březiněves (T)
2. kolo
Neděle
3. 9. 2017
17:00
TJ Sokol Řepy - TJ Březiněves
B: 1x Čepec, 1x Polák, 2x
1 : 4
Řepy (T)
3. kolo Neděle
10. 9. 2017
17:00
TJ Březiněves - TJ AVIA Čakovice
B: 2x
2 : 1 Březiněves (T)
4. kolo Sobota
16. 9. 2017
08:30
SK GORDIC Praha Kačerov "B"- TJ Březiněves
B: 1x Dvořáček
4 : 1 Kačerov (UMT)
5. kolo Neděle
24. 9. 2017
16:30
TJ Březiněves - Běchovičtí sršni
B: 1x Dvořáček, 1x Hajný, 1x Uchytil, 1x Polák
4 : 2 Březiněves (T)
6. kolo Neděle
1. 10. 2017
16:30
Spartak Hrdlořezy - TJ Březiněves
B: Čepec
5 : 1 Hrdlořezy (T)
7. kolo
Neděle
8. 10. 2017
16:00 TJ Březiněves - SK Čechie Uhříněves 0 : 1
Březiněves (T)
8. kolo
Neděle
15. 10. 2017
10:15 TJ Sokol Bílá Hora - TJ Březiněves 2 : 0 Bílá Hora (UMT)
9. kolo
Neděle
22. 10. 2017
15:30 TJ Březiněves - Jižní Město Chodov
 2 : 6 Březiněves (T)
10. kolo
Neděle
29. 10. 2017
18:00 ČAFC Praha- TJ Březiněves 1 : 2   ČAFC (UMT)
11. kolo
Neděle
5. 11. 2017
14:00
TJ Březiněves - FK Klánovice z.s.
B: 3x Hajný,
3 : 0  Březiněves (T)
12. kolo
Neděle
11. 11. 2017
11:00 FK Řeporyje z.s. - TJ Březiněves 3 : 1 

Řeporyje (T)

13. kolo
Pátek
17. 11. 2017
13:30 TJ Březiněves - TJ Kyje Praha 14  3 : 2 Březiněves (T)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MWNjNWI