Kategorie



»
22. Kolo 17.6.2017

Aritma - Březiněves  7 : 4  (3:2)

B + A: Gilmore 2+0, Bělohlávek 1+1, Špírek 1+1, Převrátil 0+1



21. Kolo 11.6.2017

Březiněves - Řepy  3 : 3  (1:2)

B + A: Sláma 2+0, Solar 1+0, Gilmore 0+1, Bělohlávek 0+1, Douděra 0+1



19. Kolo 25.5.2017

Březiněves - 1999 Praha 1 : 5 (1:1)

B + A: Janoušek 1+0, Douděra 0+1



18. Kolo 20.5.2017

Stodůlky - Březiněves 1 : 0 (1:0)



17. Kolo 14.5.2017

Březiněves - Třeboradice 3 : 4 (2:2)

B + A: Gilmore 1+2, Špírek 1+1, Janoušek 1+0



16. Kolo 8.5.2017

Březiněves - Čakovice  1 : 4 (1:2)

B + A: Šťastný 1+0, Gilmore 0+1



15. Kolo 29.4.2017

Radotín - Březiněves  3 : 1 (2:0)

B + A: Gilmore 1+0, Bělohlávek 0+1



14. Kolo 22.4.2017

Březiněves - Uhelné Sklady 5 : 2 (1:2)

B + A: Gilmore 2+1, Bělohlávek 1+2, Šťastný 1+1, Špírek 1+0



13. Kolo 9.4.2017

Březiněves - Smíchov 3 : 1 (0:0)

B + A: Špírek 1+1, Převrátil 1+0, Gilmore 1+0, Kučera 0+1, Šťastný 0+1



12. Kolo 1.4.2017

Lochkov - Březiněves 0 : 8 (0:3)

B + A: Gilmore 4+1, Špírek 1+3, Převrátil 1+1, Šťastný 1+1, Guth 1+0, Slovák 0+2



11. Kolo 20.11.2016

Březiněves - Aritma 3 : 2 (1:0)

B + A: Šťastný 1+0, Janoušek 1+0, Trousil 1+0, Bělohlávek 0+2



9. Kolo 6.11.2016

Březiněves - Troja 10 : 1 (6:0)

B + A: Baga 2+3, Šťastný 2+1, Gilmore, 2+1, Janoušek 2+1, Špírek 1+0, Arnold 1+0, Bělohlávek 0+2, Slovák 0+1



8. Kolo 29.10.2016

1999 Praha - Březiněves 7 : 3 (4:2)

B + A: Bělohlávek 1+0, Trousil 1+0, Janoušek 1+0, Gilmore 0+2, Slovák 0+1



7. Kolo 23.10.2016

Březiněves - Stodůlky 2 : 1 (1:0)

B + A: Gilmore 2+0, Douděra 0+1, Bělohlávek 0+1



6. Kolo 14.10.2016

Třeboradice - Březiněves 2 : 2 (2:1)

B + A: Gilmore 2+0, Trousil 0+2



5. Kolo 9.10.2016

Čakovice - Březiněves 7 : 1 (4:0)

B + A: Gilmore 1+0, Guth 0+1



4. Kolo 2.10.2016

Březiněves - Radotín 2 : 6 (2:5)

B + A: Gilmore 1+0, vlastní, Arnold 0+1



10. Kolo 28.9.2016 - Předehrávka

Řepy - Březiněves  4 : 5 (2:2)

B + A: Šťastný 3+1, Bělohlávek 1+1, Gilmore 1+1



3. Kolo 25.9.2016

Uhelné Sklady - Březiněves  2 : 8 (2:4)

B + A: Solar 3+0, Bělohlávek 1+1, Guth 1+0, Kučera 1+0, Douděra 1+0, Špírek 1+0, Šťastný 0+3, Gilmore 0+1



2. Kolo 18.9.2016

Březiněves - Lochkov 8 : 3 (6:2)

B + A: Bystryanyk 1+0, Šťastný 1+2, Gilmore 3+0, Solar 0+2, Baga 1+0, vlastní 2x



1. Kolo 11.9.2016

Čechie Smíchov - Březiněves 4 : 7 (0:2)

B + A: Bystryanyk 3+0, Šťastný 1+4, Gilmore 1+1, Solar 1+0, Arnold 1+0, Krejčí 0+1



 

ZDhiYjQ0M