Kategorie


TOPlist

 


» Společenská odpovědnost
ČAFH-kopačky pro Kapverdy

Projekt Děti,dětem ...

V rámci projektu Děti, dětem přispěli naši kluci sbírkou hraček dětem ze zatopených Zálezlic, kterým voda vzala jejich radost. Hračky byly předány dne 22.6. 2013 na turnaji v Hovorčovicích panu starostovi ze zatopené obce Zálezlice.

Otevření MŠ Březiněves


Fotbal v Březiněvsi není jen o kopání do míče a honbou za výsledky, ale také o pomoci druhým a přispění na dobrou věc. Na jaře tohoto roku trenéři mládeže zorganizovali dobrovolnou sbírku hraček na společensky prospěšnou záležitost. V té době nebyl znám konkrétní záměr. Sami kluci přinesli své hračky s vědomím, že pomohou někomu jinému, který na tom není stejně dobře jako on. Rodiče kolikrát mluvili o tom, že klukům i ukápla nějaká ta slzička nad svou právě darovanou hračkou. K překvapení všech bylo hraček velké množství a zabraly celou jednu kabinu. Jelikož v té době se dokončovalo vybudování Mateřské školky v Březiněvsi, směřovala pomoc právě tam. Dle slov paní ředitelky byla tato pomoc velmi vítaná a přišla v pravou chvíli. Březiněvský mládežnický fotbal již nyní přemýšlí nad další podobně prospěšnou akcí druhým.

Tomáš Bezpalec, sekretář mládeže

Komentář ředitelky MŠ Březiněves paní Mgr. Martiny Štolcové ke stažení ZDE

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

OGM5OT