Kategorie


TOPlist

 Příspěvky + hledáme nové trenéry a hráče

Trenéři:

Hledáme do svých řad zájemce o trénování napříč všemi mládežnickými kategoriemi. Zájemce nemusí mít licenci ani zkušenosti, stačí mít chuť a zájem pracovat s dětmi v příjemném prostředí rodinného klubu se skvělým fotbalovým zázemím. V případě zájmu kontaktujte sekretáře mládeže p.Tomáše Bezpalce na tel.: 603 800 918 nebo na zacibrezineves@seznam.cz.

 

Mládež: ročníky 2003-2015

Nabízíme tréninky prvních "fotbalových krůčků" vašich dětí. Mládežnické družstvo vzniklo za velké podpory TJ Březiněves a MČ Praha Březiněves v roce 2009. K dispozici máme 2 travnatá hřiště, hřiště s umělým povrchem 3 generace a umělým osvětlením. V zimě pak možnost využití tělocvičny. Dále nabízíme, sportovní vyžití vašich dětí ve volném čase, sportovní tréninky zaměřené na všeobecný tělesný rozvoj se specializací na fotbal. Tréninky jsou vedeny za účasti trenérů, kteří mají trenérské licence. Pokud Tě/Vás to zaujalo vezmi rodiče a dostav se k nám. Nejdříve se však domluv/te s trenérem příslušné kategorie v sekci Mládež/O nás+kontakty.

V důsledku epidemie COVID zohledňujeme výši příspěvků na 1.pololetí roku 2021 na 2.100Kč s tím, že udržovací příspěvek ve výši 1.100Kč je splatný do 12.2.2021 a doplatek dle vývoje opatření.

Informace k platbě obdržíte od sekretáře mládeže (p.Tomáš Bezpalec, zacibrezineves@seznam.cz).

  • 2.000Kč stávající hráč, 3.000Kč nový hráč,
  • 1.000Kč dítě vedoucí mužstva,
  • 1.500Kč druhé dítě,
  • 0Kč dítě trenéra.

Nový hráč:

- tři týdny zkušební doba a aklimatizace v novém prostředí (trenéři, kamarádi atd.)

- příspěvky standardně 3.000Kč půl rok nebo dle alikvoty včetně členství ve FAČR; úpravy v případě epidemie COVID viz.výše

- vyplnit formulář na členství v TJ ZDE

- vyplnit formulář FAČR ZDE

- prohlášení hráče o zdravotní způsobilosti ZDE

- zaslat fotografii v elektronické podobě

 

 

OTIzYWE5N